Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γράφεσαι με μέηλ, δίνεις πραγματικά στοιχεία, εκτυπωνεις ή όλα ή όσα θες, πας σούπερ μάρκετ και τα δίνεις.

Μη κάνεις τριπλους λογαριασμούς, μέχρι 2 ή 3 λογαριασμούς μπορείς να εκτυπώσεις αλλού τον ίδιο υπολογιστή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάνεις λογαριασμό με το email σου και μπορείς να εκτυπώνεις κουπόνια (μόνο έγχρωμα) που δέχονται ως εκπτωτικά στα περισσότερα super market εκτός lidl - jumbo. Θα πρέπει να κατεβάσεις κάποιο δικό τους λογισμικό coupon printer (μην ανησυχείς, το κάνει αυτόματα την πρώτη φορά που πας να εκτυπώσεις κουπόνια), ενώ δέχεται εκτυπώσεις από έως δυο λογαριασμούς ανά υπολογιστή (το αναφέρω μήπως και πονηρά σκεπτόμενος κάνεις 5-6 λογαριασμούς, ντροπή...)

Συμφέρει αρκετά να συνδυάζεις το κουπόνι με έκπτωση ενός προϊόντος από προσφορές των market (πρέπει να τις παρακολουθείς καθώς υπάρχουν προσφορές φυλλαδίου, ημέρας, τριημέρου κτλ).

Αν παρακολουθείς το παρόν νήμα, συνήθως οι πιο συμφέρουσες προσφορές ποστάρονται άμεσα (πρωτεργάτης ο τσιγγούνης σκωτσέζος φίλος μας Skrutz :-) )

 

Edit: oops με πρόλαβε η mary1, αλλά τα αφήνω κι εγώ μην πάει τζάμπα ο κόπος που έγραφα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο φθηνότερα από Σιγκαπούρη:

 

Τετράδα: http://www.ebay.co.uk/itm/121434385636

 

Οκτώ: http://www.ebay.co.uk/itm/141404026358

Εχω παρει απο αυτον πριν δυόμιση χρονια  . Πρεπει να ειναι καραμαιμου αφου δεν αποχρωματιζονται τα βουρτσακια

Ειχα ανοιξει θεμα για αυτον τον πωλητη εχω παρει πολλες φορες γνησια 100%

Το παραπανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι με την ευκαιρία: Τα κουπόνια από Επιθυμίες περνάνε στα Hondos? Λογικά πρέπει να έχει ξαναειπωθεί κάμποσες φορές, οπότε ας με συγχωρέσετε! :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι με την ευκαιρία: Τα κουπόνια από Επιθυμίες περνάνε στα Hondos? Λογικά πρέπει να έχει ξαναειπωθεί κάμποσες φορές, οπότε ας με συγχωρέσετε! :)

 

 

ναι κανονικά. Μη σου πω και 3 ίδια μαζί έχουν δεχτεί.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα βουρτσάκια, εκτός απ' τα Trizone, τα απλά Precision παίζουν σε εξίσου καλές τιμές;

 

Γιατί  απ' ό,τι έχω ακούσει και μου έχει πει κι ένας οδοντίατρος, είναι αποτελεσματικότερα απ' τα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Carrefour Μαρινόπουλος μέχρι το Σάββατο

-εως60% στα ανδρικά,γυναικεία και παιδικά ρούχα(εξαιρούνται κάλτσες,εσώρουχα,καλσόν,είδη της νέας συλλογής και ρούχα Puma)

-30%  σε θερμαντικά,είδη τζακιού,στερεά καύσιμα και χαλιά (εξαιρούνται όσα προϊόντα είναι ήδη σε έκπτωση)

 

50% εχει σε ρουχα (ελαχιστα φυλλαδιου είναι 60%), παπούτσια 40%, αξεσουάρ εκτος ομπρελων 30%.

Επεξ/σία από matrixxx
τα κοκκινα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οφφτοπικ θυμηστε μου λιγο ρε παιδια τι προσφορα ειχε παιχτει τοτε με την οδοντοβουρτσα της oral b.

άσε τα "τότε", γιατί αν τα θυμηθούμε θα κλαίμε όλοι μαζί..

 

 

αλλα αφού επιμένεις

 

http://www.insomnia.gr/topic/460200-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%8C%CF%82-%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1%CF%82/page-97?do=findComment&comment=52786483

 

 

απο εκεινη την ημέρα του έμεινε το χαμογελο του katcos και δεν μπορουσε να το ξεκολλήσει

 

 

 

 

 

Στο Απολλώνια πολιτεία (hondos θεσσ/κη) πάντως τώρα την έχει ~14 ευρώ (και κάτι ψιλά αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς) και -8 εύρο το κουπόνι βγαίνει λογικα στα 6 ευρώ (και κάτι ψιλά)

(δεν την αγορασα, απλα την ειδα στο stand)

Επεξ/σία από krokos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε τα "τότε", γιατί αν τα θυμηθούμε θα κλαίμε όλοι μαζί..

 

 

αλλα αφού επιμένεις

 

http://www.insomnia.gr/topic/460200-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%8C%CF%82-%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1%CF%82/page-97?do=findComment&comment=52786483

 

 

απο εκεινη την ημέρα του έμεινε το χαμογελο του katcos και δεν μπορουσε να το ξεκολλήσει

 

 

 

 

 

Στο Απολλώνια πολιτεία (hondos θεσσ/κη) πάντως την έχει ~14 ευρώ (και κάτι ψιλά αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς) και -8 εύρο το κουπόνι βγαίνει λογικα στα 6 ευρώ (και κάτι ψιλά)

(δεν την αγορασα, απλα την ειδα στο stand)

οχι ρε φιλε, τι λες τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...