Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να υπολογίζεις περίπου 6,4 € για κάθε άλμπουμ (με ισοτιμία Paypal) ή 6,2 € με πιστωτική + 2,99 λίρες μεταφορικα για κάθε παραγγελία!
 
Πήρα 3 με Paypal και άλλα 2 με πιστωτική (είχα απορία τι είναι πιο φτηνό..τελικά είναι η πιστωτική)! Ευχαριστώ τον TS!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτησεις.

Το παρηγγειλα και εβαλα πληρωμη μεσω amazon payments.Αν και μου ηλθε το επιβεβαιωτικο της πληρωμης απο το ΑΜΑΖΟΝ δεν μου ηλθε καποιο voucher code να βαλω οταν το φτιαξω.Αφετερου mου βγαζει ως τελικο ποσο 5 λιρες(οχι 5+2.99=7.99 λιρες)/.

Τι τρεχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Να ρωτήσω κάτι επειδή είμια από κινητό. Το αγοράζεις σήμερα με το κουπόνι και μέχρι πότε μπορείς ν α τους στείλεις τις φώτο;

 

edit

 

Έφτασα σε σταθερό. 12 μήνες έχει διάρκεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτησεις.

Το παρηγγειλα και εβαλα πληρωμη μεσω amazon payments.Αν και μου ηλθε το επιβεβαιωτικο της πληρωμης απο το ΑΜΑΖΟΝ δεν μου ηλθε καποιο voucher code να βαλω οταν το φτιαξω.Αφετερου mου βγαζει ως τελικο ποσο 5 λιρες(οχι 5+2.99=7.99 λιρες)/.

Τι τρεχει?

 

Τώρα αγόρασες μόνο το κουπόνι της έκπτωσης (δηλαδή ένα Square Softcover Photobook με 5 λίρες), όταν φτιάξεις το photobook και το βάλεις στο καλάθι σου, τότε θα χρησιμοποιήσεις τον κωδικό του κουπονιού (που πρέπει να σου έρθει), αυτόματα θα αφαιρεθεί το ποσό του photobook από την παραγγελία και θα πληρώσεις μόνο τα μεταφορικά (2,99 λίρες).

 

Ελπίζω να σε ξεμπέρδεψα.. :-D

 

(όσο για το amazon payment δεν ξέρω, εγώ τα αγόρασα με τους άλλους 2 τρόπους! αν ξέρει κάποιος άλλος κάτι περισσότερο..)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ με κατατοπισες.

Οντως μου ηλθε το κουπονι απλα ελπιζα οτι το τελικο κοστος θα ηταν 5 λιρες (αλλα δεν......).

Τελικα ειναι 50 σελιδες ή μου φαινεται?

Και κατι ακομη. 20χ20 εκ δεν ειναι μικρο (ουτε 2 φωτο των 10χ15 δε θα χωραει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ με κατατοπισες.

Οντως μου ηλθε το κουπονι απλα ελπιζα οτι το τελικο κοστος θα ηταν 5 λιρες (αλλα δεν......).

Τελικα ειναι 50 σελιδες ή μου φαινεται?

Και κατι ακομη. 20χ20 εκ δεν ειναι μικρο (ουτε 2 φωτο των 10χ15 δε θα χωραει).

 

Ναι το 50σέλιδο είναι!

 

Ε, ναι πράγματι δεν τις χωράει, αλλά δεν είναι αυτός ο σκοπός! Να φανταστείς ότι σε ένα αντίστοιχο 26σέλιδο (20χ20 εκ) χώρεσα 67 φωτογραφίες και βγήκε ένα καλό αποτέλεσμα. Αν έχεις και διάθεση να φτιάξεις μερικές (πχ photoshop) και μετά να τις ανεβάσεις μπορείς να το κάνεις πολύ καλύτερο..

 

Για πληροφορίες σχετικά ψάξε και στο forum των προσφορών για photobook (ενδεικτικά δες αυτό το thread), έχει γίνει αρκετή κουβέντα σχετικά..

 

Το συνολικό κόστος δεν το λες και τρομερό. Σκέψου ότι αν εκτύπωνες 50 φωτογραφίες από ένα μαγαζί με 0,3 € την κάθε μια (δεν το έχω ψάξει, μπορεί να παίζουν και φτηνότερες) θα ήθελες 15 €. Τώρα φτιάχνεις ψηφιακό άλμπουμ (με 3πλάσιες περίπου φωτο) και η τιμή του είναι περίπου 10,2 €!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Παρασκευή και Σάββατο 17 Μαϊου

 

--> 'ολα τα αλκοολούχα ποτά -15%

-->όλα τα αναψυκτικά και οι χυμοί φρούτων -20%

-->όλα τα ρούχα και λευκά είδη -40%

-->ολα τα είδη μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής -30%

 

 

 

16-17_05karpouzi.jpg

16_17_05mprizola.jpg

16_17_05pontiki.jpg

16_17_05tomates.jpg16_17_05xarti.jpg 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φατο και αν καταλαβεις γευση καρπουζιου σφυρα μου.

Ασε που απο τις ορμονες μολις το φαμε μας βλεπω για σουτιεν (τους αντρες..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! ...εδώ κι ένα χρόνο εκτύπωνα κανονικά τα κουπόνια από τις epithimies αλλά απ'την περασμένη εβδομάδα η ιστοσελίδα μου ζήτησε να εγκαταστήσω τη νέα έκδοση του couponprinter (v 2.2.0.7) ...κι απo εκείνη τη στιγμή τίποτα!

Δοκίμασα με mozilla, δοκίμασα και με ie, έλεγξα ρυθμίσεις cookies, java, εκτυπωτή ...κι ενώ στην οθόνη και στα μηνύματα που βγάζει η σελίδα όλα δείχνουν ok ...στον εκτυπωτή δεν πάει τίποτα! Ξαναεγκατέστησα και το παλιό couponprinter... και πάλι τίποτα! (βγάζει μήνυμα πώς πρέπει να εγκατασταθεί η νέα έκδοση).

...έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! θα δοκιμάσω αν και δεν νομίζω να γίνει τίποτα γιατί έκανα uninstall-install δυο-τρεις φορές.

Συγχωρήστε το τελείως offtopic θέμα μου αλλά ας πούμε πως είναι στο prosfores-expanded-universe :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ζητησε και εμενα χθες να κανω ξανα εγκατασταση (αν και το ειχα κανονικα)

 

εκανα λοιπον οτι ζητησε, αλλα τυπωσε κανονικα.

Πιθανον να βγαλανε καποιο update.

 

Δοκιμασες την δοκιμαστικη εκτυπωση που εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...