Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αβ βριλήσσια κανένα σκιπ

πρωι πρωι εμφανίστηκε άνθρωπας και πήρε 80τμχ (τάδε έφη ταμίας)

μήπως είμαστε μ@λ@κες που προσπαθούμε να πάρουμε μόνο 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαρινοπουλος και carrefour το ιδιο δεν ειναι ? οποτε σε ενα μεγαλο μαγαζι θα εχει απο ολα τα παραπανω ε ?

υποθετω τα 80 τεμαχια θα ηταν καποιος που εχει μαγαζι ... τα αγοραζει 3 ευρω και τα πουλαει μετα στο μαγαζι πχ 10 ... και ειναι και χαρουμενος οποιος το παρει 10 απο 12 που εχει κανονικα στα super market

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αβ βριλήσσια κανένα σκιπ

πρωι πρωι εμφανίστηκε άνθρωπας και πήρε 80τμχ (τάδε έφη ταμίας)

μήπως είμαστε μ@λ@κες που προσπαθούμε να πάρουμε μόνο 2

Δηλ. χρησιμοποίησε 80 livesmart κουπόνια; ...αν είναι έτσι είναι για πολύ κράξιμο κι αυτός και η ταμίας που τα δέχτηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αβ βριλήσσια κανένα σκιπ

πρωι πρωι εμφανίστηκε άνθρωπας και πήρε 80τμχ (τάδε έφη ταμίας)

μήπως είμαστε μ@λ@κες που προσπαθούμε να πάρουμε μόνο 2

 

εγω το ειχα στο μυαλο μου αυτο σημερα τιο πρωι που πηγα. αν τυχαινε να μη βρω ουτε 1 και ειχα κανεναν μπροστα μου με γεματο καροτσι, θα του επερνα απο μεσα! σωστο λαθος δεν ξερω για εσας, εγω ετσι το βλεπω. δε γινεται 2 βδομαδες να μη βλεπει το ματι μου ουτε 1 συσκευασια! πριν τα πληρωσει δεν του ανηκουν κι ας τα εχει στο καροτσι. 

εκτος κι αν ηταν κανενας που να με κανει μαυρο στο ξυλο!  :-D  :-D  :-D

δυσκολο γιατι ειμαι και παιδαρος!! :lol:  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που στο άνοιγμα ήμουν εκεί και δεν υπήρχε ούτε καν ταμπέλα; Σε κεντρικότατο κατάστημα ενός από τους μεγαλύτερους δήμους της Ελλάδας. Έχω υποψία ότι αν οι καλές προσφορές "γλιτώνουν" από τους γνωστούς άγνωστους με τα μαγαζάκια και τα 80 τεμάχια, τελικά δεν γλιτώνουν από τους ίδιους τους υπαλλήλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλ. χρησιμοποίησε 80 livesmart κουπόνια; ...αν είναι έτσι είναι για πολύ κράξιμο κι αυτός και η ταμίας που τα δέχτηκε.

 

Μπορεί να τα πήρε μόνο με τους πόντους, να πλήρωσε δηλαδή €2,99 το καθένα. Πάλι καλή τιμή είναι για μαγαζάτορα.

 

Το Carrefour έχει πλέον βάλει σε όλες τις προσφορές του πως ισχύουν για φυσιολογική ποσότητα νοικοκυριού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να τα πήρε μόνο με τους πόντους, να πλήρωσε δηλαδή €2,99 το καθένα. Πάλι καλή τιμή είναι για μαγαζάτορα.

 

Το Carrefour έχει πλέον βάλει σε όλες τις προσφορές του πως ισχύουν για φυσιολογική ποσότητα νοικοκυριού.

 

μπορει να το εχει βαλει αλλα την προηγουμενη τεταρτη που δεν ειχα βρει κανενα, μου ειπε η ταμιας οτι ενας πριν τα ειχε παρει ολα. μπορει βεβαια να μου ελεγε και ψεματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς συζητάμε. Γιατί να πάω με 4 διαφορετικές ταυτότητες και να έχουν και το δικαίωμα να μου αρνηθούν τη συναλλαγή και να μην πάω μόνο με την δικιά μου ταυτότητα και 4 κουπόνια που όλα θα αναγράφουν το όνομα μου...

Αυτό που ισχυρίζομαι είναι ότι δεν είναι παράνομο να δημιουργήσω παραπάνω από έναν λογαριασμό στο όνομα μου. Στο κάτω κάτω μπορεί να θέλω να χρησιμοποιήσω π.χ. 6 κουπόνια ( skip έχει αύριο για να μην ξεχνιόμαστε... ).

 

Αν δεν ειναι παρανομο να δημιουργησεις παραπανω απο εναν λογαριασμο στο ονομα σου, τοτε γιατι δεν σου επιτρεπουν να χρησιμοποιησεις-εκτυπωσεις το κουπονι περισσοτερες απο μια φορα; Φυσικα και ειναι παρανομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να το εχει βαλει αλλα την προηγουμενη τεταρτη που δεν ειχα βρει κανενα, μου ειπε η ταμιας οτι ενας πριν τα ειχε παρει ολα. μπορει βεβαια να μου ελεγε και ψεματα....

 

Μάλλον κάτι τέτοιο παίζει. Αν θες να το κυνηγήσεις και να μάθεις τι έγινε, τηλέφωνο ή mail στα κεντρικά.

Τους περιγράφεις το περιστατικό, τους λες και ποιο κατάστημα είναι και ζητάς να σε ενημερώσουν. Από εκεί, μπορούν να δουν αν μπήκαν σε μία συνναλαγή (ή σε πολλές κοντινές αν τα "έσπασε") ή σε μία κάρτα 80 τεμάχια και να σου απαντήσουν αρμοδίως.

 

Ontopic:

Στο ΑΒ Αγ. Δημητρίου, 5 τεμάχια, πήρα 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...