Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι τσιπάκι?

έκανα κάτι λάθος κυρ αστυφύλαξ ? 

Αρχικα δεν ειμαι αστυφυλαξ.

Απλα λεω οτι ησουν κατατοπιστικοτατος για την προσφορα στο συγκεκριμενο μαγαζι!

Απλα μου κανει σαν διαφημιση το

"και έχει όλες τις μάρκες με τις χαμηλότερες τιμές που έχω δει.και έχει και αποστολή πανελλαδικά. 2106824610 το τηλέφωνο τους"

 

:devil: :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα δεν ειμαι αστυφυλαξ.

 

Τίποτα από τα παρακάτω μήπως;  :P

 

Αντιστράτηγος
Υποστράτηγος
Ταξίαρχος
Αστυνομικός Διευθυντής
Αστυνομικός Υποδιευθυντής
Αστυνόμος Α`
Αστυνόμος Β`
Υπαστυνόμος Α`
Υπαστυνόμος Β`
Ανθυπαστυνόμος
Αρχιφύλακας (Ανακριτικός Υπάλληλος - Με εξετάσεις)
Αρχιφύλακας (Ανακριτικός Υπάλληλος)
Αρχιφύλακας (Μη Ανακριτικός Υπάλληλος)
Υπαρχιφύλακας (Ανακριτικός Υπάλληλος
Υπαρχιφύλακας (Μη Ανακριτικός Υπάλληλος)
Αστυφύλακας (είπε όχι)
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα δεν ειμαι αστυφυλαξ.

Απλα λεω οτι ησουν κατατοπιστικοτατος για την προσφορα στο συγκεκριμενο μαγαζι!

Απλα μου κανει σαν διαφημιση το

"και έχει όλες τις μάρκες με τις χαμηλότερες τιμές που έχω δει.και έχει και αποστολή πανελλαδικά. 2106824610 το τηλέφωνο τους"

 

:devil: :devil: :devil: :devil:

Μα αυτό δεν είναι ο σκοπός? Να μάθεις και εσύ και τα μέλη της ομάδας εδώ αυτό που βρήκα εγώ και είναι σούπερ? Τι να έγραφα ? δώστε μου 10 ευρώ να σας πώ απο που το πήρα?

 

Τίποτα από τα παρακάτω μήπως;  :P

 

Αντιστράτηγος
Υποστράτηγος
Ταξίαρχος
Αστυνομικός Διευθυντής
Αστυνομικός Υποδιευθυντής
Αστυνόμος Α`
Αστυνόμος Β`
Υπαστυνόμος Α`
Υπαστυνόμος Β`
Ανθυπαστυνόμος
Αρχιφύλακας (Ανακριτικός Υπάλληλος - Με εξετάσεις)
Αρχιφύλακας (Ανακριτικός Υπάλληλος)
Αρχιφύλακας (Μη Ανακριτικός Υπάλληλος)
Υπαρχιφύλακας (Ανακριτικός Υπάλληλος
Υπαρχιφύλακας (Μη Ανακριτικός Υπάλληλος)
Αστυφύλακας (είπε όχι)

 

Αρχιφύλακας (Ανακριτικός Υπάλληλος) - ΠΟΥΑΡΌ  :shock: 

κάτι σαν και αυτό που επιτρέπει διάφορες λειτουργίες

 

microchip.jpg

post-294519-0-58131200-1396235246_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο κατάστημα ''Ματιά'' στο χαλάνδρι αγόρασα φακούς Baush & Lomb με 15 € . και έχει όλες τις μάρκες με τις χαμηλότερες τιμές που έχω δει.και έχει και αποστολή πανελλαδικά. 2106824610 το τηλέφωνο τους 

 

δεν ειναι φθηνοί... Πηγαινε μία βόlτα στην Ερμού και θα τους πάρεις και με 12€, Online έχουν πάιξει και ακόμα πιο φθηνά... Τηλέφωνο δεν έχω... :P

 

και με τα 3 ευρώ ρέστα πάρε ένα κουλούρι, ένα σαλέπακι και εισητηριο του μετρο για χαλανδρι...

