Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για την καραμελα μιλησα κ εγω αγαπητε, γιατι δεν πιστευω πως φτανει η μια φορα το χρονο

 

Πάνω απο μία φορά το μήνα απαγορεύεται.

 

Κρίμα στην κοπέλα λοιπόν.

Υπάρχουν και άλλοι τρόπου αντισύλληψης. Ας μιλήσει με το γυναικολόγο της.

 

Link.png Site: Δεν είναι μόνο το θέμα γκαστρώματος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν χρειαζεται να πας κ στο αλλο ακρο,

1 φορα το μηνα σημαινει οτι ειναι λιγο μλκας ο χρηστης,

 

αλλα και 2-3-4 φορες το χρονο να το παρει, παλι "απαγορευεται"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μέθοδος του "τραβιέμαι" να επιστρέψει στην σπηλια μαζι με τους πρωτόγονους παρακαλώ. Αν θες να το παίξεις κόρωνα γράμματα δικαίωμα σου. Αλλα μην βγαίνεις να συμβουλεύεις τους άλλους να κάνουν το ίδιο. Θα τρελαθώ με τόση άγνοια!!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια αγνοια μωρε; μοντ ανοιξε ενα θεμα ξεχωριστο γιατι διαφωνω :D

 

ο προλαλησαντας μιλησε για σταθερη σχεση, αρα πιθανοτητα αρρωστιας πολυ μικρη, το ιδιο πιστευω κ για την πιθανοτητα εγκυμοσυνης, αντιθετα ειναι πολυ μεγαλη η πιθανοτητα κ να σπασει κ να μεινει μεσα (απ τα πολλα υγρα) ή και τα δυο ταυτοχρονα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι. Το νέο μέτρο αντισύλληψης είναι η σχέση. Μολις συμφωνηθεί και από τους δυο εμπλεκόμενους μια σταθερή σχέση, τα σπερματοζωάρια χάνουν την αποτελεσματικότητα τους. Ετσι τα προσπερματικά υγρά είναι απίθανο να προκαλέσουν εγκυμοσύνη. Επισης μπορείτε να βάζετε το χέρι σας στην φωτιά χωρίς να καίγεστε! Αρα αφήστε τα προφυλακτικά και ξεκινήστε τις μόνιμες σχέσεις φίλοι μου!

 

 

Sorry που στο λέω αλλα οι πιθανότητες να σπάσει το προφυλακτικό είναι πολύ πιο λίγες από το να μείνει έγκυος από τα προσπερματικά σου.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Sorry που στο λέω αλλα οι πιθανότητες να σπάσει το προφυλακτικό είναι πολύ πιο λίγες από το να μείνει έγκυος από τα προσπερματικά σου.

 

+

Αν σπάει το βάζετε λάθος ή είστε πολύ large και παίρνετε λάθος μέγεθος ή αγοράζετε μάπα προφυλακτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, αλλα το να μην σε νοιαζει αν μεινει εγκυος ας πουμε το σκεφτηκε κανεις; 

 

και δεν μιλαω φυσικα για την περιπτωση να πηγαινεις καρφι για παιδι, αλλα για το 1-5% να μεινει εγκυος

 

μην ξεχναμε πως οι εγκυμοσυνες εχουν δυσκολεψει παρα πολυ στις μερες μας, δεν ειναι οι μαναδες κ οι γιαγιαδες μας που σκαγαν τα κουτσουβελα για την πλακα τους, σμρ για να αφησεις γυναικα εγγυο θες κανα 6μηνο με χρονο, τι το περασατε ρε; ελεοςςςςςςςςςςςςς :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθολου, κι εγω για αντισυλλυψη μιλαω, αν δεν καταλαβες δεν πειραζει


απλα εχω διαφορετικη αποψη κ πιστευω οπως το ποστ του προλαλησαντα οτι η καλυτερη αντισυλληψη ειναι η χωρις κ αυτη την αποψη υπερασπιζομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα εχω διαφορετικη αποψη κ πιστευω οπως το ποστ του προλαλησαντα οτι η καλυτερη αντισυλληψη ειναι η χωρις κ αυτη την αποψη υπερασπιζομαι

 Σε ευχαριστώ. Αυτο το ποστ  θέλω να δούνε όλοι που σκέφτονται να ακολουθήσουν την συμβουλή του προλαλήσαντα που λες για να δουν από τι ξεφτέρια παίρνουν συμβουλές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν είναι Μπλα Μπλα για να εκφράζει ο καθένας την προσωπική του άποψη, εδώ είναι τόπικ προσφορών και ψάχνουμε να βρούμε φθηνές καπότες. Αν θες να κάνεις κουβέντα άνοιξε άλλο θέμα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κανονικα το χαπι δεν πρεπει να χρειαστει να το παρει καμια γυνιακα και ποτε.Ασχετα το οτι εχουν θεσει ενα οριο 3 φορες το χρονο ή 3 φορες γενικα.Το χαπι προκαλει διαφορα ψυχολογικα, αναταραξεις στη περιοδο και επισης μπορει να της στερησει να κανει παιδι.Σε οποιον δεν αρκουν αυτα και το εχει σαν ευκολη λυση,ας δοκιμασει ενα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...