Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομίζω. Εγώ χρησιμοποιώ τον δικό μου και της συζύγου στον ίδιο εκτυπωτή. Αν χρειαστώ ένα προιόν δύο φορές αγοράζω δύο και εκτυπώνω 2 κουπόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ειπα οτι δεν γινεται αλλα ειπα οτι ειναι εναντια στους κανονες , ετσι δεν ειναι ?

λεει:

   Ο κάθε χρήστης έχει τη δυνατότητα και το δικαίωμα να τυπώσει μία μόνο φορά κάθε κουπόνι που έχει στο προφίλ του. Η αναπαραγωγή ή/και αντιγραφή των κουπονιών είναι παράνομη, η δε Unilever, πέρα του δικαιώματός της να στραφεί με κάθε νόμιμο τρόπο κατά του παραβάτη, δικαιούται να διακόψει τον λογαριασμό αυτού του χρήστη, χωρίς προηγουμένη ειδοποίηση.

 

και

Η Unilever καταμετρά τα κουπόνια που παραδίδονται στα σημεία πώλησης και τα διασταυρώνει με τα κουπόνια που εκτύπωσε ο κάθε χρήστης, συνεπώς η παράνομη αναπαραγωγή κουπονιών γίνεται εύκολα αντιληπτή, καθώς και η ταυτότητα του παραβάτη.

 

εαν κανω ενα δικο μου ενα του πατερα μου ειναι οκ με το ιδιο ονομα λεω οτι δεν ειναι σωστο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@JohnnyX

To pockee αναφέρεται σε 30 κάψουλες Lenor κι όχι σε 16 τεμάχια..

σωστος...το 5.95 που δειχνει το φυλλαδιο ειναι για το 14αρι πακετο

Όλα όμως έχουν την ίδια ιστοσελίδα και το ίδιο φυλλάδιο και εβδομαδιαίες προσφορές.

 

ΕΡΩΤΗΣΗ: Ετυχε να δει κανείς σας μία διαφήμιση ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ με Dettol, Quanto, Finish, Fairy και κάτι 40%? Ξέρετε αν η έκπτωση ήταν μόνο για τα εικονιζόμενα προϊόντα της διαφήμισης ή για όλη τη μάρκα για καθεμία από αυτές(γιατί με ενδιαφέρουν άλλα και όχι τα εικονιζόμενα προϊόντα); Δεν είχα φωνή στην τηλεόραση και δεν πρόλαβα να τη δω... και αιφνιδιάστηκα κιόλας. Πρώτη φορά βλέπω διαφήμιση σκλαβενίτη.

 

Στη προχθεσινη προσφορα του carrefour για 1+1 στα 780 ml δε βρεθηκε απο οσο ειδα κανενα καταστημα στη θεσ/νικη να εχει platinum..την προσφορα την ειχε..τα ραφια ομως αδεια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειπα οτι δεν γινεται αλλα ειπα οτι ειναι εναντια στους κανονες , ετσι δεν ειναι ?

λεει:

   Ο κάθε χρήστης έχει τη δυνατότητα και το δικαίωμα να τυπώσει μία μόνο φορά κάθε κουπόνι που έχει στο προφίλ του. Η αναπαραγωγή ή/και αντιγραφή των κουπονιών είναι παράνομη, η δε Unilever, πέρα του δικαιώματός της να στραφεί με κάθε νόμιμο τρόπο κατά του παραβάτη, δικαιούται να διακόψει τον λογαριασμό αυτού του χρήστη, χωρίς προηγουμένη ειδοποίηση.

 

και

Η Unilever καταμετρά τα κουπόνια που παραδίδονται στα σημεία πώλησης και τα διασταυρώνει με τα κουπόνια που εκτύπωσε ο κάθε χρήστης, συνεπώς η παράνομη αναπαραγωγή κουπονιών γίνεται εύκολα αντιληπτή, καθώς και η ταυτότητα του παραβάτη.

 

εαν κανω ενα δικο μου ενα του πατερα μου ειναι οκ με το ιδιο ονομα λεω οτι δεν ειναι σωστο

Με όλο το σεβασμό αλλά από αυτά που διαβάζω αυτό που απαγορεύεται είναι να αναπαράγω-εκτυπώσω-αντιγράψω πάνω από μία φορά το κάθε κουπόνι που έχω στο προφίλ μου.

 

Δεν προκύπτει από πουθενά ότι απαγορεύεται να δημιουργήσω παραπάνω από ένα προφίλ...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι αν ηθελαν να μην εχουμε/τυπωνουμε πολλους λογαριασμους/κουπονια θα το εκλειναν (φραγη) οπως στις επιθυμιες. 

