Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά σε εμένα μου ήρθε με το ταχυδρομείο  αυτή την εβδομάδα ένα φυλλάδιο πόντων του ΑΒ. Είναι για αυτούς που έχουν ήδη κάρτα ΑΒ. Σας ήρθε τίποτα ανάλογο σε εσάς?

Όχι δεν έχει έρθει κάτι. Και τι έχει μέσα; Δώρο πόντους με προϊόντα; Όπως τι; 1 φορά μου είχε έρθει μόνο(έχω την κάρτα γύρω στους 10-11 μήνες) και είχε δώρο 100 πόντους με αγορά κρέατος. Αλλά τίποτα άλλο έκτοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Bazzar της εταιρίας Henkel γίνεται φέτος 15 έως τις 18 Οκτωβρίου.

Κύπρου 23, Μοσχάτο. 

15/10 από τις 13:00 μ.μ - 19:00 μ.μ,

16-18/10  από τις 10.00 π.μ. – 19.00 μ.μ.

Αν και από απορρυπαντικά, μαλακτικά, υγρά πιάτων κ.α έχουμε εφοδιαστεί αρκετοί από εμάς B)  ,ίσως ενδιαφέρει κάποιους.

 

post-149614-0-86637400-1444398014_thumb.jpg

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το κουπόνι το δέχονται; Ή δεν συνδυάζεται όπως γράφει επάνω... (το κουπόνι) και φάμε πόρτα;

Δεν το γνωρίζω αυτό, επειδή δεν πήρα Skip...Υποθέτω ότι κανονικά πρέπει να το δεχτούν γιατί είναι τελική τιμή ραφιού ή οποία δεν προκύπτει από κάποια έκπτωση, απλά κάνει 7,60€...καλό είναι να ρωτήσετε στην υποδοχή, αν και ο Μαρινόπουλος δέχεται τα κουπόνια του Livesmart και συνήθως ζήτα και ταυτότητα για ταυτοπροσωπία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχει έρθει κάτι. Και τι έχει μέσα; Δώρο πόντους με προϊόντα; Όπως τι; 1 φορά μου είχε έρθει μόνο(έχω την κάρτα γύρω στους 10-11 μήνες) και είχε δώρο 100 πόντους με αγορά κρέατος. Αλλά τίποτα άλλο έκτοτε.

Σου δίνει πόντους για αγορά συγκεκριμένων προϊόντων. Από ότι θυμάμαι είναι αρκετοί πόντοι αν χρησιμοποιήσεις όλα τα κουπόνια, αλλά αυτό δύσκολα γίνεται, επειδή είναι πολλά και διάφορα τα προϊόντα. Όταν κάνεις την αγορά δίνεις το κουπόνι στο ταμείο και περνιούνται οι πόντοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχει έρθει κάτι. Και τι έχει μέσα; Δώρο πόντους με προϊόντα; Όπως τι; 1 φορά μου είχε έρθει μόνο(έχω την κάρτα γύρω στους 10-11 μήνες) και είχε δώρο 100 πόντους με αγορά κρέατος. Αλλά τίποτα άλλο έκτοτε.

Εγώ την έχω πιο παλιά! Ναι αυτό με τους 100 πόντους το είχα λάβει και εγώ! Ναι έχει πόντους σε διάφορες κατηγορίες προϊόντων! Πχ αγοράζοντας ένα γάλα ενός λίτρου οποιοδήποτε εταιρείας σου δίνει νομίζω 20 πόντους και πάλι λέγοντας!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου δίνει πόντους για αγορά συγκεκριμένων προϊόντων. Από ότι θυμάμαι είναι αρκετοί πόντοι αν χρησιμοποιήσεις όλα τα κουπόνια, αλλά αυτό δύσκολα γίνεται, επειδή είναι πολλά και διάφορα τα προϊόντα. Όταν κάνεις την αγορά δίνεις το κουπόνι στο ταμείο και περνιούνται οι πόντοι.

αν αναφέρεσαι σε αυτό που φαντάζομαι, είναι για αγορές σε συγκεκριμένο κατάστημα ΑΒ και μόνο.

Μας έστειλαν πρόσφατα κάτι αντίστοιχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει στο σκλαβενιτη (λυκοβρυσης σιγουρα, δεν ξερω αν ισχυει παντου) φυσικο χυμο πορτοκαλι 1+1 δωρο στα 2.40.

Νομιζω 1.20 το λιτρο φυσικος χυμος ειναι πολυ καλη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κατεψυγμένη μπουγάτσα Alfa στον Γαλαξία μέχρι αύριο Σάββατο -40%

Τελική τιμή για 800γρ. προϊόν 2,59 €! Εξαιρετική τιμή θα έλεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κατεψυγμένη μπουγάτσα Alfa στον Γαλαξία μέχρι αύριο Σάββατο -40%

Τελική τιμή για 800γρ. προϊόν 2,59 €! Εξαιρετική τιμή θα έλεγα.

Καλή μπουγάτσα ειδικά σε αυτή την τιμή. Αλλά η χρυσή ζύμη μιλάει κατευθείαν στην καρδιά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JohnnyΧ πρόσεξε να δεις τι διαπίστωσα σήμερα που πήγα Μασούτη.

Σε όλες τις συσκευασίες 1+1 είχαν barcode από αυτοκόλλητο (εντός της ζελατίνας της συσκευασίας), το οποίο ήταν διαφορετικό από το αρχικό barcode της οδοντόκρεμας.

Στις Oral-b Pro Expert 1+1 συσκευασίες το Pockee αναγνώριζε το κουπόνι κανονικά.

Στις Oral-b 3D White 1+1 συσκευασίες το Pockee δεν αναγνώριζε κουπόνι.

 

Αν είσαι κοντά δοκιμάζεις με 1+1 Pro Expert.

Εννοείται πάντα σκανάρουμε επιτόπου τα προϊόντα πριν την αγορά, για να σιγουρευτούμε ότι αντιστοιχούν σε κουπόνι..

Στις pro expert (τις 1+1) τα κουπόνια κανονικά είναι ένα, (έχουν barcode στην συσκευασία) , αλλά αν τις ανοίξεις σπίτι και βγάλεις το αυτοκολητάκι της δέυτερης σκανάρεται και αυτή. Προυπόθεση να μην έχεις κάνεις το chek out στο pokke με την απόδειξη πριν...λίγο πονηρό βέβαια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για το κουπονι με τις Oralb στο Pockee δε πιανει για τις συσκευασιες 1 συν 1. Δε προκειται να σας βαλουν τα λεφτα μεσα. Ετσι εγινε με μενα. Καλυτερα παρτε μια με 40% και μειον 1.5 ευρω απο το κουπονι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για το κουπονι με τις Oralb στο Pockee δε πιανει για τις συσκευασιες 1 συν 1. Δε προκειται να σας βαλουν τα λεφτα μεσα. Ετσι εγινε με μενα. Καλυτερα παρτε μια με 40% και μειον 1.5 ευρω απο το κουπονι.

Mια χαρα πιανει....αν το σκαναρει,μετα θα πληρωθει....μονο pro expert

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...