Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

o Σκλαβενίτης έχει όμως τις καλύτερες τιμές γενικότερα....

Ναι έχει καλές μισθοδοσίες αλλά είναι αδύνατον να πετύχεις καλή προσφορά στον Σκλαβενιτη

Θα πετύχεις κάποιες τυπικές προσφορές που παίζουν παντού

Πολύ καλή σπάνια..

Δυστυχώς προσφορές τυπου carrefour δεν παίζουν πουθενά

Για εμένα ο Σκλαβενιτης είναι κάτι σαν τον Χαλκιαδακη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

[offtopic mode:on]

 

Για το Σκλαβενίτη:

Σϊγουρα πληρώνει καλά τους εργαζομένους του.Βέβαια ότι είναι απ' τις πλέον κερδοφόρες επιχειρήσεις αυτή τη στιγμή και παράλληλα χρωστάει 700εκκατομύρια παντού[μεγάλα ποσά και στο κράτος από τη μη απόδοση φόρων] με το οποίο μάλιστα συναλλάσεται/διαπλέκεται μέσω τροφοδοσίας πολιτικών γραφείων και άλλων συμφωνιών, τότε δεν είναι να απορείς πως εξελίχθηκε τόσο γρήγορα και παρά το όχι τόσο εκτεταμένο δίκτυο καταστηματων κερδίζει μερίδιο στην αγορά. [Κάνει  ανοίγματα βέβαια τώρα αλλά οκ] Sorry αλλά σε τέτοιου είδους επίχειρήσεις respect εγώ δε δίνω.

 

[offtopic mode:off]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασιλόπουλος 9 και 10 Ιουνίου

 

- Όλα τα πατατάκια, γαριδάκια κτλ. -30%

-Όλα τα αναψυκτικά -20%

-Όλοι οι ξηροί καρποί  -30%

Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NAI. έχω μια αμφιβολία για Σκλαβενίτη αλλά λογικά θα είναι και αυτός

 

ο σκλαβενίτης γενικά δεν ακολουθεί αλλα δε ξερω επι συγκεκριμένου τι θα κανει...

Κατα τα άλλα ναι!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψωνιζω τακτικα απο Μαρινοπουλο, Λιντλ και Κρητικο (Τοπ Μαρκετ), σχεδον ποτε δεν εχω πετυχει σουπερ προσφορες στον Μαρινοπουλο, στον Κρητικο αρκετα 1+1 (που για μενα ειναι ευχαριστη εκπληξη), στο Λιντλ καλες προσφορες στα προιοντα του! Δεν εχω παει ποτε καρφι στο Μαρινοπουλο να παρω μια προσφορα που εχει στο φυλλαδιο, αντιθετα εχω παει πιο μακρυα σε Γαλαξια και Σκλαβενιτη για να παρω συγκεκριμενες προσφορες που εχουν βγει, γνωμη μου ειναι οτι απο τοτε που εξαγοραστηκαν ξανα απο τον Μαρινοπουλο εχουν πεσει αρκετα σε ανταγωνιστικοτητα... Ειδικα τα μεγαλα Καρφουρ τωρα ειναι σχεδον αδιαφορα... Θα ηθελα να ειχα πιο κοντα Σκλαβενιτη και Γαλαξια για τα οποια εχω πολυ καλη γνωμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχεις δει δηλαδή μπύρες η αναψυκτικά πολυσυκευασια πχ 4+2 δωρο και στο καπακι -30% ?

Εχεις δει ποτε 1+1 σαμπουάν χλωρίνες κλπ και να σου κάνει και έκπτωση -20 -30 -40%

Έχεις δει έκπτωση σε αλκοολούχα ποτά ?

Έχεις δει όλες οι φέτες 5 ευρω ακόμα και αυτές που έχουν πάνω απο 10 ?

Έχεις δει έκπτωση σε τροφές για ζωα -25 -30 που δεν βάζουν πουθενα?

Πέτυχες ζάχαρη καφέδες εβαπορέ και φρέσκο σε καλύτερη προσφορά (υπάρχουν ελάχιστες εξαιρέσεις) ακόμα και στα market μόνο για επαγγελματίες

θέλεις να μιλήσουμε για χαρτί υγείας που αυτό που βάζει 2ε είναι εφάμιλλο με τα πανάκριβα ?

Μια φορά έβαλε ο γαλαξιας και ο χαλκιαδακης πέρυσι και το πιθανότερο είναι κατά λάθος

Στην ουσία ήταν η μόνη προσφορά που μπορούσε να έρθει στα ίσια με το carrefour.

