Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν σε πειράζει μην μπαίνεις στο νήμα. Για τους περισσότερους βολεύει να τα βλέπουμε όλα μαζεμένα από το να σπαταλαμε χρόνο στο σάιτ κάθε σούπερ μάρκετ. Εντελώς φιλικά στο λέω!

http://www.killdeal.gr/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βέβαια θα μπορούσαν να μπουν σε ένα spoiler ώστε να μην χάνονται έτσι posts από προσφορές, οι οποίες δεν αφορούν super market...

Η να γίνει ένα ξεχωριστό νήμα. Τα site με τις προσφορές είναι άβολα και έχουν διαφημίσεις οπότε δεν εχουν νόημα για εμένα. Εδω τα βλέπω όλα μαζεμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η να γίνει ένα ξεχωριστό νήμα. Τα site με τις προσφορές είναι άβολα και έχουν διαφημίσεις οπότε δεν εχουν νόημα για εμένα. Εδω τα βλέπω όλα μαζεμένα.

Ναι ρε παιδια. Εχουν μαζευτει παρα πολλά απο προσφορες σ/μ και καπου εχει χαθει η ουσια στο θεμα. Πλεον μόνο τετοια βλεπουμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η να γίνει ένα ξεχωριστό νήμα. Τα site με τις προσφορές είναι άβολα και έχουν διαφημίσεις οπότε δεν εχουν νόημα για εμένα. Εδω τα βλέπω όλα μαζεμένα.

 

 

ετσι,

και πιο χρησιμο θα ειναι και γκρινια δεν θα υπαρχει.

Εμενα με ενδιαφερει ενα νημα το οποιο να εχει ΜΟΝΟ προσφορες σουπερ μαρκετ

και ενα αλλο με τα υπολοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ok, θα το δουμε αυτο που λετε.

 

Αν μαλιστα κανατε την οποιαδηποτε προταση με ενα πμ οπως θα επρεπε, και νωριτερα θα το εβλεπε ο οποιοσδηποτε αποδεκτης του πμ, και θα αποφευγατε τις εντασεις και τις "κοκορομαχιες" (που εφυγαν). Βλεπω τωρα οτι εχει αναφερθει εδω μεσα αυτη η ιδεα με ποστ στο παρον τοπικ 4 μηνες πριν, αλλα ξεχνατε για αλλη μια φορα οτι δεν διαβαζονται ολα τα ποστς. 

Εχω κουραστει να γραφω καποια τοσο απλα πραγματα και παρολα αυτα να βλεπω να επαναλαμβανεται η ιστορια καθημερινα...

 

Μεχρι να υπαρξει λοιπον καποια εξελιξη συνεχιζουμε ως ειχε.

Μεσα σε σποιλερ ομως αυτα τα κατεβατα-εικονες με μια γραμμη κειμενου απο πανω που θα λεει τι εχει μεσα το σποιλερ. (πχ "προσφορες ημερας καρφ-οπουλος")

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ σωστός ο matrixxx.

Πως βάζουμε spoiler όμως?

 

 

 

[σποιλερ] κειμενο [/σποιλερ]

 

Όπου σποιλερ το γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα στα ελτα να στειλω κατι,και μου πε οτι εχουν 50% εκπτωση στα δεματα εσωτερικου!

μου κοστισε 1,5 ευρω τα μεταφορικα για δεμα για πατρα ενος κιλου (+ αντικαταβολη)!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα στα ελτα να στειλω κατι,και μου πε οτι εχουν 50% εκπτωση στα δεματα εσωτερικου!

μου κοστισε 1,5 ευρω τα μεταφορικα για δεμα για πατρα ενος κιλου (+ αντικαταβολη)!!!

 

http://www.elta.gr/%CE%95%CF%84%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%AF%CE%B1/%CE%93%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B5%CE%AF%CE%BF%CE%A4%CF%8D%CF%80%CE%BF%CF%85/%CE%94%CE%B5%CE%BB%CF%84%CE%AF%CE%B1%CE%A4%CF%8D%CF%80%CE%BF%CF%85/tabid/752/newsid1178/512/------/language/el-GR/Default.aspx

 

Ενδιαφέρον, δεν το είχα προσέξει. 1.5+2.3 πρέπει να πλήρωσες με αντικαταβολή υποθέτω.

 

edit: Μίλησα με υπάλληλο, δεν υπάρχει ενημέρωσει για την διάρκεια της έκπτωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...