Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως λειτουργεί το πράγμα με τα κουπόνια/τις επιθυμίες? Ποιά είναι τα συνεργαζόμενα καταστήματα? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα εκτυπώνεις έγχρωμα, εχουν το ονομα σου επανω (αυτο που θα εδωσες δλδ κατα την εγγραφη), πας σε σ/μ (δε τα δεχονται lidl και καποια άλλα μικρα που θα γραφουν επανω), το δινεις, μπορει να κανονικα θα σου ζητησουν ταυτοτητα ή άλλο αναγνωριστικο και σου αφαιρουν το ποσό.

Επεξ/σία από matrixxx
μικροδιορθωσεις για τη βοηθεια του ερωτωντος
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειναι φρεσκια ιστορια τα κουπονια,

αν πας σε ΣΜ γειτονιας ακους πολλα περιεργα και πρεπει

να αρχιζεις να επιστρατευεις επιχειρηματα....

 

Το πιο φρεσκο που μου ειπαν χθες, ειναι "μα αυτο που εχεις ειναι φωτοτυπια, δεν περναει...."

Της ειπα ειναι εκτυπωμενο οχι φωτοτυπια, περιμενεις κουπονι απο πχ εφημεριδα να εχει πανω το ονομα μου?

 

Αν πας σε κεντρικο ΣΜ, τα πραγματα συνηθως ειναι πολυ απλα.

Παιρνουν το κουπονι (τσεκαρουν παντα αν το κουπονι που δινεις ειναι σε ισχυ) και το σκαναρουν και τελος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εκτυπώνεις έγχρωμα, εχουν το ονομα σου επανω (αυτο που θα εδωσες δλδ κατα την εγγραφη), πας σε σ/μ (δε τα δεχονται lidl και καποια άλλα μικρα που θα γραφουν επανω), το δινεις, μπορει να κανονικα θα σου ζητησουν ταυτοτητα ή άλλο αναγνωριστικο και σου αφαιρουν το ποσό.

 

Σε ευχαριστώ πολυ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ζητησε και εμενα χθες να κανω ξανα εγκατασταση (αν και το ειχα κανονικα)

 

εκανα λοιπον οτι ζητησε, αλλα τυπωσε κανονικα.

Πιθανον να βγαλανε καποιο update.

 

Δοκιμασες την δοκιμαστικη εκτυπωση που εχει?

...το περίεργο είναι πως η δοκιμαστική εκτύπωση βγαίνει κανονικά - πάντως μου'βαλες ιδέες μ'αυτό που λες περί update και θα το ξανακατεβάσω. Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα κουπόνια που εξήγησε πολύ ωραία η mary1: πως δουλεύει; Θέλω να πω ότι δεν μπορεί θα υπάρχει κάποια παγίδα... Πως βγάζουν λεφτά οι εταιρίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια παφθηνη και απλη βαση δεδομενων αγοραστων για προωθηση προίοντων χωρις τη πανακριβη διαφημιση σε ολα τα ΜΜΕ ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα κουπόνια που εξήγησε πολύ ωραία η mary1: πως δουλεύει; Θέλω να πω ότι δεν μπορεί θα υπάρχει κάποια παγίδα... Πως βγάζουν λεφτά οι εταιρίες;

Κάνει φθηνότερη διαφήμιση , ο τηλεοπτικός χρόνος είναι ακριβός , η δημιουργία μιας διαφήμισης θέλει χρήματα , η προβολή τους σε 4-5 "μεγάλα" κανάλια θέλει επίσης € , στα μικρά κανάλια λιγότερα , εκείνα τα λεφτά "χάνει" από τα κουπόνια .

 

Αγοράζεις τα προϊόντα τους σε καλύτερη τιμή , άρα τη διαφήμιση την κάνεις εσύ , στόμα με στόμα (που είναι η καλύτερη) και μέσω forum κτλ , έχουν περισσότερες επισκέψεις στα sites τους... όπου είναι όμιλοι με διάφορα προϊόντα.. αρα θα δεις περισσότερα ...  

 

Επίσης έχουν κάνει συμφωνίες με τα super markets για προμήθειες και ποσοστά κτλ ...

 

Επίσης κερδίζει και το super market , δεν θα πας αποκλειστικά για τη προσφορά ... θα πάρεις και κάτι ακόμα , άρα θα ανέβει ο τζίρος τους, αν δεν έχεις επισκεφτεί το κατάστημα/supermarket εκείνο και πας για 1η φορά μπορεί να σε κερδίσουν και σαν πελάτη (στο μέλλον)...

 

Το σίγουρο είναι ότι κανείς τους δεν βγαίνει χαμένος .. 

(edit : με πρόλαβε ο dobro )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Carrefour Αμπελοκηπων:

 

ολα τα απορυπαντικα ρουχων - πιατων μειον 25%.

Ισχυει σημερα μονο μεχρι τις 21.00

Αυτό είναι το happy hour και έπαιξε "παντού"

ΠΡΕΠΕΙ να έχουμε ενημέρωση και για αυτές της προσφορές οι οποίες είναι στην ουσία μια δεύτερη προσφορά ημερας

Πχ πριν ήμερες έπαιξε τροφές για σκύλους και γάτες που είναι από τα προϊόντα που σπάνια μπαίνουν σε προσφορά

Προτείνω όποιος περνάει από εκεί να ρωτάει τι θα βγει και να ποσταρει από το κινητό με 2 λέξεις και bold η κεφαλαία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το happy hour και έπαιξε "παντού"

ΠΡΕΠΕΙ να έχουμε ενημέρωση και για αυτές της προσφορές οι οποίες είναι στην ουσία μια δεύτερη προσφορά ημερας

Πχ πριν ήμερες έπαιξε τροφές για σκύλους και γάτες που είναι από τα προϊόντα που σπάνια μπαίνουν σε προσφορά

Προτείνω όποιος περνάει από εκεί να ρωτάει τι θα βγει και να ποσταρει από το κινητό με 2 λέξεις και bold η κεφαλαία.

 

Συμφωνω... Ή να βρούμε καμια πηγή μεσα στα Σ/Μ... Στα καρφουρ ειχα κάποτε γνωστό και ηξεραν τι θα βγει απο Σαββατο σε Σαββατο (ώστε να προετοιμαστούν για τη Δευτερα τα ράφια/σταντ/διαφημιστικά χαρτια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γερμανος αμφιθέας (δεν ξερω αν ισχυει και σε αλλους): εξω απο το καταστημα μοιραζουν ενα φυλλαδιο με προιοντα cosmote-germanos με ενα barcode οπου το scanαρεις μεσα στο καταστημα και κερδιζεις. Μου φανηκε μουφα σαν το ξυστο αλλα μολις το χτυπησε η υπαλληλος της εβγαλε στην οθονη stickακι 4gb! Πηγε πισω αποθηκη και μου το εφερε κατευθειαν κι εφυγα χωρις να ψωνισω τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...