Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιας και μόλις έβαλα βενζίνη έχω να ενημερώσω για 2 θέματα:

 

 

-Για όποιον ενδιαφέρεται, στα πρατήρια shell, με την αγορά 12 συσκευασιών Dolce gusto (4.80€ έκαστη) δίνεται δώρο η καφετιέρα!

 

-Σήμερα εχει προσφορά η V-power

ωραίος ! πόσο κάνει η καφετιέρα λέτε αξίζει η προσφορά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίος ! πόσο κάνει η καφετιέρα λέτε αξίζει η προσφορά; 

 

49€ κάνει. Για εμένα είναι καλή περίπτωση μιας και όπως και να εχει θα αγοράσεις τους καφέδες που σου αρέσουν και θα σου βγεί δωρεάν... Εγω την είπα πάρει απο παλαιότερη προσφορά με 25 λίτρα vpower racing+19.90 αλλα θεωρω οτι αυτή είναι καλύτερη μιάς και παίρνεις και σχεδον 200 κάψουλες με τα έφτα που κοστίζει μονο η καφετιέρα εξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστώ πολύ δώσε και το μοντέλο της καφετιέρας αν θέλεις .. γιατι έψαχνα τώρα που μπαίνει το καλοκαιράκι να κάνω κανένα φρέντο εσπρεσο σπίτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την baby το ηξερα κι εγω αλλα 100 ευρω να επαιρνε την classic δεν υπηρχε εντελως καμια περιπτωση.

Η classic στην χαμηλοτερη τιμη που εχει παιξει ειναι περιπου στα 185 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψησταριά αερίου με βοηθητικό μάτι,LIDL 100E http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/SID-32BF6D4C-6B0F9371/www_lidl_gr/hs.xsl/oi-prosfores-mas.htm?id=195

 

Την έχω από πέρυσι, τη βγάζει κάθε χρόνο και είμαι υπερευχαριστημένος. η προηγούμενη έκδοση που έδινε μέχρι πριν 2 χρόνια με τις πέτρες (φυσικά αυτή δεν έχει), μου κράτησε 3+ χρόνια, εκτεθειμένη σε βορινό μπαλκόνι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14-04-03a.jpg14-04-03b.jpg14-04-03c.jpg14-04-03d.jpg14-04-03e.jpg14-04-03h.jpg14-04-03g.jpg

 

όλα τα απορρυπαντικά και τα μαλακτικά Lenor

40% φθηνότερα με τη mas card

 


Οι προσφορές ισχύουν από 3/4 έως 5/4/2014 σε όλα τα καταστήματα λιανικής Μασούτης μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και έως 3τμχ ανά Α.Φ.Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...