Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αυτά τα lidl όποτε έχω πάει για κάποια εβδομαδιαία προσφορά (την ίδια μέρα που αρχίζουν μεσημέρι) ποτέ δεν βρίσκω τπτ… και φεύγω με άδεια χέρια,(μου τι σπάνε τέτοιου είδους πρακτικές).

 

 

Σκλαβενίτης δημητριακά fitness 2+1 δώρα ή -1.5€ στις μεγάλες συσκευασίες , γκαζάκι Campingaz G206 Bleuet 16.70€ (-10€ από 26.70€), είχε και άλλες αλλά δεν θυμάμαι κάποια άλλη συγκεκριμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Lidl μονο αν εχεις παει φανταρος, ήτοι πρωινο ξυπνημα 6.30 και 7μιση να εισαι στο καταστημα. Παντως στα τροφιμα δεν ξεμενουν ευκολα.

Αυριο θα εχει φθηνο φαι εκει. (Αφαιρεσα και την αυριανη εκπτωση του 15%)

 

Κρεας βοειο ελια Γαλλιας - 5 ευρω /κιλο
Πεννες 1 κιλο= 0,50
Ηλιελαιο 2 λιτρα= 1.69
Μπυρες Carlsberg 4Χ0.33= 2.54
Μπεικον καπνιστο 300γρ ακοπο= 2,37
κρεμμυδια στιφαδου συσκ. 500γρ= 0,84
καροτα συσκ. 1000γρ= 0,65
μηλα κοκκινα= 0,94 το κιλο
πορτοκαλια= 0.33 το κιλο
μανιταρια φρεσκα= 0,94 το κιλο
χωριατικο λουκανικο συσκ. 500γρ= 1.69
μαγιονεζα 500μλ= 0.84
κονσερβα φιλετο σολομου(διαφορες γευσεις)= 1.69
παστελι με μελι= 0,37
αλευρι 1 κιλο= 0.43
σπαγγετι Νο10 500gr= 0,28
πολτος ντοματας 140γρ= 0,21
emmental 400gr= 1.69
philadelphia cheese 175gr= 1.27
μελι δασους 500γρ= 2,54
Γαντια λατεξ μιας χρησης 100τμ= 2,97
χυμος ροδακινο 1λιτρο= 0,50
Αmaretti γκοφρετακια 165γρ= 1,10
Σκονη πλυντηριου πιατων 1,26κιλα= 2,37
μαλακτικο ρουχων 4λιτρα= 1,52

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτά τα lidl όποτε έχω πάει για κάποια εβδομαδιαία προσφορά (την ίδια μέρα που αρχίζουν μεσημέρι) ποτέ δεν βρίσκω τπτ… και φεύγω με άδεια χέρια,(μου τι σπάνε τέτοιου είδους πρακτικές).

Πολυ απλα τα σηκωνουν ολα πρωι πρωι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το γνωρίζουν τα super market και επίτηδες έχουν προγραμματίσει το σύστημά τους έτσι ώστε όταν σε προϊόν με έκπτωση δώσει κάποιος κάποιο κουπόνι (πχ από Επιθυμίες) τότε να κερδίζουν ποσό αντίστοιχο με την έκπτωση στο κουπόνι.

 

πχ σήμερα το απόγεμα ΣΜ Παπαγεωργίου (αντιπρόσωπος ΕΛΟΜΑΣ) στην Ανατολή Ιωαννίνων είχε την Oral-B Vitality 26,99€ - 50% έκπτωση άρα 13,50€. Με το κουπόνι από Επιθυμίες (8€) θα έπρεπε να πληρώσω 13,50-8=5,5€ αλλά το σύστημά τους μου έβγαζε 9,50€. Έκανε δηλαδή έκπτωση 50% και στο κουπόνι. Όταν το είπα στην κυρία που ήταν στο ταμείο αυτή παραδέχθηκε ότι έχω δίκιο και προσπάθησε διάφορα προκειμένου να πάρει το σύστημα ολόκληρη την έκπτωση από το κουπόνι αλλά τελικά δεν κατάφερε τίποτα.

