Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι προσφορές είναι για να κάνεις κίνηση και να μην έχεις όλα τα είδη σε μεγάλες ποσότητες στην αποθήκη σου (από τη μεριά του καταστήματος). Έτσι δεν μπορεί να μην θέλεις να πουλήσεις. Μην φανταστεί κανείς ότι πουλάει κάποιος χωρίς κέρδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πήγα carefour Σπάτα  να δώ αυτο το 30% που διαφημίζουν στα θερμαντικά και σας ενημερώνω.

 

Είχε το izzy LH03 καλοριφέρ λαδιού 2500w αρχική τιμή 64.90 και με την έκπτωση έβγαινε 45 ευρώ. https://www.skroutz.gr/s/3962108/Izzy-LH03.html 

Κοντά στα 55 τελική στο σκρουτζ. 

 

Επίσης είχε κάτι καρφουρ καλοριφέρ λαδιού με 24 ευρώ τα 2500watt .Δεν τα εμπιστεύομαι προσωπικά.

 

ΟΛΑ τα υπολοιπα Kerosun Singer και κανα 2 άλλα είχαν αρχικές τιμές στο Θεο και με το 30% εβγαιναν πάνω κάτω στα ίδια με τα skroutzoμάγαζα.

Σιγά μην έδιναν τα επώνυμα με αρχικές τιμές φυσιολογικές και 30% εκπτωση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαρινόπουλος δεμένη συσκευασία coca cola 1,5 lt , 3+1 δώρο με τιμή 4,32 ευρώ .

Με το -20% πάει η τετράδα στα 3,46 δηλαδή 0,86 το μπουκάλι του 1,5 lt (0,58 ευρώ/lt) 

Φόρτωσα μερικές ;)

Επεξ/σία από katcos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Zero;

 

Γιατί αν και στην αρχή δε μου πολυάρεσε, πλέον δε μπορώ να πιω κανονική (όχι ότι είμαι του αναψυκτικού, αλλά λέμε).

 

 

και light ?

Στο καταστημα Αμπελοκήπων 3+1 δώρο είχε μόνο την κανονική. (τις zero & light  τις είχε μόνες τους ή σε ζευγαρι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον Βασιλόπουλο τι έγινε και δεν βλέπω προσφορές του στο θέμα?

Μπες στο site και αν δεις προσφορά ποστάρησέ την εσύ. Εκτός αν αναφέρεσαι σε κάποιον υπάλληλό σου που δεν έκανε καλά τη δουλειά του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον Βασιλόπουλο τι έγινε και δεν βλέπω προσφορές του στο θέμα?

Είναι κάπως παράδοξο αλλά όντως τις τελευταίες μέρες δεν έχει δημοσιοποιηθεί κάποια προσφορά.Στα καταστήματα ΑΒ πάντως υπάρχουν προσφορές...Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ τι είδα χθες αλλά δε μου'ρχεται!

Ανοίγει νέο κατάστημα Market In στην οδό Γαλήνης 36-38,στην περιοχή Ζωγράφου.Από Δευτέρα 18/1 μέχρι Σάββατο 24/1 θα έχει έκπτωση 10% σε όλα τις αγορές που θα πραγματοποιηθούν με την daily card και δώρο μια δωροεπιταγή 5 ευρώ για επόμενες αγορές.Αυτό το τελευταίο με τη δωροεπιταγή δεν ξέρω αν έχει κάποιο minimum αγορών για να την πάρει κανείς,ρωτήστε στο κατάστημα όσοι πάτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπες στο site και αν δεις προσφορά ποστάρησέ την εσύ. Εκτός αν αναφέρεσαι σε κάποιον υπάλληλό σου που δεν έκανε καλά τη δουλειά του.

 

Εννοείται το δεύτερο.

 

Είναι κάπως παράδοξο αλλά όντως τις τελευταίες μέρες δεν έχει δημοσιοποιηθεί κάποια προσφορά.Στα καταστήματα ΑΒ πάντως υπάρχουν προσφορές...Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ τι είδα χθες αλλά δε μου'ρχεται!

Ανοίγει νέο κατάστημα Market In στην οδό Γαλήνης 36-38,στην περιοχή Ζωγράφου.Από Δευτέρα 18/1 μέχρι Σάββατο 24/1 θα έχει έκπτωση 10% σε όλα τις αγορές που θα πραγματοποιηθούν με την daily card και δώρο μια δωροεπιταγή 5 ευρώ για επόμενες αγορές.Αυτό το τελευταίο με τη δωροεπιταγή δεν ξέρω αν έχει κάποιο minimum αγορών για να την πάρει κανείς,ρωτήστε στο κατάστημα όσοι πάτε.

 

Διαβάζω αυτό το θέμα εδώ και 2-3 μήνες και συνήθως από μέλη που αναρτούσαν προσφορές έβαζαν και τον Βασιλόπουλο (που ψωνίζω μερικές φορές...βασικά για τον λεφτα_υπάρχουν ψωνίζω συστηματικά ώντας το "the boss" :P) για αυτό παραξενεύτηκα.

Ήθελα να δω αν είχε την 8αδα νουνου σε προσφορά που βάζει συνήθως για να πάω να αγοράσω.

