Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αλλη μια απορια. με την πρωτη αγορα που σου δινει τις 2 6ευρες, μπορει στην επομενη να πληρωσεις με αυτες + τη διαφορα σε μετρητα? γιατι βλεπω οτι λεει "αφαιρουμενων δωροεπιταγων"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη μου εφερε 2 6ευρες ο αδερφος μου μπορω να παω να παρω με πανω απο 12 ευρω τα προιοντα της P&G και να μου επιστρεψουν 2 6ευρες?Ειναι σιγουρο αυτο?

 

Επισης αν δεν κανω λαθος δεν ειναι μονο τα προιοντα της φωτογραφιας αλλα συμμετεχουν οπως αναγραφει κατω απο καθε εικονα προιοντος κι αλλα ετσι δεν ειναι?

 

edit:Στα μικρα γραμματα γιατι λεει οτι αφορα μονο τα εικονιζομενα προιοντα ενω κατω απο τις φωτογραφιες λεει οτι συμμετεχουν κι αλλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια απορια. με την πρωτη αγορα που σου δινει τις 2 6ευρες, μπορει στην επομενη να πληρωσεις με αυτες + τη διαφορα σε μετρητα? γιατι βλεπω οτι λεει "αφαιρουμενων δωροεπιταγων"

σωστη η απορια ας απαντησει καποιος. τι εννοει ο ποιητης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

edit:Στα μικρα γραμματα γιατι λεει οτι αφορα μονο τα εικονιζομενα προιοντα ενω κατω απο τις φωτογραφιες λεει οτι συμμετεχουν κι αλλα?

 

 

αυτο ειναι μονο για τις τιμες που λεει. λογικο αφου τα αλλα προιοντα θα εχουν και αλλες τιμες απο τα εικονιζομενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω καταλαβει γιατι διπλασιαζονται οι επιταγες λογω Τεταρτης?

Αφου δε σου λεει οτι κερδιζεις ποντους για να πεις οτι διπλασιαζονται, αλλα απευθειας επιταγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή αν πάρεις 2 μεγάλα lenor και 1 fairy platinum 780ml

είναι 5,30χ2 και 2,96 = 13,56€ -12€ =1,56

δηλαδή 0,52€ το τεμάχιο!!!!

Είναι δυνατόν?

Και παιρνεις πισω 2 6ευρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω καταλαβει γιατι διπλασιαζονται οι επιταγες λογω Τεταρτης?

Αφου δε σου λεει οτι κερδιζεις ποντους για να πεις οτι διπλασιαζονται, αλλα απευθειας επιταγη

Από ότι φαίνεται σου δίνουν 200 πόντους, για αυτό διπλασιάζονται.

 

Παιδιά μπορεί να το έχουν διατυπώσει και έτσι ώστε να μη γίνει πανικός, τουλάχιστον να τον μετριάσουν. Φανταστείτε να έγραφε κερδίζετε 200 πόντους τι θα γινόταν, άσχετα που τώρα βρήκαμε τι παίζει.

 

Εγώ πήρα άλλο σαμπουάν από αυτό που δείχνει στο φυλλάδιο και πήρα κανονικά τις 2 επιταγές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω καταλαβει γιατι διπλασιαζονται οι επιταγες λογω Τεταρτης?

Αφου δε σου λεει οτι κερδιζεις ποντους για να πεις οτι διπλασιαζονται, αλλα απευθειας επιταγη

 

Λογικά το σύστημά τους θα σου δίνει πόντους (200 με την αγορά 12 ευρώ P&G) ώστε να σου δώσει την επιταγή. Έτσι λόγω Τετάρτης τους διπλασιάζει αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επιβεβαιώσω και εγώ. Βιαστικά και χωρίς κουπόνια: 2 Always & 2 Oral-b Expert σύνολο 12.70 έδωσα 2 δωροεπιταγες και 70 λεπτά και πήρα πίσω 2 6αευρες δωροεπιταγες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τριτος παγκοσμιος!!!! 

 

το λογικο ειναι να μην ισχυει αυτο και να οφειλεται σε μπερδεμα δικο τους γιατι οπως λεγαμε πριν μερες δεν δινει ποντους αλλα μια επιταγη δωρο. ποτε δεν ξερεις ομως. πρεπει να το δοκιμασουμε,ηδη τα μισα ατομα του τοπικ εχουν εξαφανιστει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε οποιον εχει διαθεση μπορει να παει να παρει πχ πανες και να τα προσφερει στον δημο για οικογενειες που εχουν αναγκη η για τους προσφυγες ..ας δωσει 15 ευρω στην αρχη μπορει να βοηθησει ατομα που σιγουρα εχουν αναγκη ...και παλι οποιος μπορει και θελει ... εγω λεω να απω να παρω πανες και για αυτο το προτεινω και για καποιους αλλους

Μπραβο σου! Ας πάει και ο SKRUTZ να αφήσει καμιά μερεντα, θα του πέσουν τα δόντια αν τις φάει όλες!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...