Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλάκα κάνεις!!!

σίγουρα δεν έιναι από πόντους? είναι από τ απροιόντα με τα 12 ευρώ?

 

Μα από πόντους αγορών έχει 2 στην μία απόδειξη και 1 στην άλλη και προέρχονται μάλλον από τα ψιλά που λέει ότι δίνει πάνω από τα 12 ευρώ...

Και κάθε φορά του βγάζει 2 εξάευρες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από ότι φαίνεται τη προσφορά τη δίνουν με 200 πόντους για αυτό διπλασιάζεται. Προσοχή όπως είπε ο neosL δε παίζουν τα 1+1, οπότε όποιος αγοράσει τη προσφορά να το προσέξει αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην φωτό φαίνονται οι 2 6άρες που θα χρησιμοποιήσω σύντομα, διαφορετικές ώρες από διαφορετικά καταστήματα.

"συγχαρητήρια, αποκτήσατε 2 επιταγές δώρου των 6 ευρώ"

πάω για συνέχεια

(ας κάνει κάποιος mod τα 2 μηνύματα σε 1, είμαι από Android app και δεν υπάρχει επιλογή να προσθέσω φωτό στο προηγούμενο)

 

attachicon.gif:

 

 

 

[ATTACH]1201508[/ATTACH]

όπως το είπες. πληρώνεις 12 (και κάτι ψιλά) παίρνεις 2 δωροεπιταγές των 6 μετά. τα προϊόντα αναγράφονται σε μια τεράστια αφίσα εντός του καταστήματος. δεν είναι πολλά, αλλά είναι προϊόντα που θα χρησιμοποιήσουμε στο σπίτι.

 

Κανονικά δεν θα έπρεπε να αποκτήσεις 4 6άρες; Γιατί βλέπω 2 συναλλαγές και σου λέει ότι απέκτησες 2 στην κάθε μία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω πως είναι έτσι όπως τα λέει.

Παίρνει προϊόντα που κάνουν π.χ. 13 ευρώ.

Πληρώνει με 2 6ευρες + 1 ευρώ.

Στην απόδειξη του δίνει 200χ2 πόντους και του επιστρέφει 2 6ευρες.

Οι 2 αποδείξεις που δείχνει είναι από διαφορετικά καταστήματα. Αφού λέει ότι μπαινοβγαίνει γιατί πρέπει να είναι σε μία απόδειξη...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το έχω κάνει ήδη. Με ποστ στο Facebook

 

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

 

Εγώ τους έστειλα mail. Νομίζω πως το facebook είναι πιο informal.

Απλά έτσι το βλέπουν περισσότεροι και τους ενοχλεί αυτοΑποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προϊόντα:

http://postimg.org/image/la6e88h25/

(με μικρά γράμματα κάτω από το καθένα γράφει πως συμμετέχουν όλα τα π.χ. Oral-B εκτός από ανταλακτικά )

 

το σάιτ: http://www.ab.gr/P&G-prosfero

 

Λένε επίσης πως: ΚΕΡΔΟΣ στις αγορές σας & ΦΡΟΝΤΙΔΑ για χιλιάδες παιδιά!
ΚΕΡΔΟΣ, αφού με κάθε αγορά συνολικής αξίας 12€ σε προϊόντα P&G κερδίζετε 6€ σε επιταγή έκπτωσης ΑΒ. Παράλληλα, εμείς παρέχουμε ΦΡΟΝΤΙΔΑ σε παιδιά απ’ όλη την Ελλάδα που το έχουν ανάγκη, προσφέροντάς τους 6.500 γεύματα σε συνεργασία με το Ινστιτούτο Prolepsis.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

στην φωτό φαίνονται οι 2 6άρες που θα χρησιμοποιήσω σύντομα, διαφορετικές ώρες από διαφορετικά καταστήματα.

"συγχαρητήρια, αποκτήσατε 2 επιταγές δώρου των 6 ευρώ"

πάω για συνέχεια

(ας κάνει κάποιος mod τα 2 μηνύματα σε 1, είμαι από Android app και δεν υπάρχει επιλογή να προσθέσω φωτό στο προηγούμενο)

 

attachicon.gif:

 

 

 

 

όπως το είπες. πληρώνεις 12 (και κάτι ψιλά) παίρνεις 2 δωροεπιταγές των 6 μετά. τα προϊόντα αναγράφονται σε μια τεράστια αφίσα εντός του καταστήματος. δεν είναι πολλά, αλλά είναι προϊόντα που θα χρησιμοποιήσουμε στο σπίτι.