Όταν της είπα να απευθυνθεί στον προϊστάμενό της αυτή το έκανε πρόθυμα αλλά αυτός αφού είδε ότι δεν περνούσε στο ταμειακό τους σύστημα μου είπε ότι δεν γίνεται να μπει ολόκληρο το κουπόνι διότι υπάρχει ήδη έκπτωση 50%. Στην παρατήρησή μου ότι επάνω στο κουπόνι γράφει ότι συνδυάζετε με άλλες εκπτώσεις αλλά όχι με άλλο κουπόνι και πάλι μου απάντηση το ίδιο. Μα του κάνω εγώ κερδίζω έκπτωση 4€ και εσείς θα πάρετε πίσω από τη εταιρεία 8€. Τίποτε αυτός. Μέχρι μου βρήκε την λύση. Έλα από Δευτέρα που δεν θα έχει έκπτωση να περάσει ολόκληρο το κουπόνι. Θεός λέμε. Απλά πήρα το κουπόνι, σηκώθηκα και έφυγα ...

Εκανε πρωτα την εκπτωση? Αν την εκανε θα επρεπε να βγάζει τελικη τιμη το προιον 13.5 ευρω. Μετα να εβαζε το κουπονι και να εκανε την αφαιρεση των 8 ευρω. Δεν καταλαβα γιατι εκανε εκπτωση και στο κουπονι. Δηλαδη εγω παω με κουπονι και μου κανουν εκπτωση στο κερδος μου??? Ελεος δηλαδη. Ισως αλα καρφουρ να δοκιμαζες. Που πληρωνεις και μετα στη reception σου επιστρεφει το ποσο του κουπονιου.

Πάντως ειναι και θεμα σουπερ μαρκετ.

εμενα μετα απο λαθος μου και ενω ειχα περάσει κουπονια πιο παλια ακυρωσα την συναλλαγη και επειδη ειχαν ακυρωσει τα κουπονια μου επεστρεψαν την αξια τους σε μετρητα.

οκ respect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δείτε και από Hondos μεριά.

 

Εγώ πήγα την Πέμπτη και είχε τις Oral B με 40% έκπτωση δηλαδή από 24,90 € την είχε 14,94 €. Με το κουπονάκι μου βγήκε 6,94€. Οκ δεν είναι και 5,5€ που περιμένατε αλλά σίγουρα λιγότερο από τα 9,50 που θέλει να πληρώσουμε ο κάθε Ελομάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δείτε και από Hondos μεριά.

 

Εγώ πήγα την Πέμπτη και είχε τις Oral B με 40% έκπτωση δηλαδή από 24,90 € την είχε 14,94 €. Με το κουπονάκι μου βγήκε 6,94€. Οκ δεν είναι και 5,5€ που περιμένατε αλλά σίγουρα λιγότερο από τα 9,50 που θέλει να πληρώσουμε ο κάθε Ελομάς. 

Εγώ πήγα σε ΥΠΕΡ Γρηγοριάδης που ανήκει στον όμιλο και δεν είχαν καν την προσφορά της Oral B. Μάλλον ο καθένας κάνει ότι θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βερόπουλος 19/1-24/1

-50% σε Dixan σκόνη 55 μεζ, ή υγρό 38/54 μεζ.

-χαρτί υγείας softex pure&soft 12 ρολά 2,99 ευρώ

-φέτα Όλυμπος Π.Ο.Π. δοχείο 6,49 ευρώ /κιλό

Και έως την Τετάρτη όλα τα μακαρόνια 1+1 δώρο(εξαιρούνται οι προωθητικές συσκευασίες) και όλα τα τοματικά 25% φθηνότερα

 

ΑΒ 19/1-24/1

-Κοτόπουλο ελληνικό ολόκληρο χύμα 2,29 ευρώ/κιλό

-Gouda Γερμανίας 4,59 ευρώ /κιλό

-50% σε όλα τα συμπυκνωμένα μαλακτικά soupline 27μεζ (750ml)

-μονό πάπλωμα Home(160x240cm) σε διάφορα χρώματα 10,90 ευρώ

-50% σε παπλώματα,κουβέρτες,ριχτάρια,μαξιλάρια ύπνου

*Σε παράλληλη προωθητική ενέργεια ισχύει η μεγαλύτερη προσφορά.

