Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ούτε Αθήνα σε Αvenue και Αμπελόκηπους υπάρχει olay ούτε για δείγμα..
Γενικά δεν υπήρχε στα σταντ olay . Μερικές άλλες που όμως δεν σκαναρονται στο pockee
Αμφιβάλλω αν βρεθούν πουθενά...

Επεξ/σία από katcos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη Carrefour Μπότσαρη ύψος περίπου δελφων και δελφων ύψος μητροπουλου άκυρο. Μόνο κάτι total effect είχαν και δεν γνώριζαν και την προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour  ζυμαρικά Misko οι 4 συσκευασίες με τη δεύτερη -75%+ -1,00 από το Pockee βγαίνει 1,08 οι 4.

Να ρωτήσω κάτι δέχεται το Pockee δύο αποδείξεις π.χ. στην μια να έχει τις 2 συσκευασίες και στην άλλη τις άλλες 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour  ζυμαρικά Misko οι 4 συσκευασίες με τη δεύτερη -75%+ -1,00 από το Pockee βγαίνει 1,08 οι 4.

Να ρωτήσω κάτι δέχεται το Pockee δύο αποδείξεις π.χ. στην μια να έχει τις 2 συσκευασίες και στην άλλη τις άλλες 2;

 

 

δεν το δεχεται. για να συμπληρωθει το κουπονι πρεπει να σκαναρεις και τα 4. οποτε πρεπει να κανεις check out με 1 αποδειξη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αγορασα την παρασκευη απο carrefour τα lenor μαλακτικα 28 δοσεις που τα εχει και το φυλλαδιο 1+1 δωρο (οχι δεμενη προσφορα) σκαναρα κανονικα τα barcode και τα κουπονια τα δεχτηκε κανονικα και σημερα το pockee μου εβαλε τα χρηματα (1,00 ευρω) μονο για το ενα lenor. Δεν μου εβαλαν λεφτα για το δευτερο κουπονι. Εχει συμβει σε αλλον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αγορασα την παρασκευη απο carrefour τα lenor μαλακτικα 28 δοσεις που τα εχει και το φυλλαδιο 1+1 δωρο (οχι δεμενη προσφορα) σκαναρα κανονικα τα barcode και τα κουπονια τα δεχτηκε κανονικα και σημερα το pockee μου εβαλε τα χρηματα (1,00 ευρω) μονο για το ενα lenor. Δεν μου εβαλαν λεφτα για το δευτερο κουπονι. Εχει συμβει σε αλλον?

Μάλλον λάθος θα είναι γιατί εγώ τα πληρώθηκα κανονικά. Όταν έκανες την εξαργύρωση, δεν σου ήρθε αμέσως μέιλ που να λέει, συγχαρητήρια κερδίσατε 2ευρω; Ή στο ιστορικό συναλλαγών δεν λέει το ίδιο; Στείλε τους μέιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον λάθος θα είναι γιατί εγώ τα πληρώθηκα κανονικά. Όταν έκανες την εξαργύρωση, δεν σου ήρθε αμέσως μέιλ που να λέει, συγχαρητήρια κερδίσατε 2ευρω; Ή στο ιστορικό συναλλαγών δεν λέει το ίδιο; Στείλε τους μέιλ.

και email επιβεβαιωσης μου ηρθε "επιβεβαιωση check out σε ευχαριστουμε πολυ για την αγορα εχεις κερδισει συνολικα 2 ευρω" αλλα και τωρα που μπηκα στο ιστορικο συναλλαγων στο pockee φαινεται κανονικα η εξαργυρωση των δυο κουπονιων. Μηπως ρε παιδια τελικα επειδη ειναι 1+1 δωρο δν το δεχονται να το πληρωσουν? και επαναλαμβανω δεν ειναι δεμενο πακετο πηρα δυο ξεχωριστες συσκευασιες. θα τους στειλω email

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Προμηθευτικη εχει στο φυλλαδιο της τα Planet για πιατα (425 ml) σε προσφορα -50%. Τιμη 0,69 μετα την εκπτωση, τελικη 0,39 ευρω με το αντιστοιχο κουπονι. Ουτε σαπουνι για το μπανιο δεν αγοραζεις με αυτο το ποσο. Καλο βραδυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...