 

Κανονικά δεν θα έπρεπε να αποκτήσεις 4 6άρες; Γιατί βλέπω 2 συναλλαγές και σου λέει ότι απέκτησες 2 στην κάθε μία.

μπαινοβγαίνω σε 2 καταστήματα που είναι κοντά μου, κάθε φορά σε διαφορετικό ταμείο (μέχρι να με πάρουν γραμμή) . με 1-2 ευρώ ψωνίζω 3 πράγματα που κοστίζουν 13-14 ευρώ (αφού κάθε φορά αφαιρείται το ποσό των 12 ευρώ) παιδιά, τρέξτε να πάρετε αν σας ενδιαφέρει κάτι από τα προϊόντα της αφίσας. εγώ θα πάω άλλη μια φορά, κουράστηκα να περπατάω πέρα δώθε. post-39162-0-71360200-1444817108_thumb.png[ATTACH]1201574[/ATTACH]
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταίο ποστ για σήμερα (πρέπει να βάλω τα πράγματα στην αποθήκη) :

αδειάζουν τα ράφια από τις Colgate αυτοί; θα τους αδειασουμε τα ράφια από τα P&G εμείς! ;)

 

το "κόλπο" είναι αυτό:

12 και κάτι ψιλά ευρώ αρχική αγορά προϊόντων P&G, επιστροφή 2 6άρες. συνεχίζουμε με αγορές συνολικής αξίας λιιιιγο πάνω από τα 12 ευρώ κάθε φορά.

γεμίζουμε τα ντουλάπια μας και δίνουμε σε φίλους και γνωστούς.

καλά ψώνια παίδες! (υποθέτω ότι θα ισχύει και την άλλη Τετάρτη)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω παψει να ασχολουμαι με το βασιλοπουλο.

1/2/3 εχει και η κοροιδια το οριο της. Εχει τυχει να παω σε 5 διαφορετικα καταστηματα και να μην υπαρχει ουτε δειγμα στις αποθηκες απο την ΄προσφορα'.

Σε 2 περιπτωσεις μαλιστα οταν ρωτησα υπαλληλους για καποιο προιον, μεσα στην αφελεια τους μου ειπαν οτι εχουν να το δουν στο ραφι 2/3 εβδομαδες. 

Τα συμπερασματα δικα σας. Απο εμενα παντως ΑΒ φαγανε ΜΠΑΝ για καθημερινα ψωνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταίο ποστ για σήμερα (πρέπει να βάλω τα πράγματα στην αποθήκη) :

αδειάζουν τα ράφια από τις Colgate αυτοί; θα τους αδειασουμε τα ράφια από τα P&G εμείς! ;)

 

το "κόλπο" είναι αυτό:

12 και κάτι ψιλά ευρώ αρχική αγορά προϊόντων P&G, επιστροφή 2 6άρες. συνεχίζουμε με αγορές συνολικής αξίας λιιιιγο πάνω από τα 12 ευρώ κάθε φορά.

γεμίζουμε τα ντουλάπια μας και δίνουμε σε φίλους και γνωστούς.

καλά ψώνια παίδες! (υποθέτω ότι θα ισχύει και την άλλη Τετάρτη)

 

 

να ρωτησω, αν εχεις και κουπονια για καποια απο τα προϊοντα, μετραει η αρχικη τιμη χωρις τα κουπονια για να συμπληρωθουν τα 12 ή υπολογιζει με την αφαιρεση των κουπονιων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε οποιον εχει διαθεση μπορει να παει να παρει πχ πανες και να τα προσφερει στον δημο για οικογενειες που εχουν αναγκη η για τους προσφυγες ..ας δωσει 15 ευρω στην αρχη μπορει να βοηθησει ατομα που σιγουρα εχουν αναγκη ...και παλι οποιος μπορει και θελει ... εγω λεω να απω να παρω πανες και για αυτο το προτεινω και για καποιους αλλους

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε οποιον εχει διαθεση μπορει να παει να παρει πχ πανες και να τα προσφερει στον δημο για οικογενειες που εχουν αναγκη η για τους προσφυγες ..ας δωσει 15 ευρω στην αρχη μπορει να βοηθησει ατομα που σιγουρα εχουν αναγκη ...και παλι οποιος μπορει και θελει ... εγω λεω να απω να παρω πανες και για αυτο το προτεινω και για καποιους αλλους

 

και ξυραφάκια (π.χ. για εδώ) σερβιέτες και οδοντόκρεμες/οδοντόβουρτσες σε διάφορα σημεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...