Έχεις δει προσφορές να σου επιστρέφει 5και 10 ευρω για καθε 20 που δίνεις

Γενικότερα πετυχαίνεις συχνά συνδυαστικές προσφορές???

Και αυτές είναι οι ανακοινώσιμες τιμές, αν περνάς απο εκεί μπορείς να βρεις πάρα πολύ καλύτερες.

Ναι έχουν μειωθεί αλλά είπαμε δυστυχώς βγάζει μόνο το carefour τέτοιες προσφορές και αν σταματήσει δεν πρόκειται να δεις παρόμοιες τιμές από κανέναν.(αν και μάλλον δεν της έχεις δει)

Επεξ/σία από drdedus
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχεις δει δηλαδή μπύρες η αναψυκτικά πολυσυκευασια πχ 4+2 δωρο και στο καπακι -30% ? Ναι

Εχεις δει ποτε 1+1 σαμπουάν χλωρίνες κλπ και να σου κάνει και έκπτωση -20 -30 -40% Ναι

Έχεις δει έκπτωση σε αλκοολούχα ποτά ? Ναι

Έχεις δει όλες οι φέτες 5 ευρω ακόμα και αυτές που έχουν πάνω απο 10 ? Οχι

Έχεις δει έκπτωση σε τροφές για ζωα -25 -30 που δεν βάζουν πουθενα?   επειδή δεν με ενδιαφερουν μπορει και να μην τις προσεξα, παντως δεν εχω δει

Πέτυχες ζάχαρη καφέδες εβαπορέ και φρέσκο σε καλύτερη προσφορά (υπάρχουν ελάχιστες εξαιρέσεις) ακόμα και στα market μόνο για επαγγελματίες Ναι, μολις προχθες πηρα από άλλο σουπερ μαρκετ εβαπορέ γαλατα της γνωστότερης μαρκας, σχεδόν 10% φτηνοτερα από το καρφ παροτι η τιμη του καρφ ηταν και με το "-15%" που ειχαν ως προσφορα ημερας

θέλεις να μιλήσουμε για χαρτί υγείας που αυτό που βάζει 2ε είναι εφάμιλλο με τα πανάκριβα ? Αυτό είναι από τις λιγες μοναδικοτητες του πραγματι. Να πουμε όμως οτι το 2 δεν είναι μονιμο, ποτε 2.20, ποτε 2.40 τα εχουμε διαβασει εδώ τα σχολια :)

Μια φορά έβαλε ο γαλαξιας και ο χαλκιαδακης πέρυσι και το πιθανότερο είναι κατά λάθος  ;;;

Στην ουσία ήταν η μόνη προσφορά που μπορούσε να έρθει στα ίσια με το carrefour.  ;;;

Έχεις δει προσφορές να σου επιστρέφει 5και 10 ευρω για καθε 20 που δίνεις  Αυτό το εχει μειωσει πολύ σε σχεση με παλιοτερα, πλεον 1 φορα το χρονο και αν, παει προς εξαλειψη, σαφως δεν το εχουν αλλοι παντως.

Γενικότερα πετυχαίνεις συχνά συνδυαστικές προσφορές??? Φυσικα

Και αυτές είναι οι ανακοινώσιμες τιμές, αν περνάς απο εκεί μπορείς να βρεις πάρα πολύ καλύτερες. Σπανίως, το λες σα να είναι δεδομενο, ενώ είναι σπανιοτατο και φυσικα όχι λογος για να πας.

Ναι έχουν μειωθεί αλλά είπαμε δυστυχώς βγάζει μόνο το carefour τέτοιες προσφορές και αν σταματήσει δεν πρόκειται να δεις παρόμοιες τιμές από κανέναν.(αν και μάλλον δεν της έχεις δει) Πιθανον.

 

Δεν ξερω αν ρωτούσες μονο τον eko για τα μαγαζια που ανεφερε ότι ψωνιζει, δεν το εχω στην περιοχη μου το ένα από τα δυο που ειπε, το λιντλ παντως σιγουρα δεν τα κανει αυτά που ειπες.

 

Απαντησα λοιπον και εγω μου μενω Αττικη. Οσα εβαλα με κοκκινο είναι η δικη μου εμπειρια όχι μονο σε ένα αλλα σε πολλα εναλλακτικα σουπερ μαρκετ, ισχυουν δηλαδή για αρκετα. Μαλιστα σε αρκετες περιπτώσεις είναι τετοια η τιμη που ωχρια μπροστα του το καρφ, όπως φυσικα σε άλλες περιπτώσεις συμβαινει και το αντιθετο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...