Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρειάζεται να πω πόσες max White expert είχε ο ΑΒ στο ΙΚΑ Θεσσαλονίκης. 0.

Για 2η συνεχόμενη βδομάδα το κανει

 

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

 

Επίσης δεν έχει αερογέφυρα Σταυρούπολης, Σταυρούπολη - Μονή Λαζαριστών, Συκιές - Οδός Κύπρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις γύρισα από 2 ΑΒ (δεν αναφέρω ποιους μήπως και στοκάρουν πιο μετά και πάω) και δεν βρήκα ΟΥΤΕ ΜΙΑ. Στον δεύτερο μάλιστα ρώτησα μια υπάλληλο αν έχουν άλλες και μου είπε κατευθείαν ΟΧΙ (προφανώς γνώριζε γιατί δεν πρόλαβα να πω καν το όνομα της οδοντόκρεμας).

 

Τώρα είτε πέρασε ο john654321 από εκεί γιατί είμαι στις περιοχές που δρα είτε έμαθαν το κολπάκι οι υπάλληλοι. Αυτό που εύχομαι είναι είτε να μπει ένα νορμαλ όριο στις συναλλαγές είτε να τελειώσουν τελείως αυτού του είδους οι προσφορές γιατί έχει καταντήσει αηδία με τον κάθε Ελληνάρα. Έλεος δεν θα τις φάτε!

 

Ανταποκριτής Questioner από το μέτωπο.

 

ΥΓ Σήμερα είμαι αδειούχος οπότε έχω τον χρόνο να το ψάξω περισσότερο :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα οριο θα ηταν καλυτερα για να επωφελούνται όλοι.

Στο ταμείο η κοπέλα πήρε τηλεφωνο και λεει φερτε μου καμια 50αρια επιταγές.σημερα εχει ρην προσφορα με τις οδοντοκρεμες και θα ξεμεινουμε.

Να ενημερωσω οτι ο πολυς ο κοσμος δεν το γνωριζει αυτο με τους ποντους.οταν μπηκα μεσα ειχε καμια 20αρια πελατες.ουτε ενας δεν ειχε παει στις οδοντοκρεμες.και απο γνωστους και φιλους 1 στους 10 ξερει τι παίζει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία με τις Max White... κι ακόμα δεν πήγα σε κανένα ΑΒ...

 

Anyway... λέω να εκτυπώσω κουπόνια Livesmart για τις Klinex.

Πρέπει τελικά να είναι έγχρωμα τα κουπόνια Livesmart ή όχι;

Στο site τους λέει να είναι, αλλά νομίζω πως κάπου στο νήμα είχα διαβάσει πως δεν είναι απαραίτητο (που είναι & το λογικό - να scanάρεται το barcode χρειάζεται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το βράδυ έκλεισα έναν ΑΒ στη Θεσσαλονίκη και είχε περίπου 20 οδοντόκρεμες.

 

Σήμερα 08:15 είχε μία.

 

Ναι... Μία που δεν δίνει πόντους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα οριο θα ηταν καλυτερα για να επωφελούνται όλοι.

Στο ταμείο η κοπέλα πήρε τηλεφωνο και λεει φερτε μου καμια 50αρια επιταγές.σημερα εχει ρην προσφορα με τις οδοντοκρεμες και θα ξεμεινουμε.

Να ενημερωσω οτι ο πολυς ο κοσμος δεν το γνωριζει αυτο με τους ποντους.οταν μπηκα μεσα ειχε καμια 20αρια πελατες.ουτε ενας δεν ειχε παει στις οδοντοκρεμες.και απο γνωστους και φιλους 1 στους 10 ξερει τι παίζει.

 

Τότε είναι πιθανό να γίνεται από εκεί μέσα η ρεμούλα στα περισσότερα. Ευτυχώς είχα στοκάρει 3 κομμάτια oral-b από μια προσφορά του carrefour + pockee αν θυμάμαι καλά, και έχω. Αλλά το πόσο Ελληνάρας υπάρχει δεν λέγεται! :D

Ωραία με τις Max White... κι ακόμα δεν πήγα σε κανένα ΑΒ...

 

Anyway... λέω να εκτυπώσω κουπόνια Livesmart για τις Klinex.

Πρέπει τελικά να είναι έγχρωμα τα κουπόνια Livesmart ή όχι;

Στο site τους λέει να είναι, αλλά νομίζω πως κάπου στο νήμα είχα διαβάσει πως δεν είναι απαραίτητο (που είναι & το λογικό - να scanάρεται το barcode χρειάζεται).

 

Πρέπει να είναι έγχρωμα γιατί δεν τα δέχονται. Τώρα αν πέσεις στην περίπτωση, δεν ξέρω. Του myplanet τα δέχονται σίγουρα και ασπρόμαυρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Τούμπα στο τέρμα του 12 κανενός είδους max White. Τα έβαλα και στα δύο καταστήματα, όχι και να μας κοροϊδεύουν. Εννοείται είχα μια λίστα από ψώνια. Δεν πήρα τίποτα απολύτως. Όχι να μας πιάνουν και κωτσους

 

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι που ειδα μολις τωρα.ειχα κουπονια -1 για αποσμητικα dove και axe.

