Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η ξυριστική μηχανή δεν είναι κακή ιδέα, αλλά δεν βλέπω ποιό μοντέλο είναι. Δείτε εδώ.

Λοιπον μολις ηλθα απο πρατηριο.

Η ξυριστικη ειναι η HQ 6923.

σΕ Ελλαδα δεν τη βρηκα τη βρηκα μονο σε ανατολικο-ευρωπαικα κρατη (στυλ ρουμανια κτλ) αν και το κουτι ηταν στα Ιταλικα.

Κατα τη γνωμη μου δε λεει με την καμια.

Κυριως αφου βρηκα αυτη στα 11 ευρω

 

http://www.ebay.com/itm/Mens-electric-shaver-philips-HQ6990-NEW-Blue-02-/151261961671?pt=AU_HairRemoval&hash=item2337ea5dc7

 

Πλακα πλακα τη σκεφτομαι αν και εχω 2 αλλες philips κυριως για τα ξυραφακια τα οποια δε βρισκω κατω απο 10 ευρω(εδω 11 με τη μηχανη).Bebaia στη συσκευασι δε βλεπω ξτραφακια και μπαινω σε σκεψεις.......

Δεν ξερω αν θελει μπανανα βεβαια (μαλλον οχι ) αλλα δε βαζω και το χερι μου στη φωτια.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Κυριως αφου βρηκα αυτη στα 11 ευρω

 

http://www.ebay.com/itm/Mens-electric-shaver-philips-HQ6990-NEW-Blue-02-/151261961671?pt=AU_HairRemoval&hash=item2337ea5dc7

 

Πλακα πλακα τη σκεφτομαι αν και εχω 2 αλλες philips κυριως για τα ξυραφακια τα οποια δε βρισκω κατω απο 10 ευρω(εδω 11 με τη μηχανη).Bebaia στη συσκευασι δε βλεπω ξτραφακια και μπαινω σε σκεψεις.......

Δεν ξερω αν θελει μπανανα βεβαια (μαλλον οχι ) αλλα δε βαζω και το χερι μου στη φωτια.....

Ο πωλητής έχει μικρότερη βαθμολογία από εμένα και πουλάει ότι να 'ναι, αλλά παρήγγειλα μία μια και το amazon.uk την έχει 56 λίρες. Υπάρχει ρίσκο αλλά δεν χάνεις τα χρήματά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι βρωμαει ασχημα.....

Εχει 25 θετικες απο swarowski.Το ωραιο ειναι οτι εχει και μια θετικη για μηχανη που πουλησε 25/3.Δηλαδη ποτε προλαβε και πηγε σε 1 ημερα?

Ασε καλυτερα........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τσιμπησα 

thank you 

 

 

 

εφυγε το timex αστραπή.. και απο amazon και απο ebay .Πολύ καλή προσφορά ! περιμένουμε και άλλες xouzel αν προκύψουν!

 

 

to ξετσίμπησα 

μου ειπε οτι τελειωσανε και επεστρεψε τα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πως μου ειχε ερθει μηνυμα οτι το εστειλε  ?? και τωρα λεει οχι ?

 

H S Johnson included the following items in package 1 of this shipment:

1 of Timex Gents Retrograde T2N521

Shipping Carrier: Royal Mail
Ship Date: March 26, 2014
Shipping Speed: Standard

 

 

Hi

I am really sorry to have to tell you we have no more stock of this item,

We do not list products we do not have in stock so there must be a stock taking mix up somewhere.

This is not how we like to do business, please accept my sincere apologies.

I have refunded you in full.

As a gesture of good will if there is any other item you are interested in i will try and do it for a great price.

Regards

Steve

H.S.Johnson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@adi32 από ebay;

Ρωτησέ τον, και στην τελική πάρε κάτι άλλο με έκπτωση.

Πολλές φορές αναφέρουν πως στείλανε το αντικείμενο προτού το κάνουν πραγματικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι απο το Amazon

 

Τωρα θα μου ερθει στο λογαριασμο της πιστωτικης του Μαρτιου και πρεπει να το πληρωσω και θα μου επιστραφει τον Απριλιο ?

κι οσο δεν ηθελα να μπλεξω με πιστωτικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...