Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαρτάται πως το βλέπει κανείς.

Το πακέτο του Amazon είναι πιο πλούσιο σε σχέση με το ελληνικό και αρκετά πιο φτηνό από το ίδιο που πουλάει το γερμανικό Amazon (96,11€ + μεταφορικά 13,41€).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω την διαφορά της από αυτή που πριν τα Χριστούγεννα πήραμε με 0,31€, και που τώρα μπορείς να πάρεις με περίπου 7€.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα και την απλη και εχω την 5000.

Η τελευταια εχει 5 τροπους βουρτσισματος και 3 βουρτσακια στη συσκευασια (που απο μονα τους κανουν 10 ευρω).

Για να ειμαι ειλικρινης χρησιμοποιω κατα κανονα μονο τον πρωτο τροπο.Ο ασυρματος οδηγος βουρτσισματος ομως ειναι ολα τα λεφτα(κυριολεκτικα) αφου σε οδηγει να βουρτσισεις τα δοντια σου για 2 λεπτα και ο οδοντιατρος μου μου ειπε οτι βλεπει φοβερη διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα και την απλη και εχω την 5000.

Η τελευταια εχει 5 τροπους βουρτσισματος και 3 βουρτσακια στη συσκευασια (που απο μονα τους κανουν 10 ευρω).

Για να ειμαι ειλικρινης χρησιμοποιω κατα κανονα μονο τον πρωτο τροπο.Ο ασυρματος οδηγος βουρτσισματος ομως ειναι ολα τα λεφτα(κυριολεκτικα) αφου σε οδηγει να βουρτσισεις τα δοντια σου για 2 λεπτα και ο οδοντιατρος μου μου ειπε οτι βλεπει φοβερη διαφορα.

 

Πες μας λεπτομέρειες για τον ασύρματο οδηγό βουρτσίσματος. Είμαστε πολύ δεκτικοί να ακούσουμε και να μάθουμε.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια πιο "απλή" ηλεκτρική οδοντόβουρτσα. Αυτό που κάνει είναι εκεί που δονείτε, κάθε 30 δευτερόλεπτα κάμια μία παύση 1 δευτερόλεπτο που σημαίνει άλλαξε πλευρά δοντιών.

 

Μετά από 2 λεπτά κάνει μία πιο μακρυά παύση 2-3 δευτερολέπτων που σημαίνει ότι βουρτίζεις για 2 λεπτά και αν θες σταματάς το βούρτισμα, αν θες συνεχίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας λεπτομέρειες για τον ασύρματο οδηγό βουρτσίσματος. Είμαστε πολύ δεκτικοί να ακούσουμε και να μάθουμε........

Ελπιζω να μην το λες ειρωνικα.........

 

Με το που ξεκινας το βουρτσισμα στην επιλογη κανονικου βουρτσισματος  σου βγαζει εικονα οτι πρεπει να βουρτσισεις το 25% των δοντιων σου( πχ κατω αριστερα) με χρονοδιακοπτη 30 δευτερολεπτων.Μετα το αλλο 25% κοκ.Στο μεγαλο προγραμμα συνολικα κραταει 3 λεπτα και οχι δυο.

Στο τελοσ σε "βαθμολογει".

Πριν βιαστειτε να πειτε οτι ειναι μ^%$^%^$κια  η ολη φαση θα σας πω οτι εμενα με εχει βοηθησει παρα πολυ γιατι μπηκα στο τριπακι του χρονοδιακοπτη οποτε τα βουρτσιζω 2 λεπτα καθε φορα ενω με την κανονικη οδοντοβουρτσα κανω 30 δευτερα το πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης χρήσιμη για όσους πιέζουμε λίγο παραπάνω την οδοντόβουρτσα. Ειδοποιεί να μειώσουμε την πίεση, καθώς αυτή προκαλεί μάζεμα/χαμήλωμα των ούλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης χρήσιμη για όσους πιέζουμε λίγο παραπάνω την οδοντόβουρτσα. Ειδοποιεί να μειώσουμε την πίεση, καθώς αυτή προκαλεί μάζεμα/χαμήλωμα των ούλων.

Σωστα το ειχα ξεχασει.Μολις υπερπιεσεις αναβει κοκκινο στην οδοντοβουρτσα και στο ασυρματο βγαζει αντιστοιχη ενδειξη(ξυνισμενο πρόσωπο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τα σποιλερ πρέπει να τα σταματήσουμε διότι παρά πολλοί όπως και εγω μπαίνουμε απο το app του insomnia και δεν εμφανίζονται.

Αρκετά κράτησε τρεις σελίδες τώρα.

Ευχαριστώ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...