 

ή, 14€ για 3 σετ... http://www.goldendeals.gr/deals/thessaloniki/13.9-fakoi-epafis-bausch-lomb-orama

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι φθηνοί... Πηγαινε μία βόlτα στην Ερμού και θα τους πάρεις και με 12€, Online έχουν πάιξει και ακόμα πιο φθηνά... Τηλέφωνο δεν έχω... :P

 

και με τα 3 ευρώ ρέστα πάρε ένα κουλούρι, ένα σαλέπακι και εισητηριο του μετρο για χαλανδρι...

 

ή, 14€ για 3 σετ... http://www.goldendeals.gr/deals/thessaloniki/13.9-fakoi-epafis-bausch-lomb-orama

Το θεμα ειναι οτι πρεπει να παρεις 2 σετ αν εχεις διαφορετικους βαθμους.Εγω παιρνω 13 ευρω 3 ζευγαρια μηνιαιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προς αυτή την προσφορά,ξέρει κανείς από μηχανές espresso ώστε να μας κατατοπίσει περισσότερο; Ποιά η τιμή και η ποιότητα των κάψουλων που έχει η illy? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προς αυτή την προσφορά,ξέρει κανείς από μηχανές espresso ώστε να μας κατατοπίσει περισσότερο; Ποιά η τιμή και η ποιότητα των κάψουλων που έχει η illy? Ευχαριστώ.

απο ποιοτητα δεν ξέρω , απο τιμη ειναι περιπου 50 λεπτα η καψουλα , για μενα καλύτερα να παρεις nespresso με την προσφορα , βγαινει πολυ φθηνοτερα , αν θελεις κατι ποιοτικο κι σχετικα οικονομικο  παιρνεις gaggia αλλα για αλεσμενο καφε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προς αυτή την προσφορά,ξέρει κανείς από μηχανές espresso ώστε να μας κατατοπίσει περισσότερο; Ποιά η τιμή και η ποιότητα των κάψουλων που έχει η illy? Ευχαριστώ.

Είχα μηχανή με κάψουλες και της illy και της nespresso. Μεγαλύτερη ποικιλία η nespresso, αλλά για μένα καλύτερη με διαφορά η γεύση της illy. Συν το γεγονός πως τις βρίσκεις στο σουπερμάρκετ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προς αυτή την προσφορά,ξέρει κανείς από μηχανές espresso ώστε να μας κατατοπίσει περισσότερο; Ποιά η τιμή και η ποιότητα των κάψουλων που έχει η illy? Ευχαριστώ.

 

Καταρχην οι Gaggia ειναι καλες μηχανες αλλα η συγκεκριμενη παιρνει ΜΟΝΟ καψουλες.

Αν σκοπευεις ο εσπρεσσο να γινει η καθημερινη αγαπημενη σου συνηθεια,

αποφυγε την συγκεκριμενη.

 

Εχω την συγκεκριμενη

http://www.e-coffeeshop.gr/p.GAGGIA-Espresso-Pure-Paradosiaki-michani-kafe-espresso.783690.html

πανω απο 5 χρονια και τραβαει ακουραστα να φτιαχνει πολλους καφεδες καθημερινα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μόλις έβαλα βενζίνη έχω να ενημερώσω για 2 θέματα:

 

 

-Για όποιον ενδιαφέρεται, στα πρατήρια shell, με την αγορά 12 συσκευασιών Dolce gusto (4.80€ έκαστη) δίνεται δώρο η καφετιέρα!

 

-Σήμερα εχει προσφορά η V-power

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ανεβηκαμε στις τιμες εγω περιμενω να βγει σε καμια καλη προσφορα αυτη https://www.skroutz.gr/s/2188/Gaggia-Classic.html να την χτυπησω.

100 ευρώ την πήρα πέρσυ απο Amazon..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...