Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

AB ασυρμάτου - δεν είχε σκιπ. Είχε καζολιν αλλά δεν μου περνούσαν το κουπόνι

ΑΒ πλατείας Νέας Σμύρνης. - Είχε πολλά σκιπ και καζολιν. τα πέρασα κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μου δέχτηκαν κουπόνι επιθυμίες για το Head & Shoulders ούτε σε δεύτερο

καρφούρ-μαρινόπουλος, διότι μου είπαν οι ταμίες είναι λέει ήδη σε προσφορά -40%.

Δεν δεχόταν το barcode μόλις το σκανάριζε.

.......

Το κουπόνι από τις επιθυμίες γράφει επάνω ότι συνδυάζεται με οποιαδήποτε άλλη προσφορά, ξακάθαρα το λέει.

Στην πράξη αν κάποιος κατάφερε να πάρει το σαμπουάν με επιθυμίες και μετά με πόκι σδώ στην Αθήνα,

ας το αναφέρει να πάω κι εγώ στο ίδιο κατάστημα να πάρω.

 

5 ποστ πιο πάνω αναφέρω πως πέρασε το κουπόνι σήμερα το πρωι

Το κουπόνι μου είπαν , δεν το δέχεται το σύστημά τους αν πρώτα δεν γίνει ακύρωση της έκπτωσης 40% (που την παίρνεις σε μετρητό από την εξ.πελατων)

http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/?p=54332212

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεσημερι, γυρω στις 14.00, ειχε 8-9 Σκιπ καψουλες στον ΑΒ Φαληρου (Λ. Αμφιθεας). Δεν με ενδιεφερε η προσφορα, δεν πηρα καποιο, δεν ειδα κοσμο να παιρνει. Αν κανετε εναν κοπο αυριο, μπορει να βρειτε καποιο/καποια κομματια. Σορι που γραφω τωρα, δεν ειχα ομως χρονο να το κανω νωριτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή το post του jonkyr, προσοχή καθώς το skip αύριο δεν θα δίνει τους x2 πόντους που έδινε σήμερα Τετάρτη στο ΑΒ, για να μην την πατήσει κάποιος...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ, απολυτως σωστος προεδρε. Δεν με ενδιεφερε η προσφορα, οποτε κρατησα στο κεφαλι μου οτι "υπαρχει κι αυτο". Καλα εκανες και το ανεφερες, μπορει να την πατησει κανεις (οπως εγω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αλιμου το καρφουρ πηρε κανονικα ολα τα κουπονια , και για το head & shoulder και για την οραλ Β. Τα σκαναρα και στο pockee αλλα δεν ξερω εαν στο τελος θα τα περασουνε και αυτα. Πηρα και τα λενορ μαλακτικο + ταμπλετες με το pockeee και αυτα πολυ καλη τιμη :) να βρουμε κατι σε κανενα κρεας / ψαρι ομως να αγορασουμε οπως και κανενα τυρι/σαλαμι γιατι εχει πεσει πεινα και τα απορυπαντικα/κατηαριστικα δεν βολευουνε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΕΛΟΜΑΣ μέχρι το Σάββατο
-όλα τα lenor 1+1 δώρο
-μπυρες heineken 4×500ml 2+1 δώρο
-νουνου gouda 5,99€ το κιλό
-ολες οι κοτολιχουδιες μιμικος -40%
-κοτοπουλο ολόκληρο μιμικος 2,89€ το κιλό

 

 

 

Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μασούτης   8/10 - 10/10

 

-Κοτόπουλο νωπό ελληνικό  2,19€/κιλό

-25% σε όλα τα στραγγιστά γιαούρτια  Κολιός

-30% σε όλα τα ανθρακούχα νερά και το κρύο τσάι  Σουρωτή

-35% σε όλα τα ψωμιά του τοστ Κρισ Κρις Φέτες ζωής

-40% σε όλα τα προϊόντα στοματικής υγιεινής Oral-B (εξαιρούνται-ναι,σωστά μαντεύετε-τα ανταλλακτικά ηλεκτρικής οδοντόβουρτσας)

