Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκτύπωσα χθες δύο κουπόνια oral b και σήμερα άλλα δύο ίδια από το λογαριασμό μιας φίλης η οποία δεν έχει έγχρωμο εκτυπωτή.Τώρα που μπήκα για να εκτυπώσω ακόμα δύο+ένα swiffer από το δεύτερο μου λογαριασμό(όλα αυτά στο ίδιο laptop και στον ίδιο εκτυπωτή),πήρε κανονικά τα τρία κουπόνια και πίστεψα ότι θα εκτυπωθούν αλλά τελικά στο χαρτί υπήρχε εκτυπωμένο μόνο το swiffer  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτύπωσα χθες δύο κουπόνια oral b και σήμερα άλλα δύο ίδια από το λογαριασμό μιας φίλης η οποία δεν έχει έγχρωμο εκτυπωτή.Τώρα που μπήκα για να εκτυπώσω ακόμα δύο+ένα swiffer από το δεύτερο μου λογαριασμό(όλα αυτά στο ίδιο laptop και στον ίδιο εκτυπωτή),πήρε κανονικά τα τρία κουπόνια και πίστεψα ότι θα εκτυπωθούν αλλά τελικά στο χαρτί υπήρχε εκτυπωμένο μόνο το swiffer  :mad:

κάνε νέο χρήστη στον υπολογιστή συνδέσου με αυτόν και ξαναδοκίμασε. Όταν τελειώσεις αν δεν τον χρειάζεσαι άλλο τον σβήνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σκλαβενιτης προσφορες δε βγαζει?

 

έχει συζητηθεί παλιότερα από Αθηναίους συμφορουμίτες ότι τρέχουν συνέχεια προσφορές στον Σκλαβενίτη αλλά δεν τις προωθεί διαφημιστικά.

 

Μάλιστα λένε ότι έχει τις χαμηλότερες τιμές γενικά και τις καλύτερες προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάζει, αλλά πρέπει να πάρεις το φυλλάδιο http://www.sklavenitis.gr/

 

πότε έβγαλε φυλλάδιο ο Σκλαβενίτης?

Όσο για το σαιτ απλά δεν έχει και νομίζω ότι θα αργήσει να το φτιάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βγάζει, αλλά πρέπει να πάρεις το φυλλάδιο http://www.sklavenitis.gr/

Γιατι βγαζει φυλλαδιο; (καλα σαιτ ξερουμε ολοι ότι δεν υπαρχει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως πρέπει να φτιάξουμε τόπικ ή κάποιος που πάει συστηματικά να ανεβάζει εδώ κάποιες από τις προσφορές του Σκλαβενίτη.... Είπαμε να κρατάει low profile αλλά το έχουν παρακάνει νομίζω... να μην έχει μια σελίδα να βάζει τις προσφορές του είναι ντροπή εν έτει 2015...αλλά αφού πάει καλά, δεν μπορούμε να του πούμε και κάτι...

 

Ίσως φοβάται ότι αν ανεβάζει τις προσφορές, θα γίνεται πανικός , θα εξαντλούνται και μετά ο κόσμος θα παραπονιέται όπως γίνεται στο Καρφούρ... ενώ τώρα αφού είναι μυστικές οι προσφορές και δεν τις ξέρει κανείς εκ των προτέρων, πας στο κατάστημα και είναι απλά μια ευχάριστη έκπληξη αν πετύχεις κάποια... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...