Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ξέρω αλλά έχω φιλικές σχέσεις και δεν ήθελα να τους κραξω

άσε που μπορεί την τιμή να την είχε βαλει και η κολλητή μου και να μου την έλεγε μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες βρήκα αυτό αν θέλετε μποτάκι και τίμια μάρκα, νομίζω καλούλι είναι:

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Mens-Superdry-Hi-Gate-Boots-Brown-Wash-Slvt-/291265966083

Superdry δερμάτινο μποτάκι 50 λίρες συμπεριλαμβανομένων μεταφορικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες βρήκα αυτό αν θέλετε μποτάκι και τίμια μάρκα, νομίζω καλούλι είναι:

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Mens-Superdry-Hi-Gate-Boots-Brown-Wash-Slvt-/291265966083

Superdry δερμάτινο μποτάκι 50 λίρες συμπεριλαμβανομένων μεταφορικών

 

Θεωρώ τα Superdry υπερκοστολογημένα βάσει της ποιότητάς τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έβγαζες μια φωτό της τιμής στο ράφι θα σου έδιναν την τιμή στο ταμείο.

τα πηρα κρανιο και τελικά τα πηρα τα φράγκα γιατί πηγα και το ταμπελακι το είχαν ακόμα.

Τώρα βέβαια προέκυψε θέμα ξανά με τυρί αλλα σε αλλο ΑΒ.

Το ίδιο τυρί πεκορινο με ετικέτα -30 γιατί πλησιάζει η ημερομηνία λήξεως οταν ρώτησα αν συνδιαζεται με το -40 μετα απο τσεκ στο ταμειο μου είπαν ΝΑΙ.

Οταν πηγα σπίτι δεν είχε γινει συνδυαστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πηρα κρανιο και τελικά τα πηρα τα φράγκα γιατί πηγα και το ταμπελακι το είχαν ακόμα.

Τώρα βέβαια προέκυψε θέμα ξανά με τυρί αλλα σε αλλο ΑΒ.

Το ίδιο τυρί πεκορινο με ετικέτα -30 γιατί πλησιάζει η ημερομηνία λήξεως οταν ρώτησα αν συνδιαζεται με το -40 μετα απο τσεκ στο ταμειο μου είπαν ΝΑΙ.

Οταν πηγα σπίτι δεν είχε γινει συνδυαστική.

Σκίστους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανε πρωτα την εκπτωση? Αν την εκανε θα επρεπε να βγάζει τελικη τιμη το προιον 13.5 ευρω. Μετα να εβαζε το κουπονι και να εκανε την αφαιρεση των 8 ευρω. Δεν καταλαβα γιατι εκανε εκπτωση και στο κουπονι. Δηλαδη εγω παω με κουπονι και μου κανουν εκπτωση στο κερδος μου??? Ελεος δηλαδη. Ισως αλα καρφουρ να δοκιμαζες. Που πληρωνεις και μετα στη reception σου επιστρεφει το ποσο του κουπονιου.

Πάντως ειναι και θεμα σουπερ μαρκετ.

εμενα μετα απο λαθος μου και ενω ειχα περάσει κουπονια πιο παλια ακυρωσα την συναλλαγη και επειδη ειχαν ακυρωσει τα κουπονια μου επεστρεψαν την αξια τους σε μετρητα.

οκ respect.

Πέρασε την οδοντόβουτσα στην συνέχει έκανε την έκπτωση και μου λέει 13,50€ της δίνω το κουπόνο το περνά και βγάζει τελικό ποσό 9,50€.

 

Τελικά πήρα την οδοντόβουρτσα από Hontos Center που έχει 30% έκπτωση και 50% επιστροφή σε δωροεπιταγή για ορισμένα προϊόντα της P&G μεταξί των οποίοων και η Oral-b άρα: 24,99€ - 30% = 17,49€ - κουπόνι από εππιθυμίες (8€) = 9,49€ -50% δωροεπιταγή 4,75€.

Φυσικά για να πάρω δωροεπιταγή (10€) έπρεπε να αγοράσω και κάποια άλλα προϊόντα έτσι ώστε να συμπληρώσω 20€ λογαριασμό μετά τις εκπτώσεις και τα κουπόνια.

Η παραπάνω προσφορά αν θυμάμαι καλά (την έγραφε σε κάποια ταμπελάκια) ισχύει μέχρι τέλος Ιανουραρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΟΥΦΑΝ ΜΟΤΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ JOLLISPORT FURY 0 euro
 
πάμε να πέσουν τα άκυρα σύννεφο μπουφάν μηχανής 0 euro 
 
αν ψάξετε θα βρείτε πάμπολλα πράγματα σε 0 euro δοκιμάστε

 

https://www.moto-accessories.gr/products/mpoufan_andrika/mpoupan_moto_dermatino_jollisport_fury

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω παιδιά εγώ παρήγγειλα μερικά κομμάτια η παρήγγελια πρέπει να είναι πάνω από 25 euro προϊόν για να την δεχτεί λογικά θα με πάρουν για επιβεβαίωση  να δω τι θα μου πουν :P καθαρά για χαβαλέ την έκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν ξέρω παιδιά εγώ παρήγγειλα μερικά κομμάτια η παρήγγελια πρέπει να είναι πάνω από 25 euro προϊόν για να την δεχτεί λογικά θα με πάρουν για επιβεβαίωση  να δω τι θα μου πουν :P καθαρά για χαβαλέ την έκανα

 

 

Τι να σου πουν? Οτι δεν ειχε διαθεσιμη τιμη το προϊών θα σου πουν.

Δεν ξερω καν γιατι ειναι στις προσφορες αυτο.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η SAVIDIS MOTO ACCESSORIES έχει καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια να απεικονίσει με τη μεγαλύτερη δυνατή ακρίβεια τα προϊόντα που διαθέτει με την προβολή φωτογραφιών και πληροφοριών που παρατίθενται στην ιστοσελίδα www.moto-accessories.gr. Ωστόσο, ο παρών δικτυακός τόπος ενδέχεται να περιέχει σφάλματα τεχνικών ή τυπογραφικών λαθών, που δεν μπορούν να προβλεφθούν ή έχουν προκύψει ακούσια ή λόγω διακοπών λειτουργίας της ιστοσελίδας εκ λόγων ανωτερας βίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η SAVIDIS MOTO ACCESSORIES έχει καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια να απεικονίσει με τη μεγαλύτερη δυνατή ακρίβεια τα προϊόντα που διαθέτει με την προβολή φωτογραφιών και πληροφοριών που παρατίθενται στην ιστοσελίδα www.moto-accessories.gr. Ωστόσο, ο παρών δικτυακός τόπος ενδέχεται να περιέχει σφάλματα τεχνικών ή τυπογραφικών λαθών, που δεν μπορούν να προβλεφθούν ή έχουν προκύψει ακούσια ή λόγω διακοπών λειτουργίας της ιστοσελίδας εκ λόγων ανωτερας βίας.

 

Μα και να μην το εγραφαν...

0? αντε να εγραφε 10-20.. αλλα 0?

Δλδ τι αλλο θελει καποιος να δει οτι ειναι λάθος.

Αν εδινε ΤΖΑΜΠΑ μπουφαν

1)Θα το ειχε με ορους (πχ αγορά >50€)

2)Θα το ειχε ΚΑΡΤΑ στην κεντρικη σελιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...