-40% σε όλες τις σερβιέτες και τα σερβιετάκια Always (oικονομικές συσκευασίες)

-50% σε όλα τα προϊόντα περιποίησης μαλλιών Fructis

 

 

My market  8/10 - 10/10

 

-Φρέσκο ελληνικό κοτόπουλο χύμα   1,98€/κιλό

-Bravo κλασικός ελληνικός καφές  95γρ   0,70€

-Libero ανοιχτές πάνες οικονομική συσκευασία   8,90€

-Ariel  απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων σκόνη 50μεζ. ή υγρό 48μεζ. ή κάψουλες 38/42μεζ.   7,75€

 

 

Γαλαξίας   8/10 - 10/10

 

-Ελληνικό σκληρό τυρί  Βουνίσιο  6,34€/κιλό

-40% στις μπουγάτσες και αρχοντικές πίτες Alfa  800gr  

-45% σε σερβιέτες και σερβιετάκια μονές συσκευασίες  Every Day (εξαιρούνται τα mega packs)

-40% σε εσώρουχα,πάνες ακράτειας και επιθέματα  Sani

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης υπάρχει και Sanex -40%. Εγώ πήρα ένα rollon στα 2.30

 

Τα head n shoulder έχουν κοντά στο 6 ευρω. Με κουπόνι pockee -1,5 ευρώ. Φαρμακείο δηλαδή :)

 

Τα έχει και στο Bazaar 3,49-1,50...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα, να πω οτι και τα σουπερ μαρκετ ανεδηκ εχουν ολα λενορ 1+1 σε περιπτωση που βολευει καποιον για συνδυασμο με pockee.

 

επισης ειδα στα μακρο σε ενα καταλογο μαλακτικο lenor επαγγελματικο 200 μεζουρες προσφορα -40% στα 6,93 τελικη.

δεν ερχεται πιο φτηνα σε σχεση με τα 1+1 αλλα αν καποιος δεν θελει εφαρμογες κτλ ας το δει (*ελπιζω η τιμη αυτη να ειναι οχι μονο για τιμολογια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.facebook.com/EllinikoMouseioPliroforikis

δωρεαν για φοιτητες και ανεργους στο Ελληνικο Μουσειο πληροφορικης αυτο το ΣΚ

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/12120035_908037595917649_3518083457212729544_o.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Μασούτη εχει (αν βρείτε) Oral B Pro Expert οδοντοκρεμα 1+1 δωρο (δεμενο πακετο) με 3,49€.

Έκπτωση 40%: -1,40€

Έκπτωση λόγω ποκι: -1,50€ (αρκει να μην εχει κανενα προβλημα... το bar code το πηρε κανονικα)

 

Τελική 2 οδοντοκρεμες με 0,59€!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να επιβεβαιωσω οτι τα δεμενα πακετα στον μασουτη περνανε στο pockee.

υπαρχει ενας κωδικος πανω στο πακετο.δεν δοκιμασα αν περναει το κουπονι απο το επιθυμιες.

παλαιοτερα το δεχοντουσαν κανονικα πχ 1+1 και αγορασαζα 2χ 1+1 δωρο δεμενο πακετο πληρωνα το 1 και δεχοντουσαν και 2 κουπονια απο επιθυμιες..μασουτη θεε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Μασούτη εχει (αν βρείτε) Oral B Pro Expert οδοντοκρεμα 1+1 δωρο (δεμενο πακετο) με 3,49€.

Έκπτωση 40%: -1,40€

Έκπτωση λόγω ποκι: -1,50€ (αρκει να μην εχει κανενα προβλημα... το bar code το πηρε κανονικα)

 

Τελική 2 οδοντοκρεμες με 0,59€!

οχι ρε γμτ. μολις γυρισα απ το σουπερ. οταν ειδα το πακετο σκεφτηκα ν το παρω και στο τελος το ξεχασα τελειως
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...