Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τα γαλατα που αναφερεται πιο πανω,εχει αλλαξει ο νομος και εχουν 6 μερες σαν περιοδο καταναλωσης.Σαν φανατικος του διλιτρου μιας εταιρεις(δεν ξερω αν επιτρεπεται να πω ονομα) μολις το πηρα χαμπαρι τους πηρα τηλ και μου ειπαν οτι αλλαξε η νομοθεσια.Μου φαινεται θα παρω μια κατσικα η αγελαδα,τουλαχιστον να ξερω τι πινω και οχι νερο με χρωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσες φορές έχω πάει ΑΒ με κουπόνι για το SKIP ιδίως αλλά και άλλα πράγματα δεν μου έχουν δημιουργήσει πρόβλημα.

Αυτό.

Επίσης μη ξεχνάτε τα κουπόνια από το livesmart.

Τα προϊόντα της unilever είναι σε προσφορά 1+1 δώρο σε όλα τα SM εκτός από τα ιντερνετικά;

Αν όχι σε ποια;

Μιας & δε πήρα απάντηση, με μια βόλτα είδα τελικά πως ο Βερόπουλος έχει τα προϊόντα της unilever 1+1 δώρο για όποιον ενδιαφέρεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8+ νομίζω χωρίς προσφορά έχει στο carrefour αν εννοούμε τα ίδια

Εκτός αν μπερδεψα milner dirolo κλπ

 

 

Κάπου 8.80~8,99€ έχει το dirolo (στον Μαριν. )  αλλά δεν έχει πάντα , σε αυτό που πάω εγώ ένα μια πλάκα και αυτή 1/5 φορές ( αυτό πιστεύω γίνεται γιατί είναι το φθηνότερο χαμηλών λιπαρών τυρί που έχει και γνωστής μάρκας!) ... η τιμή που έχω βάλει στο προηγούμενο ποστ είναι σχεδόν σωστή με μια μικρή απόκλιση στα λεπτά ( σεντ) αλλά όχι να είναι αντί 8.10 - 8.99 ( για κάνα 10-12 πάνω κάτω μπορεί να έχω παίσει έξω :) ) όλα αυτά μέχρι πριν 5 βδομάδες περίπου γιατί  από τότε δεν έχω πάρει τυρί από εκεί και ούτε πρόκειται εκτός και αν σοβαρευτούν και βάλουν λογικές τιμές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από παλιό ποστ που είχε αναρτηθεί :

 

 

 

Πάντως και τα δύο λογικά παίζουν και σε άλλα ΣΜ.

 

( Στον ΑΒ εγώ δεν το είδα να υπάρχει, το λέω επειδή έχω κοντά και είπα να ρίξω μια ματιά  !)  

Η τιμή για ΓΑΛΑΞΙΑ είναι 7,74€ και όχι 7.20€ που είπε κάποιος ( για να είμαστε ακριβής στην τιμή :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...