Περίμενα πάντως τέτοια αντίδραση από το ποστ μου γιατί όντως το έγραψα λίγο "περίεργα".

 

Thnx για την πληροφορία efkola!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

no απαγορεύεται. Το κουπόνι έχει θεση μετρητών. Εκπτωση κτλ και μετα τα 8 ευρω που ειναι σαν μετρητα και συμπλήρωμα απο πορτοφολι.

Ετσι ειναι το σωστο και το νόμιμο.

Φασαρια ευκολα.

Νομίζω ότι το γνωρίζουν τα super market και επίτηδες έχουν προγραμματίσει το σύστημά τους έτσι ώστε όταν σε προϊόν με έκπτωση δώσει κάποιος κάποιο κουπόνι (πχ από Επιθυμίες) τότε να κερδίζουν ποσό αντίστοιχο με την έκπτωση στο κουπόνι.

 

πχ σήμερα το απόγεμα ΣΜ Παπαγεωργίου (αντιπρόσωπος ΕΛΟΜΑΣ) στην Ανατολή Ιωαννίνων είχε την Oral-B Vitality 26,99€ - 50% έκπτωση άρα 13,50€. Με το κουπόνι από Επιθυμίες (8€) θα έπρεπε να πληρώσω 13,50-8=5,5€ αλλά το σύστημά τους μου έβγαζε 9,50€. Έκανε δηλαδή έκπτωση 50% και στο κουπόνι. Όταν το είπα στην κυρία που ήταν στο ταμείο αυτή παραδέχθηκε ότι έχω δίκιο και προσπάθησε διάφορα προκειμένου να πάρει το σύστημα ολόκληρη την έκπτωση από το κουπόνι αλλά τελικά δεν κατάφερε τίποτα.

Όταν της είπα να απευθυνθεί στον προϊστάμενό της αυτή το έκανε πρόθυμα αλλά αυτός αφού είδε ότι δεν περνούσε στο ταμειακό τους σύστημα μου είπε ότι δεν γίνεται να μπει ολόκληρο το κουπόνι διότι υπάρχει ήδη έκπτωση 50%. Στην παρατήρησή μου ότι επάνω στο κουπόνι γράφει ότι συνδυάζετε με άλλες εκπτώσεις αλλά όχι με άλλο κουπόνι και πάλι μου απάντηση το ίδιο. Μα του κάνω εγώ κερδίζω έκπτωση 4€ και εσείς θα πάρετε πίσω από τη εταιρεία 8€. Τίποτε αυτός. Μέχρι μου βρήκε την λύση. Έλα από Δευτέρα που δεν θα έχει έκπτωση να περάσει ολόκληρο το κουπόνι. Θεός λέμε. Απλά πήρα το κουπόνι,  σηκώθηκα και έφυγα ...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το γνωρίζουν τα super market και επίτηδες έχουν προγραμματίσει το σύστημά τους έτσι ώστε όταν σε προϊόν με έκπτωση δώσει κάποιος κάποιο κουπόνι (πχ από Επιθυμίες) τότε να κερδίζουν ποσό αντίστοιχο με την έκπτωση στο κουπόνι.

 

πχ σήμερα το απόγεμα ΣΜ Παπαγεωργίου (αντιπρόσωπος ΕΛΟΜΑΣ) στην Ανατολή Ιωαννίνων είχε την Oral-B Vitality 26,99€ - 50% έκπτωση άρα 13,50€. Με το κουπόνι από Επιθυμίες (8€) θα έπρεπε να πληρώσω 13,50-8=5,5€ αλλά το σύστημά τους μου έβγαζε 9,50€. Έκανε δηλαδή έκπτωση 50% και στο κουπόνι. Όταν το είπα στην κυρία που ήταν στο ταμείο αυτή παραδέχθηκε ότι έχω δίκιο και προσπάθησε διάφορα προκειμένου να πάρει το σύστημα ολόκληρη την έκπτωση από το κουπόνι αλλά τελικά δεν κατάφερε τίποτα.

Όταν της είπα να απευθυνθεί στον προϊστάμενό της αυτή το έκανε πρόθυμα αλλά αυτός αφού είδε ότι δεν περνούσε στο ταμειακό τους σύστημα μου είπε ότι δεν γίνεται να μπει ολόκληρο το κουπόνι διότι υπάρχει ήδη έκπτωση 50%. Στην παρατήρησή μου ότι επάνω στο κουπόνι γράφει ότι συνδυάζετε με άλλες εκπτώσεις αλλά όχι με άλλο κουπόνι και πάλι μου απάντηση το ίδιο. Μα του κάνω εγώ κερδίζω έκπτωση 4€ και εσείς θα πάρετε πίσω από τη εταιρεία 8€. Τίποτε αυτός. Μέχρι μου βρήκε την λύση. Έλα από Δευτέρα που δεν θα έχει έκπτωση να περάσει ολόκληρο το κουπόνι. Θεός λέμε. Απλά πήρα το κουπόνι,  σηκώθηκα και έφυγα ...

Σου περασε κι εσενα το κουπονι πριν κανει την εκπτωση.

Εγω οπως ειχα ξανα αναφερει την πηρα απο Προμηθευτικη και μου κοστισε μονο 4,5 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...