Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τα εισιτήρια @Hol 4 you  λέει 

attachicon.gifΧωρίς τίτλο.png

 

Το Link που έδωσες και έχει τα κουπόνια είναι σωστό;; όπως βγαίνει στο λογαριασμό ή @ e-bill ; 

Ναι φίλε μου είναι σωστό.

Εμένα δε μου έρχεται λογαριασμός αλλά e-bill οπότε μου ήρθε σε newsletter ο παραπάνω σύνδεσμος με την οδηγία "κατέβασε & τύπωσε".

Οπότε όλοι μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν. Eίναι εξάλλου στη κεντρική σελίδα της hol  ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το βάζω και εδώ που είναι πιο σχετικό:

 

Αν δείτε καμιά προσφορά για καινούργιες ή μεταχειρισμένες

καρέκλες και τραπεζάκια για καφέ για εξωτερικό χώρο

 

σφυριχτε κλέφτικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάζω και εδώ που είναι πιο σχετικό:

 

Αν δείτε καμιά προσφορά για καινούργιες ή μεταχειρισμένες

καρέκλες και τραπεζάκια για καφέ για εξωτερικό χώρο

 

σφυριχτε κλέφτικα!

 

καλυτερα να το εβαζες στο "Ψαχνω για..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carefour μόνο για σήμερα -40% σε όλα τα κρασιά με την κάρτα club, χικ...

 

Νά είστε καλά φίλοι θα πιω στην υγειά σας ένα για τον αριστερό ένα για τον δεξί και ένα για τον μεσαίο  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες επιασα κουβεντα με μια πωλητρια των carrefour και μου ειπε οτι πλεον εχουν εισαγει και happy hour δηλαδη επιπλεον εκπτωση σε κποια προιοντα για λιγο (πχ χθες 7 με 9 ειχε ολα τα ζυμαρικα -30%).

Πηρα και την προσφορα του αριελ (1 σκονη και 1  υγρο ) αλλα μου φανηκαν μαπα (ειχα και το κανονικο υγρο του αριελ καμια σχεση αυτο της προσφορας μου φανηκε πολυ νερουλο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες επιασα κουβεντα με μια πωλητρια των carrefour και μου ειπε οτι πλεον εχουν εισαγει και happy hour δηλαδη επιπλεον εκπτωση σε κποια προιοντα για λιγο (πχ χθες 7 με 9 ειχε ολα τα ζυμαρικα -30%).

Πηρα και την προσφορα του αριελ (1 σκονη και 1  υγρο ) αλλα μου φανηκαν μαπα (ειχα και το κανονικο υγρο του αριελ καμια σχεση αυτο της προσφορας μου φανηκε πολυ νερουλο).

 

Τουλάχιστον μακάρι να το γράφουν και στο σάιτ γιατί μέχρι να το αντιληφθεί κάποιος να ψωνίσει και να το δημοσιεύσει εδώ και να πάμε και εμείς θα έχει πετάξει το πουλάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ariel Pods 3-1 14τμχ (4.85€ στο Carrefour) - Κουπόνι 4€ από επιθυμίες = 85 λεπτά!

Με προλαβες.Παιδια η τιμη ειναι φυλλαδιου και οχι με καρτα Carrefour Club.Επομενως τα 4 ευρω του κουπονιου αφαιρουνται απο αυτην και οχι την αρχικη που ειναι 6.85 αν θυμαμαι καλα.Δεν μπορουν να σου κανουν μαλαγανια δηλαδη οπως διαβαζα με τις οδοντοβουρτσες ΟΡΑΛ Β ,που αλλου παιρναν πρωτα το κουπονι και μετα την εκπτωση και αλλου τ αναποδο.Τσιμπησα και γω μια ετσι για γνωριμια με τις καψουλες...0.85 λεπτα δια 14 καψουλες ισον 0.06 ευρω η πλυση!Πηρα και ενα Ariel Simple 40μεζ 2.5 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ariel Pods 3-1 14τμχ (4.85€ στο Carrefour) - Κουπόνι 4€ από επιθυμίες = 85 λεπτά!

 

Με προλαβες.Παιδια η τιμη ειναι φυλλαδιου και οχι με καρτα Carrefour Club.Επομενως τα 4 ευρω του κουπονιου αφαιρουνται απο αυτην και οχι την αρχικη που ειναι 6.85 αν θυμαμαι καλα.Δεν μπορουν να σου κανουν μαλαγανια δηλαδη οπως διαβαζα με τις οδοντοβουρτσες ΟΡΑΛ Β ,που αλλου παιρναν πρωτα το κουπονι και μετα την εκπτωση και αλλου τ αναποδο.Τσιμπησα και γω μια ετσι για γνωριμια με τις καψουλες...0.85 λεπτα δια 14 καψουλες ισον 0.06 ευρω η πλυση!Πηρα και ενα Ariel Simple 40μεζ 2.5 ευρω

Μεχρι σημερα ηταν η προσφορα; ή σε φυλλάδιο;

Δωστε περισσότερες πληροφοριες πλιιιζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι σημερα ηταν η προσφορα; ή σε φυλλάδιο;

Δωστε περισσότερες πληροφοριες πλιιιζ

Είναι φυλλαδίου εως 15/3 (Link.png Site: http://www.carrefour.gr/media/HOME/PROSFORES/FYLLADIOY/FYLLADIA_2014/LEAFLET/D07.pdf )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζεν τελείωσε έχουν λίγα ακόμα κομμάτια εγώ χτές επείρα για να σπουδάξω.

Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες έστω και με pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειραιά και Βικτώρια. Δες εδώ.

Ξέρει κανείς αν μπορούμε να βρούμε το φοιτιτηκό πακέτο και σε κανένα μαγαζί της wind? Κατά την άποψη μου δεν είναι οτι καλύτερο να δίνεις τα στοιχεία σου και να σου βγάζουν φωτό τη ταυτότητα σου στο δρόμο.............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν μπορούμε να βρούμε το φοιτιτηκό πακέτο και σε κανένα μαγαζί της wind? Κατά την άποψη μου δεν είναι οτι καλύτερο να δίνεις τα στοιχεία σου και να σου βγάζουν φωτό τη ταυτότητα σου στο δρόμο.............

 

Αν είσαι όντως φοιτητής κάτι ίσως γίνεται αλλιώς δύσκολο.Δεν βλέπω γιατί ο υπάλληλος να είναι πιο αξιόπιστος είναι να μην σου τύχει αν κάποιος θέλει να στην κάνει θα στην κάνει ανεξαρτήτου τοποθεσίας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...