Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις δει δηλαδή μπύρες η αναψυκτικά πολυσυκευασια πχ 4+2 δωρο και στο καπακι -30% ?

Εχεις δει ποτε 1+1 σαμπουάν χλωρίνες κλπ και να σου κάνει και έκπτωση -20 -30 -40%

Έχεις δει έκπτωση σε αλκοολούχα ποτά ?

Έχεις δει όλες οι φέτες 5 ευρω ακόμα και αυτές που έχουν πάνω απο 10 ?

Έχεις δει έκπτωση σε τροφές για ζωα -25 -30 που δεν βάζουν πουθενα?

Πέτυχες ζάχαρη καφέδες εβαπορέ και φρέσκο σε καλύτερη προσφορά (υπάρχουν ελάχιστες εξαιρέσεις) ακόμα και στα market μόνο για επαγγελματίες

θέλεις να μιλήσουμε για χαρτί υγείας που αυτό που βάζει 2ε είναι εφάμιλλο με τα πανάκριβα ?

Μια φορά έβαλε ο γαλαξιας και ο χαλκιαδακης πέρυσι και το πιθανότερο είναι κατά λάθος

Στην ουσία ήταν η μόνη προσφορά που μπορούσε να έρθει στα ίσια με το carrefour.

Έχεις δει προσφορές να σου επιστρέφει 5και 10 ευρω για καθε 20 που δίνεις

Γενικότερα πετυχαίνεις συχνά συνδυαστικές προσφορές???

Και αυτές είναι οι ανακοινώσιμες τιμές, αν περνάς απο εκεί μπορείς να βρεις πάρα πολύ καλύτερες.

Ναι έχουν μειωθεί αλλά είπαμε δυστυχώς βγάζει μόνο το carefour τέτοιες προσφορές και αν σταματήσει δεν πρόκειται να δεις παρόμοιες τιμές από κανέναν.(αν και μάλλον δεν της έχεις δει)

 

 

Έχω δει ότι το μιλνερ εκεί το έχουν πάει 12€ ενώ όλοι άλλοι το έχουν 6-7€

άσε οι προσφορές που λες είναι για μισή ώρα μετά δεν υπάρχει τίποτα από το ζυμαρικά με 19 λεπτά ...και τα υπόλοιπα που βάζει 

έχω δει έκπτωση 30% στους καφέδες να έχει γίνει 15% έχω δει το πριν και το μετά επειδή και εμένα με βόλευε αυτό το s.m. απλά τώρα δεν είναι ανταγωνιστικό σε πρώτης διαλογής και επιλογής πράγματα ( για μένα ), τώρα για την τροφή για σκύλους δεν ξέρω δεν έχω :) .

Aς κόψουν τις μ@λ@κι3ς με το κουπόνι εφημερίδας γιατί επειδή σου δίνουν 5 ευρώ στα 20 σου πασάρουν σκουπίδια ...ακόμα έχω φάει 2 φορές την χειρότερη πίτσα που υπάρχει ( φουρνάκι ) γιατί μόνο αυτή είναι σε προσφορά! πάντα και την έχω πατήσει 2 φορές καλύτερα να τα πέταγα σε κέρματα στον Κυφησσό και να έκανα ευχές !  ( οι άλλοι βάζουν και καμία κρετα φαρ ή κάτι άλλο που μπορεί να μην είναι τέτοια αλλά τουλάχιστον δεν είναι σκουπίδι)

 

Τους καφέδες των τελευταίο καιρό βγάζουν τους το 50% απ ότι έχουν για να πάρεις αυτό που θέλουν αυτοί. 

Συμφωνώ και εγώ ότι από την εποχή που την έκαναν οι Γάλλοι έχει πέσει πολύ ( αγοράζω από εκεί 6 χρόνια συνεχόμενα ξέρω τι λέω )  

Η προσφορά με τον καφέ που δίνει τον παγοκόφτη δεν υπάρχει στα καρφουρ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

... γνωμη μου ειναι οτι απο τοτε που εξαγοραστηκαν ξανα απο τον Μαρινοπουλο εχουν πεσει αρκετα σε ανταγωνιστικοτητα...

 

Αυτό ισχυει 100%, είναι ολοσωστο και φανηκε από τις πρωτες ημερες/εβδομαδες της αποχώρησης, προφανως αλλαξε καποιος μανατζερ αμεσα αν κρινουμε από το αμεσο αποτέλεσμα αλλαγης πολιτικης του μαγαζιου.(εκτος αν αλλαξε μονο η πολιτικη με το ιδιο ατομο στην θεση). Για εμενα ως πελατη αυτή η αλλαγη ηταν τρομερη (προς το χειροτερο φυσικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ισχυει 100%, είναι ολοσωστο και φανηκε από τις πρωτες ημερες/εβδομαδες της αποχώρησης, προφανως αλλαξε καποιος μανατζερ αμεσα αν κρινουμε από το αμεσο αποτέλεσμα αλλαγης πολιτικης του μαγαζιου.(εκτος αν αλλαξε μονο η πολιτικη με το ιδιο ατομο στην θεση). Για εμενα ως πελατη αυτή η αλλαγη ηταν τρομερη (προς το χειροτερο φυσικα).