*Οι προσφορές ισχύουν μέχρι  5 τεμάχια ή 3 kg ανά κωδικό προϊόντος ανά συναλλαγή.

*Οι προσφορές ενδέχεται να μην ισχύουν σε όλα τα καταστήματα συνεργατών.

 

Carrefour 19/1-20/1

-Κεφαλοτύρι Novo(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα) 5,69 ευρώ/κιλό με την κάρτα club

-20% σε γιαούρτια και επιδόρπια ψυγείου(εκτός των προϊόντων ΦΑΓΕ) με την κάρτα club

-35% στα Philadelphia 200γρ.

-50% στα Finish all in one και Quantum 27 έως 50 τεμάχια

-40% στα προϊόντα Sani(εξαιρούνται τα υποσέντονα)

-30% στα χαρτιά υγείας και κουζίνας,στα χαρτομάντηλα και τις χαρτοπετσέτες(εξαιρείται το χαρτί κουζίνας carrefour discount 570gr) με την κάρτα club

*Σε παράλληλη προωθητική ενέργεια θα ισχύει η μεγαλύτερη έκπτωση και όχι προσθετικά και οι δύο.

*Oι προσφορές ισχύουν στα εταιρικά καταστήματα ανάλογα με τη συλλογή τους και για όσους δικαιοδόχους συμμετέχουν σ'αυτές

Επεξ/σία από efkola
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Market In 19/1-24/1

 

-Φρέσκο ελληνικό κοτόπουλο Πιερίας 1,99 ευρώ /κιλό

-Στήθος κοτόπουλου 2,99 ευρώ/κιλό

-30% σε μπουτάκια,φτερούγες και φιλέτο από στήθος κοτόπουλου

 

 Μασούτης 19/1-21/1

 

-Λευκό τυρί Πολυκάστρου Κολιός σε άλμη 1 κιλό 3,40 ευρώ (με τη mas card)

-30% σε όλα τα ζυμαρικά Μέλισσα 500γρ(εξαιρείται η Χρυσή Επιλογή) (με τη mas card)

-30% σε όλους τους χυμούς Life 1 λίτρου (με τη mas card)

-30% σε όλα τα αναψυκτικά Green Cola και Μπλε (με τη mas card)

-40% σε όλα τα προϊόντα Elvive,Elnett (με τη mas card)

-40% στις οδοντόκρεμες Colgate max white one,sensation white και max white (με τη mas card)

-35% σε όλα τα μαλακτικά Lenor(με τη mas card)

-Ariel σκόνη 50 μεζ. ή υγρό 48 μεζ. ή κάψουλες 30/32 μεζ, 8,90 ευρώ η συσκευασία(με τη mas card)

*Οι προσφορές ισχύουν σε όλα τα καταστήματα λιανικής Μασούτης μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και έως 3 τμχ ανά Α.Φ.Μ.

 

Makro 19/1-24/1

 

-Pampers baby dry μικρές συσκευασίες 4,78 ευρώ(τιμή με Φ.Π.Α.)

-Pampers active fit μικρές συσκευασίες 5,15 ευρώ(τιμή με Φ.Π.Α.)

-Θερμοπομπός 2000W 35,67 ευρώ(τιμή με Φ.Π.Α.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σορυ για το of topic αλλά παίζει να ξέρει κανένας αν υπάρχει τίποτα από ριχταρια στα αβ; ή περιορισμενα σχέδια κλπ; αξίζει δλδ να πάω μπας και βρω κάτι σε 3θέσιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...