Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στον μαρινόπουλο έχει σήμερα -40% για τα palmolive αφρόλουτρα. βρήκα δεμένη προσφορά 1+1 και βγήκε τελική τιμή 2,55€ (2 συσκευασίες των 600ml).

επίσης όλες οι pepsi των 1,5 L 0,91€ και έκπτωση 20% κατεβένει στα 0,73€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λογικα σε ολα...

εγω το πηρα απο λεωφ. αλεξανδρας.

 

Εδώ είναι Ελλάδα να μην το ξαναπείς το λογικά, δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα.Και εγώ έλεγα για μια προσφορά με μπύρες και πηγαίνανε και ψάχνανε και δεν την έβρισκαν.Ποιός ξέρει τι βρισίδι θα έφαγα :P  Αφού δεν με έβαλαν να πληρώσω τα οδοιπορικά και ψυχική οδύνη πάλι καλά για αυτό σου λέω να γενικεύεις μόνο όταν είναι σίγουρο, κάτι ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι Ελλάδα να μην το ξαναπείς το λογικά, δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα.Και εγώ έλεγα για μια προσφορά με μπύρες και πηγαίνανε και ψάχνανε και δεν την έβρισκαν.Ποιός ξέρει τι βρισίδι θα έφαγα :P  Αφού δεν με έβαλαν να πληρώσω τα οδοιπορικά και ψυχική οδύνη πάλι καλά για αυτό σου λέω να γενικεύεις μόνο όταν είναι σίγουρο, κάτι ξέρω

 

το λογικο το ειπα γιατι πηγα σε μη κεντρικο καταστημα,

τωρα αν πας σε αλλο δεκα στενα παρακατω και δεν εχει ουτε φυλλο.....  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι να μην έχει μείνει φύλλο. Το θέμα είναι ότι δεν ισχύουν σε όλα τα καταστήματα οι προσφορές.

 

Το φθινόπωρο τα ΑΒ στο Metro Mall είχαν προσφορά το λάδι Xenia και πήγαμε στο κατάστημα Ελληνικού που είναι σαφώς μεγαλύτερο και με μεγαλύτερη ποικιλία και δεν ήξεραν τίποτα για την προσφορά.

 

Οπότε καταλαβαίνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα ''Ματιά'' στο χαλάνδρι αγόρασα φακούς Baush & Lomb με 15 € . και έχει όλες τις μάρκες με τις χαμηλότερες τιμές που έχω δει.και έχει και αποστολή πανελλαδικά. 2106824610 το τηλέφωνο τους 

post-294519-0-81357500-1396222077_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα ''Ματιά'' στο χαλάνδρι αγόρασα φακούς Baush & Lomb με 15 € . και έχει όλες τις μάρκες με τις χαμηλότερες τιμές που έχω δει.και έχει και αποστολή πανελλαδικά. 2106824610 το τηλέφωνο τους 

 

Έχουνε κάποιο τσιπάκι μήπως; :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...