Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχω κάνει ήδη. Με ποστ στο Facebook

 

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

 

Εγώ τους έστειλα mail. Νομίζω πως το facebook είναι πιο informal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παντως δεν βρηκα καμια οδοντοκρεμα.Ολα τα ραφια ηταν γεματα και ελειπαν μονο αυτες.

 

Πιστευω πως ειτε τις βγαζουν απο το ραφι ειτε τις παιρνουν οι αυτοι που δουλευουν στο σουπερμαρκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξαναστοκάρουν μέσα στη μέρα παίζει ή σε όσα καταστήματα λέτε ότι δεν έχει τίποτα, δεν έχει καν νόημα να περάσουμε...;

 

Αν έχει στοκ, τότε υπάρχει πιθανότητα να γεμίσουν πάλι στα ράφια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Βασιλόπουλος Χολαργού στις 8:03 π.μ ακριβώς το πρωί σήμερα

είχε αρκετές οδοντόκρεμες COLGATE. Πήρα 4 εγώ, αλλά είχε αρκετές.

Γενικώς τα είχε όλα σήμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα , στον ΑΒ στο Ελληνικο το πρωι 8:05 που πηγα ειδα εναν insomniac μαλλον με ενα καλαθακι πρεπει να ειχε παρει πανω απο 6 κομματια , μεχρι να κανω μια βολτα μεχρι τα απορυπαντικα ειδα και δευτερο insomniac μαλλον που πηρε αλλες 4 . 4 πηρα και εγω και ειχε ακομα στο ραφι πανο απο 50 κομματια . Απλα τι ειχανε κανει τα τσακαλια .. δεν ειχαν ην ταμπελα με τους 150 ποντους πουθενα οποτε επρεπε να το γνωριζεις ... και η ταμπελα με τους 100 ποντους ηταν χαμηλα στο ραφι οποτε δεν το εβλεπες απο μακρια να κανει μπαμ ... ειχε ομως απο ολα . δεν ξερω για ποση ωρα .

Η δε ταμιας πλεον το εχει μαθει το κολπο .. εχει γινει μου λεει συνηθεια η τεταρτη με τα κουπονια ... τι να της απαντησω ? ναι λεω αλλα με μετρο ... οποτε και οι ταμιες το ξερουν και περνουν με το κιλο οπως φενεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφω στα γρήγορα, live από κατάστημα ΑΒ, υπάρχει μια τεράστια κρεμαστή αφίσα πάνω από τις οδοντόκρεμες

(η γνωστή Colgate ούτε για δείγμα)

 

τρέχει μια προσφορά από P&G στα ΑΒ ως εξής :

συνδυασμός συγκεκριμένων προϊόντων αξίας 12 (και άνω) οδηγεί σε δωροεπιταγή των 6 ευρώ (λόγω Τετάρτης στο ταμείο πήρα 2)

 

όποιος μπορεί ας το δοκιμάσει.

πάω να στοκάρω lenor μαλακτικό , Oral-B και head&shoulders.

3 φορές μπήκα βγήκα, κάθε φορά δίνω σχεδόν 2 ευρώ (συν τα πρώτα 12 ευρώ)

 

Υ.Γ. δεν παίζουν τα 1+1

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! 

 

Ανταπόκριση από ΑΒ ανατολικής Θεσνίκης (πλησίον Καλαμαριάς) για  Colgate προσφοράς στις 09:30 σήμερα :

- Βυζάντιο (Αδριανουπόλεως) 0,

- ΙΚΕΑ 0,

- Καραμανλή (πλησίον στρ.Νταλίπη) 1.!

Δεν αποκλείεται ανεφοδιασμός εντός ημέρας ειδικά στην Καραμανλή...

 

Επιπλέον σημαντικό ερώτημα: Χρησιμοποίησε κανείς στα ΑΒ την προσφορά που στα 12 ευρώ σε (συγκεκριμένα) προϊόντα P & G σου δίνει 6ευρη επιταγή να δούμε εάν προκύπτει αντιστοίχιση με πόντους κι ενδεχομένως διπλασιασμός σήμερα λόγω Τετάρτης? 

 

Μόλις τσέκαρα σχολιο NeOSL, επιβεβαιώνεται και από άλλους?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφω στα γρήγορα, live από κατάστημα ΑΒ, υπάρχει μια τεράστια κρεμαστή αφίσα πάνω από τις οδοντόκρεμες

(η γνωστή Colgate ούτε για δείγμα)

 

τρέχει μια προσφορά από P&G στα ΑΒ ως εξής :

συνδυασμός συγκεκριμένων προϊόντων αξίας 12 (και άνω) οδηγεί σε δωροεπιταγή των 6 ευρώ (λόγω Τετάρτης στο ταμείο πήρα 2)

 

όποιος μπορεί ας το δοκιμάσει.

πάω να στοκάρω lenor μαλακτικό , Oral-B και head&shoulders.

3 φορές μπήκα βγήκα, κάθε φορά δίνω σχεδόν 2 ευρώ (συν τα πρώτα 12 ευρώ)

 

Υ.Γ. δεν παίζουν τα 1+1

δηλαδη αγοραζεις καποια απο αυτα που εχουν αξια 12 ευρω και περνεις επιταγη πισω 12 ευρω ? χωρις κουπονια απο epithimies ? ποια ειναι αυτα τα προιοντα εχει κανεις γνωση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην φωτό φαίνονται οι 2 6άρες που θα χρησιμοποιήσω σύντομα, διαφορετικές ώρες από διαφορετικά καταστήματα.

"συγχαρητήρια, αποκτήσατε 2 επιταγές δώρου των 6 ευρώ"

πάω για συνέχεια

(ας κάνει κάποιος mod τα 2 μηνύματα σε 1, είμαι από Android app και δεν υπάρχει επιλογή να προσθέσω φωτό στο προηγούμενο)

 

post-39162-0-31659800-1444814990_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]1201508[/ATTACH]

 

γράφω στα γρήγορα, live από κατάστημα ΑΒ, υπάρχει μια τεράστια κρεμαστή αφίσα πάνω από τις οδοντόκρεμες

(η γνωστή Colgate ούτε για δείγμα)

 

τρέχει μια προσφορά από P&G στα ΑΒ ως εξής :

συνδυασμός συγκεκριμένων προϊόντων αξίας 12 (και άνω) οδηγεί σε δωροεπιταγή των 6 ευρώ (λόγω Τετάρτης στο ταμείο πήρα 2)

 

όποιος μπορεί ας το δοκιμάσει.

πάω να στοκάρω lenor μαλακτικό , Oral-B και head&shoulders.

3 φορές μπήκα βγήκα, κάθε φορά δίνω σχεδόν 2 ευρώ (συν τα πρώτα 12 ευρώ)

 

Υ.Γ. δεν παίζουν τα 1+1

δηλαδη αγοραζεις καποια απο αυτα που εχουν αξια 12 ευρω και περνεις επιταγη πισω 12 ευρω ? χωρις κουπονια απο epithimies ? ποια ειναι αυτα τα προιοντα εχει κανεις γνωση ?
όπως το είπες. πληρώνεις 12 (και κάτι ψιλά) παίρνεις 2 δωροεπιταγές των 6 μετά. τα προϊόντα αναγράφονται σε μια τεράστια αφίσα εντός του καταστήματος. δεν είναι πολλά, αλλά είναι προϊόντα που θα χρησιμοποιήσουμε στο σπίτι.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...