 

 

ορίστε @drdedus τα βλέπεις και μετά μου λές ότι βγάζουν !

εδώ στον Ρέντη ούτε τους Moderators δεν σέβονται ! :-D  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα πρεπε να σεβονται περισσοτερο η λιγοτερο τους moderators ή τους μαυρους, κιτρινους, αλλοδαπούς, ψηλους, κοντους κλπ; Μιλησα για τους πελατες. Οσους τουλάχιστον με αυτή την αλλαγη πολιτικης τρανταχτηκαν και ψαχτηκαν και κοιταξαν και τριγυρω και ειδαν και τις άλλες πορτοκαλιες. :) Οσο για το... gps σου, μαλλον είναι χαλασμενο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρεπε να σεβονται περισσοτερο η λιγοτερο τους moderators ή τους μαυρους, κιτρινους, αλλοδαπούς, ψηλους, κοντους κλπ; Μιλησα για τους πελατες. Οσους τουλάχιστον με αυτή την αλλαγη πολιτικης τρανταχτηκαν και ψαχτηκαν και κοιταξαν και τριγυρω και ειδαν και τις άλλες πορτοκαλιες. :) Οσο για το... gps σου, μαλλον είναι χαλασμενο :P

Σωστά!!!! απλά είπα να κάνω λίγο ποιο ανάλαφρο το νήμα και έτσι το έκανα λίγο κωμικό το ποστ ήξερα ότι θα απαντήσεις κι όλας δεν τ αφήνεις κάτι τέτοια έτσι :P ( λίγο Σκανδιναβικό βέβαια ) αλλά δεν είχα κάτι καλύτερο ! :-D 

χωρίς πλάκα το ότι έχουν χάσει πελάτες αυτό φαίνεται τον τελαυταίο καιρό μόνο αν έχουν κάποια δυνατή προσφορά βλέπεις κόσμος εκεί ...τις άλλες μέρες παίζεις ράγμπι  απ το κρασιά μέχρι τα ταμεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

άσε οι προσφορές που λες είναι για μισή ώρα μετά δεν υπάρχει τίποτα από το ζυμαρικά με 19 λεπτά ...και τα υπόλοιπα που βάζει 

έχω δει έκπτωση 30% στους καφέδες να έχει γίνει 15% έχω δει το πριν και το μετά επειδή και εμένα με βόλευε αυτό το s.m. απλά τώρα δεν είναι

.................................................

Η προσφορά με τον καφέ που δίνει τον παγοκόφτη δεν υπάρχει στα καρφουρ! 

Αυτό που λες συμβαίνει λιγότερο απο όλα τα άλλα sm ακόμα και με τις ορδές των ιδιοκτητών mini market και περιφερειακών SM που αγοράζουν τα πάντα και τα σπάνε μετά στα ράφια τους.

Έχετε δει κάπου αλλού αυτο το φαινόμενο γιατί από μόνο του λέει πολλά?

Ακόμα και το γαλα που εξαφανιζόταν τωρα υπάρχει σε αφθονία ακόμα και την επομένη

Εκτος αν συγκρίνετε της προσφορές του carrefour με τις χαζοπροσφορες  που συναντάς αλλου

Τι συζητάτε γιατί δεν κατάλαβα υπάρχει αλλο sm που μπορείς να βρεις καλύτερες προσφορές στο ΣΥΝΟΛΟ ακόμα και με τις πεσμένες προσφορές που έχει το τελευταίο διάστημα?

 

Ακούω θετικά ακούω και αρνητικά αλλά δεν είδα κάποιον απο εσάς που απαντήσατε να "δείξτε" ένα Sm εκτός απο τον φίλο που ειπε για "κρητικό" κλπ

Μονο κάτι για πίτσες κλπ που για να πω την αλήθεια δεν κάθισα και να το διαβάσω γιατί φαντάζομαι δεν έχει κάτι να μου πει/βοηθήσει

Όσο για τον καφέ έπαιρνα απο το carrefour γαλλικό τώρα παίρνω απο λιντλ και επιτέλους έβαλε και το AB μια συνδυαστική στον γιακομπς και βγήκε σε καλη τιμή πριν 1 μήνα αν και με τοσο στοκ που έχω ειναι σαν να παίρνω ακόμα απο το carrefour!

