Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο ειναι θεμα βενζιναδικου,απλα η shell και η ΕΚΟ σιγουρα βαζουν προσθετο στην βενζινη.

Ισως και ιδέα του/θέμα συγκυρίας. Εγω με 20€ κάνω 120-140 χλμ και βάζω μονίμως από τη shell. Λίγες φορές έκανα το λάθος να βάλω από άλλεσ εταιρείεσ και η μπεμπα θύμωσε και μέχρι να αδειάσει με πέθανε στα check engine. Από shell,bp k eko ήμουν πάντα κόμπλε.

 

Επι του θέματος, παίζει και με 1634 στην μαραθωνος προς Ραφήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω να πάρω ένα furminator για τον σκύλο να γλυτώσουμε λιγάκι από την τρίχα.

 

Έχω βρει στο ebay αυτό , το οποίο είναι 20 ευρώ φθηνότερο απ' οτι σε Ελλάδα και υπόλοιπη Ευρώπη, αλλά δεν ξέρω αν θα πρέπει να θεωρήσω αξιόπιστο τον πωλητή.

 

Εσείς τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ αν ήταν 99,7% ίσως...

 

Έχει 469 κριτικές!

 

Μέχρι στιγμής ψωνίζω από πωλητές με πάνω από 5000 κριτικές.

 

Είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι αγορά από τέτοιο πωλητή και γι' αυτό έχω τους ενδοιασμούς μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως έχουν έκπτωση σε εποχιακά είδη και μάλιστα πριν το γεγονός.

πότε δηλαδή πουλούν τις λαμπάδες στην κανονική τους τιμή;

 

τα παραπάνω είναι ρητορικά. Φυσικά και καταλαβαίνω......

Ειδικα για τις λαμπάδες απο Τριτη του Πάσχα -60%. Και οποίος προλάβει πριν τις κρυψω στην αποθήκη για του χρόνου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να πάρω ένα furminator για τον σκύλο να γλυτώσουμε λιγάκι από την τρίχα.

 

Έχω βρει στο ebay αυτό , το οποίο είναι 20 ευρώ φθηνότερο απ' οτι σε Ελλάδα και υπόλοιπη Ευρώπη, αλλά δεν ξέρω αν θα πρέπει να θεωρήσω αξιόπιστο τον πωλητή.

 

Εσείς τι λέτε;

 

Επειδή έχω και εγώ ένα για τον δικό μου,

Όταν είναι η εποχή να βγάλει τρίχα θα βγάλει.

Δε πρόκειται να δείς διαφορά στο σπίτι και δεν κάνει και καλό να τον μαδάς συχνά.

Εγώ το κάνω μία φορά την εβδομάδα και αν.

Οτι βγάζει βγάζει! Αλλά απο τις 1.000.000 τρίχες αν γλυτώσεις τις 100.000 δε νομίζω να το πάρεις και χαμπάρι :)

 

Ηλεκτρική σκούπα και υπομονή ή έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα καρφουρ Ρέντη είχε σήμερα το πρωί μπύρες μύθος 8άδα (330) στα 4.5€ με το -20% πήγαινε 3.60€  ( τιμή τεμ. 0.45€)

Νομίζω καλά είναι αν και δεν ξέρω αν παίζει σε κάποιο άλλο superMarket προσφορά καλύτερη με μπυρόνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασε μεν πιά, απλά για τη σύγκριση. Μέχρι και την τρίτη είχε στο ΑΒ 8αδα άλφα 3€ (330),12αδα Φιξ 5.40€ (330) και 4αδα άλφα (500) 4 και κάτι ευρώ 1+1 δώρο. Είχε νομιζω και στη μύθος καλή τιμή αλλά δεν πολυπροσεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω και εγώ ένα για τον δικό μου,

Όταν είναι η εποχή να βγάλει τρίχα θα βγάλει.

Δε πρόκειται να δείς διαφορά στο σπίτι και δεν κάνει και καλό να τον μαδάς συχνά.

Εγώ το κάνω μία φορά την εβδομάδα και αν.

Οτι βγάζει βγάζει! Αλλά απο τις 1.000.000 τρίχες αν γλυτώσεις τις 100.000 δε νομίζω να το πάρεις και χαμπάρι :)

 

Ηλεκτρική σκούπα και υπομονή ή έξω.

 

Με γλίτωσες από 25 ευρώ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...