Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και όμως.....

 

Αυτό που λες δεν είναι λογικό, ενώ η επισυναπτόμενη εικόνα δεν αποδεικνύει τίποτε.

Προφανώς ισχύει ό,τι είπαν τα παιδιά πιο πάνω.

Αν ίσχυε αυτό που λες, θα μπορούσε ο ΑΒ σε ΟΛΑ τα προϊόντα να βάζει την ίδια ετικέτα. Ας το πούμε λοιπόν άλλη μία φορά:

Οι πετσέτες δίνονται με έκπτωση 50% αλλά μόνο σε όσους έχουν ήδη στα χέρια τους δωροεπιταγές. Ίσως να είναι ένας τρόπος να φύγουν από την αγορά κάμποσες επιταγές από όσες έχει εκδώσει τελευταία ο ΑΒ (και φαίνεται να είναι πολλές) με προϊόντα που δείχνουν δελεαστικά και για τους καταναλωτές αλλά και που λογικά δίνουν στον ΑΒ μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους από το να γίνει η εξαργύρωση σε μακαρόνια κτλ κτλ που μπορεί παροδικά να βάζει και λίγο μέσα στο σ/μ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγώ αυτό λέω.

Δεν νομίζω να είπα κάτι διαφορετικό...

 

 

Λοιπόν έχουν 11,99€ οι πετσέτες.

δίνεις δωροεπιταγή 6€ (αν έχεις) και μπορείς να τις πάρεις με 5,99€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι λες (με copy/paste μαλιστα) δευτερη φορα κατι που είναι εντελως διαφορετικο φυσικα από αυτό που λενε οι υπολοιποι; Προφανως επειδή δεν καταλαβες τι λενε ολοι οι αλλοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ αυτό λέω.

Δεν νομίζω να είπα κάτι διαφορετικό...

 

Λοιπόν έχουν 11,99€ οι πετσέτες.

δίνεις δωροεπιταγή 6€ (αν έχεις) και μπορείς να τις πάρεις με 5,99€

Τι προωθητικο ειναι τοτε αυτο που αναφερεις; Σου λεει ο βασιλοπουλος δωσε την επιταγη σου να σου αφαιρεσουμε 6€; Αυτο ισχυει για ολα τα προιοντα του... προφανως και εισαι λαθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω στο carrefour παρατήρησα κάτι με τα γάλατα noulac 8 τεμάχια (οχι 7+1) νομιζω 8,46 και τα 7+1 στην τιμή 7,30κατι

 

Ειχαν κάποια στιγμη έκτπτωση 25% με τιμή κοντα στο 6,35 και ειχα δει οτι ειχαν αδειασει τα ραφια.

Τωρα που πέρασα πάλι είδα και φέρανε πάλι μόνο συσκευασίες 7+1 αλλά η τιμή τους είναι για 8 τεμάχια δλδ 8,46!!!! Ουσιαστικά η προσφορά της εταιρίας γαλακτος περνάει αποκλειστικά στο SM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω στο carrefour παρατήρησα κάτι με τα γάλατα noulac 8 τεμάχια (οχι 7+1) νομιζω 8,46 και τα 7+1 στην τιμή 7,30κατι

 

Ειχαν κάποια στιγμη έκτπτωση 25% με τιμή κοντα στο 6,35 και ειχα δει οτι ειχαν αδειασει τα ραφια.

Τωρα που πέρασα πάλι είδα και φέρανε πάλι μόνο συσκευασίες 7+1 αλλά η τιμή τους είναι για 8 τεμάχια δλδ 8,46!!!! Ουσιαστικά η προσφορά της εταιρίας γαλακτος περνάει αποκλειστικά στο SM.

Δυστυχώς αυτός έχει το μαχαίρι αυτός και το "πεπόνι" ( Τη δύναμη του την δίνει ο μέσος καταναλωτής που είναι καταναλωτικά αναλφάβητος)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H φωτο φαινεται, τα σηματοδοτημενα δεν φαινονται και καμια απορια δεν λυνεται. :)

Εδώ εξηγεί σε ποιες κατηγορίες βρίσκονται τα σηματοδοτημένα προϊόντα, πάλι χωρίς να λέει ποιες μάρκες είναι όμως...http://www.zoiorea.gr/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συνοψίσουμε λίγο;

Στο Βασιλόπουλο πήγε κανείς;  Είδε τις πετσέτες;  Ρώτησε τι εννοεί ο ποιητής ΑΒ για την προσφορά;  Πήρε συγκεκριμένη απάντηση για να μη γράφει ο καθένας ό,τι νομίζει;  Πχ προσωπικά καταλαβαίνω ότι το σετ κάνει € 11,99 ή το παίρνεις με επιταγή των € 6 και τέλος.  Έτσι κερδίζεις το € 5,99.  Μπορεί βέβαια να κάνω λάθος.

Στο Μαρινόπουλο κάποιοι πήγαμε.  Δεν πρόσεξα όμως ποια είναι τα "σηματοδοτημένα προϊόντα".  Το έκανε κανείς;  Θα γράψει ενδεικτικά κάποια για να μας διαφωτίσει;  Σίγουρα θα εκτιμηθεί η προσπάθεια.

 

Είμαστε τόσα άτομα που γράφουμε στο παρόν φόρουμ (το μακρύ μας και το κοντό μας) αλλά δε βγάζουμε άκρη, ενώ υποτίθεται παρακολουθούμε τις προσφορές.  Ο πελάτης που πηγαίνει σε ένα σούπερ μάρκετ κι απλά κοιτάζει τα μεγάλα γράμματα που γράφουν "προσφορά" τι πιθανότητες έχει να μη δαγκώσει το τυρί της φάκας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ εξηγεί σε ποιες κατηγορίες βρίσκονται τα σηματοδοτημένα προϊόντα, πάλι χωρίς να λέει ποιες μάρκες είναι όμως...http://www.zoiorea.gr/

 

 

Είναι όλα τα προιόντα σε αυτές τις κατηγορίες. Ρώτησα χτές ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...