Έπαιξε και η "προσφορά" φραπε με δώρο θερμός (όχι οτι άξιζε τρελά) ακόμα και εκει έβαλε προσφορά και κατέβηκε στα 5 ευρώ περιπου

Έψαχνα για ενα ακόμα πακέτο αλλα παντού 7+

Τωρα πάνε να πουν κατι οι άλλοι αλλά ακόμα δεν ειναι ισάξιοι

Εγώ ψωνίζω μόνο όταν έχει προσφορά και απο όπου έχει προσφορά γιατι συνήθως τα περισσότερα απο τα αλλά τα έχω στοκ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στην προμηθευτική στο Μαρούσι πάνω στην Ακακιών (δεν ξέρω αν ισχύει σε όλες τις προμηθευτικές),

έχει (τουλάχιστον την προηγούμενη εβδομάδα που πήγα, είχε) συγκεκριμένα ποτά με μεγάλες εκπτώσεις. Είχε πχ Olmeca με 14 ευρώ νομίζω, είχε κάτι σαμπουκες κοντα στο 10ρικο και διαφορα αλλα,δεν τα συγκρατησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

 

...

Εκτος αν συγκρίνετε της προσφορές του carrefour με τις χαζοπροσφορες  που συναντάς αλλου

Τι συζητάτε γιατί δεν κατάλαβα υπάρχει αλλο sm που μπορείς να βρεις καλύτερες προσφορές στο ΣΥΝΟΛΟ ακόμα και με τις πεσμένες προσφορές που έχει το τελευταίο διάστημα?...

Προσφορες του καρφουρ - χαζοπροσφορες των αλλων με χαμηλότερες τιμες. Τι να πω. Προφανως τις αγνοεις, δεν εξηγειται αλλιως. Ναι λεμε υπαρχουν πολλα που εχουν πολύ καλυτερες τιμες σε πολλα, όπως και χειροτερες. Σου απαντησα αναλυτικα. Το να καθόμαστε και να γραφουμε ένα ένα τα προιοντα που εχουμε παρει στο παρελθον φθηνα στα δεκάδες σουπερ μαρκετ δεν είναι του παροντος τοπικ. Μπορεις να ανοίξεις ένα νέο θεμα καπου στο μπλα-μπλα (εκει είναι η καταλληλη ενοτητα) και να μαζεψεις πληροφοριες. Ξεφευγει η κουβεντα προς το οφτοπικ όταν

α) τραβαει τοσο χανοντας τον δρομο της, πανω από 2-3 ποστς

και β) γινεται εντελως συγκεκριμενη και ειδικη.

 

[ Τα σποιλερ μιας και ρώτησες χθες/προχθες, μπαινουν όταν ξεφευγει η κουβεντα, με την προθεση να μην διαβαζουν ολοι τα "οφτοπικ" αλλα μονο οποιος θελει. ]

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τις προσφορές στα super markets ένας είναι ο αρμόδιος να μας υποδεικνύει: ο SKRUTZ, ούτε καν ο Moderator μας!! :-)

 

Αυτό μας έλειπε να κάθεται ο Moderator να ανεβάζει χαρτιά υγείας και τυρί για τόστ και να κάνει την διαχείριση του ιστοτόπου ο αυτόματος πιλότος :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βασιλόπουλος 9 και 10 Ιουνίου

 

- Όλα τα πατατάκια, γαριδάκια κτλ. -30%

-Όλα τα αναψυκτικά -20%

-Όλοι οι ξηροί καρποί  -30%

 

 

Βερόπουλος

 

 

 

Βασιλόπουλος

 

"μονο 9 και 10 Ιουνιου"

 

Επαναληψη μητηρ πασης μαθησεως... ;

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι τρομερα εκνευρισμενη με τον αθλιο Μαρινοπουλο και απο σημερα εχει φαει γερο Χ.

 

Ειναι δυνατον να εχουν γαλατα με ημερομηνια παστεριωσης 6/6  και ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;;; Και άλλες φορες μου εχει συμβει να βλεπω χθεσινα κυριως γαλατα αλλά οχι και 4 ημερων!

 

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι τρομερα εκνευρισμενη με τον αθλιο Μαρινοπουλο και απο σημερα εχει φαει γερο Χ.

 

Ειναι δυνατον να εχουν γαλατα με ημερομηνια παστεριωσης 6/6  και ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;;; Και άλλες φορες μου εχει συμβει να βλεπω χθεσινα κυριως γαλατα αλλά οχι και 4 ημερων!

 

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!

 

Δυστυχως και εγω το εχω δει. Ας ειναι καλα οι υπουργοι μας που σκιζονται για εμας και εδωσαν παραταση στην ημερομηνια ληξη του γαλατος. Συμφωνα με αυτους ετσι θα επεφτε η τιμη του. Και καλα.

 

Θα λογοδοτησουν ποτε στη δικαιοσυνη ολοι αυτοι οι ανθρωποι;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...