Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

u mad?

 

 

tumblr_ly73olr_EGK1r2b5v5o1_400.gif

 

 

 

Λοιπόν τα σποιλερ πρέπει να τα σταματήσουμε
Αρκετά κράτησε τρεις σελίδες τώρα.

 

 

 

Ok, θα το δουμε αυτο που λετε.

 

Αν μαλιστα κανατε την οποιαδηποτε προταση με ενα πμ οπως θα επρεπε, και νωριτερα θα το εβλεπε ο οποιοσδηποτε αποδεκτης του πμ, και θα αποφευγατε τις εντασεις και τις "κοκορομαχιες" (που εφυγαν). Βλεπω τωρα οτι εχει αναφερθει εδω μεσα αυτη η ιδεα με ποστ στο παρον τοπικ 4 μηνες πριν, αλλα ξεχνατε για αλλη μια φορα οτι δεν διαβαζονται ολα τα ποστς. 

Εχω κουραστει να γραφω καποια τοσο απλα πραγματα και παρολα αυτα να βλεπω να επαναλαμβανεται η ιστορια καθημερινα...

 

 

Μεχρι να υπαρξει λοιπον καποια εξελιξη συνεχιζουμε ως ειχε.

Μεσα σε σποιλερ ομως αυτα τα κατεβατα-εικονες με μια γραμμη κειμενου απο πανω που θα λεει τι εχει μεσα το σποιλερ. (πχ "προσφορες ημερας καρφ-οπουλος")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν τα σποιλερ πρέπει να τα σταματήσουμε διότι παρά πολλοί όπως και εγω μπαίνουμε απο το app του insomnia και δεν εμφανίζονται.

Αρκετά κράτησε τρεις σελίδες τώρα.

Ευχαριστώ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Δεν βλεπω αυτους τους "παρα πολλους" να διαμαρτυρονται. Αυτο ειναι προβλημα του app και οχι του θεματος!

 

FYI, Εχει και web browser το tablet.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τα σποιλερ πρέπει να τα σταματήσουμε διότι παρά πολλοί όπως και εγω μπαίνουμε απο το app του insomnia και δεν εμφανίζονται.

Αρκετά κράτησε τρεις σελίδες τώρα.

Ευχαριστώ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω, παιδιά.

Παρακαλώ, να σταματήσουν τα spoiler.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπαρχει σχετικο τοπικ για τα bugs του φορουμ ή του app, όπως επισης και για προβλήματα των i-phone ειδικα φορουμς κλπ.

 

Είναι γνωστο χρονια ότι το app εχει πρόβλημα με τα spoilers, αλλα είναι πολλοι περισσοτεροι αυτοι που εχουν πρόβλημα με τις τεράστιες και βαριες εικονες που κατακλυζουν τις σελιδες.

 

Δεν γινεται και η πιτα ολοκληρη και ο σκυλος χορτατος. Λυσεις υπαρχουν παντα, βρειτε μια σας παρακαλω οι λιγοι που δουλευετε με το app (σαν τον browser που ηδη προτεινε ο zizu10) και ας σταματησει εδώ αυτό το ψιλο-οφτοπικ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

υπάρχει κι η επιλογή του να μπαίνεις κανονικά με browser με την mobile version του site/forum, είναι και πιο λειτουργική από το app...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο φθηνο τραπεζακι τηλεορασης 8,91€ απο το public (εγγύηση 60  μήνες :-D )

http://www.public.gr/product/sound-and-vision/accessories-vision/baseis-tileoraseon/a-vision-mod-111-b-smk/prod473841/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιμέ μεμβράνες για αυτοκίνητα, 8€ στα Lidl από σήμερα.

 

τις ειχα  πάρει παλαιότερα αλλα δεν καταφερα με τις οδηγίες να τις τοποθετήσω μονος μου, ξέρεις κάπου που μπορούν να μου κάνουν τη δουλειά (σωστά); (σε εναν μεμβρανα που πηγα μου λεει μονο τις δικες μου τοποθετώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις ειχα  πάρει παλαιότερα αλλα δεν καταφερα με τις οδηγίες να τις τοποθετήσω μονος μου, ξέρεις κάπου που μπορούν να μου κάνουν τη δουλειά (σωστά); (σε εναν μεμβρανα που πηγα μου λεει μονο τις δικες μου τοποθετώ)

 

Σήμερα τις πήρα κι εγώ και δεν το έχω ψάξει ακόμα...να σου πω την αλήθεια σκεφτόμουν να προσπαθήσω να τις βάλω μόνος μου. Αν δεν τα καταφέρω, ξέρω έναν γνωστό μου που έχει μαγαζί και βάζει μεμβράνες αλλά πιστεύω ότι θα μου ζητήσει πολλά. Αν βρεις κάποιον οικονομικό πρώτα από 'μένα ενημέρωσε, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα τις πήρα κι εγώ και δεν το έχω ψάξει ακόμα...να σου πω την αλήθεια σκεφτόμουν να προσπαθήσω να τις βάλω μόνος μου. Αν δεν τα καταφέρω, ξέρω έναν γνωστό μου που έχει μαγαζί και βάζει μεμβράνες αλλά πιστεύω ότι θα μου ζητήσει πολλά. Αν βρεις κάποιον οικονομικό πρώτα από 'μένα ενημέρωσε, ευχαριστώ.

 

είχα πάρει σε έναν τηλέφωνοκαι μου ζητησε 50+φπα, οποτε κατεληξα οτι δεν αξίζει, όταν με 89-99 βρισκεις προσφορές με 3Μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν ο καφές στα Mikel σήμερα...

 

Ο Μιχάλης Κυριακάκης γνωστός ως ο παππούς των καφέ "Μικέλ" απεβίωσε σε ηλικία 85 ετών. Τον γνωρίζουμε όλοι από το λογότυπο της εταιρίας, αφού το πρόσωπό του είναι το σήμα κατατεθέν της.

Η κηδεία θα γίνει σήμερα στην Λάρισα και θα παρεβρεθούν φίλοι και συγγενείς του αποθανώντος.

Στην μνήμη του θα προσφέρονται δωρεάν όλα τα ροφήματα μέχρι το μεσημέρι, σε όλα τα Mikel της χώρας μετά από εντολή του μικρότερου και δημιουργού αυτής της εταιρίας, γιού του, Λευτέρη Κυριακάκη

http://news247.gr/eidiseis/koinonia/pethane_o_pappous_twn_mikel.2731639.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...