Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΔΕΝ ισχυει! Δεν ειδα καποια προσφορα που τρεχει στα υπολοιπα σουπερ μαρκετ (πχ απο τα δυο τρειλερς παραπανω στο ποστ του efkola). Δεν υπηρχαν στον Σκλαβενιτη.  Πηρα το μελακι με τα caprice και εφυγα.

 

ε καλα ,μην περιμενεις και να απαντησει και στα παντα.

πχ ενα προσφατο παραδειγμα πριν μερικες μερες ειχε στο βασιλοπουλο προσφορα ολες τις μαρμελαδες bonne.την ιδια μερα που ξεκινησε το προμο ειχε την εκπτωση και ο σκλαβενιτης και πηρα απο αυτους γιατι φερνουν μια γευση που ο βασιλοπουλος δεν εχει.αμα ειναι συγκεκριμενο προιον και ειναι επώνυμο οι πιθανότητες ειναι να απαντησει και ο σκλαβενιτης.οχι παντοτε βεβαια αλλα οποτε μπορει.

 

για οσους δεν προλαβαν τη προσφορα του βασιλοπουλου τη τριτη που περασε:

28_2_1_3mpires.jpg

26_2_1_3ouza.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη δεν προλαβα την προσφορα του ΑΒ πηγα σημερα σε 3 Μαρινοπουλος και δεν βρηκα Πλωμαρι ( το καλυτερο ουζο για μενα!)

 

Γενικα στον Μαρινοπουλο ενω φερνει Πλωμαρι 9-10 φορες που θα πω να παρω δεν εχει και οταν εχει πολλες φορες περνω το τελευταιο μπουκαλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να πω κι εγώ δύο σχόλια για το Σκλαβενίτη:δεν ξέρω που και πόσο χρωστάει επομένως δεν αμφισβητώ το post του Razor...πολύ πιθανό να ισχύει όπως δυστυχώς συμβαίνει και για αρκετούς άλλους Έλληνες μεγαλοεπιχειρηματίες.
Ο λόγος που τον προτιμώ συχνά-πυκνά είναι  το γεγονός ότι βλέπω πως δουλεύουν πολλοί υπάλληλοι στα καταστήματά του,περισσότεροι απ'όσους χρειάζονται.Σχεδόν όλα τα ταμεία είναι ανοιχτά τις περισσότερες φορές(και μάλιστα υπάρχουν μέρες που σε κάποια ταμεία υπάρχει και δεύτερος υπάλληλος που βοηθάει να βάλεις τα ψώνια στις σακούλες!) και στα ράφια βρίσκεις υπαλλήλους,πράγμα που σε κανένα άλλο s.market δεν έχω παρατηρήσει σε αυτή την έκταση.Το ακριβώς αντίθετο συμβαίνει στα carrefour που σε αυτόν τον τομέα είναι απαράδεκτοι.
Δευτερευόντως οι προσφορές που βάζει για μια -δυο βδομάδες όταν ανοίγει νέο κατάστημα...μεγάλο διότι τα συνοικιακά δεν έχουν πολλά πράγματα.

 

 

Ακριβως την ιδια εικονα εχω και εγω. Σε σουπερμακετ που δουλευε μεχρι "χτες" ως extra και τωρα εγινε Σκλαβενιτης, πολλαπλασιαστηκαν οι υπαλληλοι και γενικοτερα η εξυπηρετηση εγινε πολυ καλυτερη. Και δεν μιλαω για τιμες και προσφορες που στο extra ηταν ανυπαρκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν προλαβα την προσφορα του ΑΒ πηγα σημερα σε 3 Μαρινοπουλος και δεν βρηκα Πλωμαρι ( το καλυτερο ουζο για μενα!)

 

Γενικα στον Μαρινοπουλο ενω φερνει Πλωμαρι 9-10 φορες που θα πω να παρω δεν εχει και οταν εχει πολλες φορες περνω το τελευταιο μπουκαλι.

 

Εγώ συνήθως τους παίρνω τελέφωνο για να μην γυρνώ γύρω γύρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Βασιλοπουλο nescafe 200gr με δωρο travelmug (http://m.youtube.com/watch?v=w2lgMN73bow)

προς 4,09. Το θεμα ειναι να βρεις συσκευασια με το travelmug βεβαια... (Εγω πηρα 2 απο Λαρισα αποψε, ειχε αλλες 3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πόσο βγήκαν;

καπου στα 9 ευρω έβγαιναν περιπου ,δεν θυμαμαι κι πολυ καλα... 
σαν την προσφορα πριν μηνες lenor 1+1 στο αβ δεν ειναι.τοτε με 13,5 ευρω επαιρνες τα δυο γιγας λενορ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...