Βρικα συσκευασιες 1+1 δωρο και τελικα ειδα οτι πηρα 2 dove αλλα η ταμιας περασε κανονικα και το κουπονι του axe χωρις να εχω παρει axe....

Τελικη τιμη 3,65-1€ απο livesmart =2,65€ για 2 αποσμιτικα dove.1,33 το ενα.καθολου άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεγάλο στο ΙΚΕΑ η δικαιολογία τους ήταν ότι τα περνούν οι έμποροι κατά κούτες. Και γιατί δε πήγαν σήμερα; Εξυπνάδες. Τώρα το μάθαμε το παραμύθι<br><br>

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στιε επιθυμίες έχουμε λογαριασμό και τα τέσσερα μέλη της οικογένειας παρόλα αυτά όταν δεν με αφήνει να εκτυπώσω κουπόνια για τους δυο γιατί ξέρετε μήπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Τούμπα στο τέρμα του 12 κανενός είδους max White. Τα έβαλα και στα δύο καταστήματα, όχι και να μας κοροϊδεύουν. Εννοείται είχα μια λίστα από ψώνια. Δεν πήρα τίποτα απολύτως. Όχι να μας πιάνουν και κωτσους

 

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

 

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ. 

 

Η λύση βρίσκεται εδώ: https://www.ab.gr/corporateContactUs?redirectUrl=%2Fstorelocator%3FlocatorSearchTerm%3D12134

 

Αν πάρουν 5-6 ίδια mails θα δεις πως θα το δουν πιο ζεστά. Και να δω μετά κάποιους εμποροαπατεώνες που παίρνουν 50άδες για να τις πουλήσουν στο μαγαζάκι τους.

 

Εγώ το συντάσσω ήδη πάντως. Μιας και έχω χρόνο! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνολικά σήμερα μου έδωσαν 11 επιταγές

Χωριζοντας σωστα τις αποδείξεις μου εμειναν στο χερι μονο 3.

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ. 

 

Η λύση βρίσκεται εδώ: https://www.ab.gr/corporateContactUs?redirectUrl=%2Fstorelocator%3FlocatorSearchTerm%3D12134

 

Αν πάρουν 5-6 ίδια mails θα δεις πως θα το δουν πιο ζεστά. Και να δω μετά κάποιους εμποροαπατεώνες που παίρνουν 50άδες για να τις πουλήσουν στο μαγαζάκι τους.

 

Εγώ το συντάσσω ήδη πάντως. Μιας και έχω χρόνο! :D

Ναι αλλα ετσι φιλε μου θα την πατησουμε ολοι.θα το κοψουν και δεν θα εχει κανεις μετά.

Ουτως η άλλως νομιζω οτι δεν θα κρατησει για πολύ αυτο με τις τεταρτες.

Εγω με τα skip ειχα κανει αλλο.

Πέρασα την προηγουμενη το βραδι.πηρα 2 κουτια και τα εβαλα πισω απο κατι ariel καψουλες.με το σκεπτικο οτι δεν θα τα δουνε για να τα βαλουν στη θεση τους.

Αποτελεσμα την επομενη το πρωι να βρω και το ραφι γεματο και τα 2 κουτια που ειχα κρυψει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνολικά σήμερα μου έδωσαν 11 επιταγές

Χωριζοντας σωστα τις αποδείξεις μου εμειναν στο χερι μονο 3.

Ναι αλλα ετσι φιλε μου θα την πατησουμε ολοι.θα το κοψουν και δεν θα εχει κανεις μετά.

Ουτως η άλλως νομιζω οτι δεν θα κρατησει για πολύ αυτο με τις τεταρτες.

Εγω με τα skip ειχα κανει αλλο.

Πέρασα την προηγουμενη το βραδι.πηρα 2 κουτια και τα εβαλα πισω απο κατι ariel καψουλες.με το σκεπτικο οτι δεν θα τα δουνε για να τα βαλουν στη θεση τους.

Αποτελεσμα την επομενη το πρωι να βρω και το ραφι γεματο και τα 2 κουτια που ειχα κρυψει...

 

Δεν με απασχολεί και πολύ. Δεν τα έχω με τον μικροέμπορο Ελληνάρα που προσπαθεί να βγάλει από τη μύγα ξύγκι. Τα έχω με την πολιτική τους που ενώ έχουν πολύ καλές προσφορές με πόντους, πας 8 το πρωί πριν από τη δουλειά σου και βρίσκεις τα ράφια άδεια. Ειδικά δε, όταν έχεις κάνει μια λίστα με άλλα πράγματα προσφοράς ή μη που δεν βρίσκεις και αυτά, γιατί να τους προτιμήσεις ξανά; Noway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αβ βριλησσίων είχε καμία εικοσαριά οδοντόκρεμες (κάποιες ήταν πίσω από άλλες - σκρουτζ εσύ το έκανες?) , είχε και μερικές σε ειδικό σταντ όπου ανέφερε και την προσφορά 

αξίζει πιστεύω και η προσφορά στα βιολογικά παιδικά γιαούρτια όλυμπος με -30% που βγαίνει η δυάδα 2.04€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...