Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν πολύ αυστηροι δεν μου γίνετε εδώ μέσα;;; λες και δεν έχετε πατήσει ποτέ αγορά που είναι πολύ κάτω από την τιμή του περιμένοντας να πέσουν τα άκυρα; νταξει δεν το είχα ξαναδεί και μου φάνηκε περίεργο... SO!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαν πολύ αυστηροι δεν μου γίνετε εδώ μέσα;;; λες και δεν έχετε πατήσει ποτέ αγορά που είναι πολύ κάτω από την τιμή του περιμένοντας να πέσουν τα άκυρα; νταξει δεν το είχα ξαναδεί και μου φάνηκε περίεργο... SO!!

 

Τώρα μιλάς σοβαρά; θέλεις απάντηση επ αυτού;

Άλλο το να ανεβάσει κάποιος προσφορά σε "περιέργως" χαμηλή τιμή (η οποία είτε αφορά λάθος τιμολόγηση, είτε πελατοθηρία, είτε στην τελική πράγματι ευκαιρία μιας και έχει συμβεί και αυτό) όπου ο καθένας πράττει όπως επιθυμεί απο κεί και πέρα και άλλο να ανεβαίνει σαν προσφορά προιόν σε μηδενική τιμή (όχι giveaway), γνωρίζοντας απο πρίν ότι πρόκειται για λάθος μόνο και μόνο για να ... ανέβει και να κάνει σαματά, μπάχαλο, χαβαλέ απο τις παραγγελίες κλπ. Ποιός χαρίζει άλλωστε τη σήμερον; Δεν περιγράφω άλλο... :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμισες 1 αλλο μελος του φορουμ που παρηγγειλε κινητο με 0,30 cents και περιμενε να παραλαβει.Θα τους "κυνηγουσε" και νομικα κιολας αν δεν το επαιρνε.

 

Τα καταστηματα ειναι καλυμμενα για τυπογραφικα λαθη.

 

Δηλαδη ηλπιζες να παραλαβεις μπουφαν με 0€?Και οχι 1 αλλα μερικα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια βρηκα ανταλλακτικα(2 ανα πακετο) oral-b presicion clean 9.52€ & dual clean 10.7€ απο το στρατιωτικο πρατηριο.

Αξιζει η τιμη;

κανεις δεν ξερει αν αξιζει το παραπανω;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πολύ αυστηροι δεν μου γίνετε εδώ μέσα;;; λες και δεν έχετε πατήσει ποτέ αγορά που είναι πολύ κάτω από την τιμή του περιμένοντας να πέσουν τα άκυρα; νταξει δεν το είχα ξαναδεί και μου φάνηκε περίεργο... SO!!

αν θες μπουφαν εχω ενα κ το δινω δωρεαν αλλα ειναι μικροτο νουμερο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις δεν ξερει αν αξιζει το παραπανω;

Είναι λίγο καλύτερη τιμή από τα super market, τα precision 1€ πιο κάτω, αλλά συμφέρει να τα αγοράσεις από φαρμακείο στο Ίντερνετ. Δες για πακέτα που έχουν 2+1 δώρο στο Σκρουτζ και είναι πιο φτηνά. Πήρα 3 πακέτα για να γλιτώσω μεταφορικά από 7,30 το πακέτο, βγαίνουν 2,5€ το βουρτσακι αντί για 5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους εχοντες τεκνα....

 

 

μεχρι 9/2 μωρομαντηλα  septona απο την προμηθευτικη 2,79 τα 192 τεμ (τιμη ανα τεμ 0,014 για οσους ψωνιζουν τιμη χωμα)

 

αρχες του αλλου μηνα θα σκασουν και προσφορες σε πανες  B)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προφυλακτικά που ηταν 2 συσκευασίες των 12 προφ. με την δευτερη 50% έκπτωση εχω καιρό να δώ..

Τι συμβαίνει; 

Επίσης ανεβάστε καμια προσφορά με προφ. μην ντρέπεστε . ΕΙναι αναγκαία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες στον γαλαξια

μεχρι πριν λιγο καιρο που πηγα ειχε τα duo 1+1 ;)

 

και ο μασουτης ειχε την προσφορα που ειπες

Πόσο καιρό πριν τα είδες; γιατί έχω αρκετούς μήνες να δω αυτό το πακέτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...