Δε βλεπουν τις ip? Ξερουν τι γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τι συζητάτε. Έχω 4 διαφορετικούς λογαριασμούς για τα 4 διαφορετικά μέλη της οικογένειας. Πάντα αν έχω 4 κουπόνια για το ίδιο προϊόν κουβαλάω μαζί μου και τις 4 ταυτότητες. Από εκεί και πέρα έχουν το δικαίωμα να μου πουν ότι δεν είναι παρόντες στην αγορά τα υπόλοιπα μέλη και να μου αρνηθούν τη συναλλαγή. Αλλά όχι ότι είναι κόντρα στους κανόνες. Τουλάχιστον έτσι όπως τους αντιλαμβάνομαι εγώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι το Πόκι δίνει μόνο ένα κουπόνι ανά χρήστη για

το συγκεκριμένο σαμπουάν, που σημαίνει ότι πρέπει να κόψεις

ξεχωριστή απόδειξη για το περάσεις το 2ο σαμπουάν σε άλλο

λογαριασμό Πόκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τι συζητάτε. Έχω 4 διαφορετικούς λογαριασμούς για τα 4 διαφορετικά μέλη της οικογένειας. Πάντα αν έχω 4 κουπόνια για το ίδιο προϊόν κουβαλάω μαζί μου και τις 4 ταυτότητες. Από εκεί και πέρα έχουν το δικαίωμα να μου πουν ότι δεν είναι παρόντες στην αγορά τα υπόλοιπα μέλη και να μου αρνηθούν τη συναλλαγή. Αλλά όχι ότι είναι κόντρα στους κανόνες. Τουλάχιστον έτσι όπως τους αντιλαμβάνομαι εγώ.

Αυτό ακριβώς συζητάμε. Γιατί να πάω με 4 διαφορετικές ταυτότητες και να έχουν και το δικαίωμα να μου αρνηθούν τη συναλλαγή και να μην πάω μόνο με την δικιά μου ταυτότητα και 4 κουπόνια που όλα θα αναγράφουν το όνομα μου...

Αυτό που ισχυρίζομαι είναι ότι δεν είναι παράνομο να δημιουργήσω παραπάνω από έναν λογαριασμό στο όνομα μου. Στο κάτω κάτω μπορεί να θέλω να χρησιμοποιήσω π.χ. 6 κουπόνια ( skip έχει αύριο για να μην ξεχνιόμαστε... ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ "JohnnyX": Καρντάσι, κάτι πρέπει να κάνεις για να βλέπεις/ερμηνεύεις καλύτερα τα post μου!  :mrgreen:

 

 

 

 

Στο φυλλάδιο του Μαρινόπουλου αναφέρει στα ψιλά γράμματα οτι η προφορά 1+1 ισχύει και για κάψουλες πλυντηρίου LENOR 30 τεμ. Αρα σε συνδυασμό με pockee (lenor μαλακτικο 28μεζ. + lenor καψουλες 30τεμ - 4,50€) έχουμε (5,95 11,95 + 3,15 - 4,50 -4,50)/2= 0,05 σεντσ 3,05 € το σετ. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Σε διόρθωσα!  :mrgreen:

 


  • σωστος...το 5.95 που δειχνει το φυλλαδιο ειναι για το 14αρι πακετο

και
 

Στην Αγ. Δημητρίου (απέναντι απ' το Τούρκικο προξενείο) & στην Τούμπα (κάθετος στη Λαμπράκη, εκεί που είναι τα διάφορα ηλεκτρομάγαζα). Τελικά μ' έφερε ο δρόμος μου στο μεγάλο που είναι στη Γιαννιτσών & βρήκα/πήρα τα 2 τελευταία. Γυρνώντας πέρασα κι από ένα C_Express που είναι στην Ολυμπιάδος, ούτε εκείνο είχε.


  • Στη προχθεσινη προσφορα του carrefour για 1+1 στα 780 ml δε βρεθηκε απο οσο ειδα κανενα καταστημα στη θεσ/νικη να εχει platinum..την προσφορα την ειχε..τα ραφια ομως αδεια !

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μέχρι σήμερα έχει το Carrefour -30% στα κατεψυγμένα (εξαιρούνται οι πίτσες).

 

Αυτό σημαίνει ότι πριν λίγο αγόρασα την εξαιρετική μπουγάτσα Χρυσή Ζύμη (850γρ) με κουπόνι 1€ από πόκι:

 

4,20€ - 30% = 3,01€ - 1€ = 2,01€ τελική.

Συγνώμη που θα σε στενοχωρήσω φίλτατε Questioner, αλλά τα κουπόνια που έχει το pockee για την μπουγάτσα, είναι για τα 450γρ...   :devil: :devil: ...η οποία βγαίνει (έβγαινε μιας και τέλειωσε η προσφορά) 2,82 -30% -0,70 = 1,27€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο και μεθαύριο στο Μαρινοπουλο -40% τα Head & Shoulders. 2,96 - 1,5(pockee)-1,5(epithymies).....

το -1,5 epithimies που το βρίσκουμε; ψάχνω στο site epithimies και δεν μπορώ να το βρω...

 

edit: ακυρο, το βρηκα, αλλά σίγουρα μπορουμε να χρησιμοποιησουμε και τα δυο μαζι; (pockee + epithimies)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...