Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Μιας και μιλάμε για ούζο, το Lidl κατέβασε, γι' αυτή την εβδομάδα, το ούζο Zachos σε δίλιτρο μπουκάλι, κατά 5€, δηλαδή στα 11,99€ (αν και η τιμή του ήταν 16,79 και όχι 16,99€, όπως αφήνει να εννοηθεί). </p> <p> </p> <p>Super τιμή.</p>

Στο νησί 18 συν ΦΠΑ.

Πήρα μισή παλετα για την σεζόν.

Απο τα καλυτερα φέτος.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάνω στην ώρα ήρθε η προσφορά εκεί που μου είχε τελειώσει  ( πήρα 2  B)  να έχω και στη άκρη) ...είσαι ωραίος!!! 

 

edit : Αιγάλεω έχει αρκετά ακόμα ( τουλάχιστον 8-10 πιστεύω ότι αν δεν πάει κάποιος να τα μαζέψει :-( όλα!!! ...θα βρει και κάποιος αύριο. )

Στον νέο ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ στο Καματερό, έχει αρκετά κομμάτια  στα 7,50Ε + μεγάλη συσκευασία caprice 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης αύριο Πέμπτη η shell προσφέρει για 6η(αν θυμάμαι καλά)συνεχόμενη βδομάδα τη v-power αμόλυβδη σε μειωμένη τιμή.

 

Αυτό γίνεται πάνω από 1 χρόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτός ο Σκλαβενίτης εν έτη 2014 ένα γ****ένο site δεν μπορεί να φτιάξει;  :wacko:

 

Πάντως σχεδόν κάθε προσφορά που παρουσιάζουν τα άλλα σούπερ τη έχει και ο σκλαβενιτης.απλα δεν μπαίνουν στη διαδικασία να διαφημίσουν.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σχεδόν κάθε προσφορά που παρουσιάζουν τα άλλα σούπερ τη έχει και ο σκλαβενιτης.απλα δεν μπαίνουν στη διαδικασία να διαφημίσουν.

 

πιστευω οτι ο σκλαβενιτης  ειναι απο τα καλυτερα σουπερ μαρκετ, αν ψωνιζεις απο εκει δεν χρειαζεται να τρεχεις απο εδω και απο εκει, καποια στιγμη θα βρεις αυτο που θελεις σε προσφορα και θα το παρεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω φιλο που δουλευει στον Σκλαβενιτη να σας πω οτι δεν τους εκανε μειωση μισθων οπως εχουν κανει ΟΛΑ τα σουπερ μαρκετ κακως για μενα γιατι ο νομος αυτος βγηκε για τις επιχειρησεις που εχουν προβλημα και οχι για αυτες που κονομανε!

 

Και ακομα ενα καλο που εχει αν η πληρωμη πεφτει Σαββατο η Κυριακη τα λεφτα τους τα βαζει απο την Παρασκευη και οχι Δευτερα.

 

Φυσικα δεν μιλαμε για αλλα σουπερ που χρωστανε κατι μηνες στους υπαλληλους η καθυστερουν την πληρωμη ακομα και ενα μηνα!

 

Κατα την γνωμη ΚΑΚΩΣ παμε τις Κυριακες που ειναι ανοιχτα λες και δεν μας φτανει ολη η βδομαδα γιατι αυτοι οι ανθρωποι μια Κυριακη εχουν να δουν τις οικογενειες τους και εμεις τους "υποχρεωνουμε" να δουλευουν!

 

Να δινετε λεφτα σε σωστους επιχειρηματιες και οχι σε λαμογια που καθε μερα περνουν στον γιοκα τους το νεο iphone αλλα τον υπαλληλο που εχει μικρα παιδια τον αφηνει απληρωτο!

 

Λιγο (πολυ) οφ τοπικ αυτα που γραφω αλλα ειναι η πικρη αληθεια.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Για ρώτα τον φίλο σου πόσα χρωστάει ο Σκλαβενίτης στο κράτος σε ΦΠΑ, τι δωροεπιταγές έδινε σε βουλευτές και ποιός ήταν υπεύθυνος για την τροφοδοσία στο γραφείο του Πάγκαλου τον καιρό των υπερτιμολογήσεων?

Κονομάνε εις βάρος μας και μας πετάνε και 5 ψίχουλα και κάνουμε σαν ιθαγενείς.Αν κι εγώ δεν πληρώνω κανέναν και είμαι μέσα στην κομπίνα τη ρεμούλα και τη διαπλοκή και απλά πληρώνω τους υπαλλήλου(που σιγά τους μισθούς κιόλας) δεν μπορεί να θεωρούμε σωστός επαγγελματίας παρά μόνο στο Ελλαδιστάν ίσως. Αυτά για να μην ξεχάσουμε κι αυτά που ξέραμε. Επίσης όταν το αεροδρόμιο χρωστάει μισό δις από ΦΠΑ στο κράτος τί να 'χει να λέει το ότι καταβάλει τους μισθούς των 400/800Ε στην ώρα τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προτιμω να χρωσταει στο κρατος παρα να χρωσταει η να κανει μειωση  30% σε καποιον που προσπαθει με ενα μισθο να ζησει ολοκληρη οικογενεια.

 

Δεν ξερω αν χρωσταει και που (απο σενα το διαβαζω πρωτη φορα) αλλα αν ηθελε το κρατος θα του τα ειχε παρει αυτα που χρωσταει, αλλα βλεπεις κοιταει να τα παρει απο αυτον που περνει 600-700 ευρω.

 

Φωναζε ο Στουρναρας λες και ειχε κανει καμια ηρωικη  πραξη οταν ειπε ΟΧΙ στην τροϊκα για το 2 τοις χιλιοις που ηθελε να πληρωνουν οι επιχειραματιες.

 

Αλλα ειπαμε κορακας κορακου ματι δεν βγαζει.

 

Το ποιο αστειο ειναι το καλαθι που βαζουν οι επιχειρηματιες των σουπερ μαρκετ

 

"Πληρωσε εσυ ο φτωχος να αγορασεις κατι για τον αλλο φτωχο!"

 

Φυσικα αυτα που θα πληρωσεις να αγορασεις για να βοηθησεις καποιον φτωχο εγω ο επιχειρηματιας θα τα βαλω στην τσεπη ασχετα αν εχω την δυνατοτητα απο μονος μου να γεμιζω ενα καλαθι την ημερα για τους φτωχους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πάντως σχεδόν κάθε προσφορά που παρουσιάζουν τα άλλα σούπερ τη έχει και ο σκλαβενιτης.απλα δεν μπαίνουν στη διαδικασία να διαφημίσουν.

 

 

Αυτό είναι δευτερη φορα που το γραφει καποιος στην παρουσα ενοτητα. (δεν θυμαμαι αν ηταν ο ιδιος)

 

Μιας και δεν ειδα ουτε την άλλη φορα ουτε χθες/σημερα καποιος να το επιβεβαιωνει, πηγα για να το διαπιστωσω σημερα ο ιδιος :

 

ΔΕΝ ισχυει! Δεν ειδα καποια προσφορα που τρεχει στα υπολοιπα σουπερ μαρκετ (πχ απο τα δυο τρειλερς παραπανω στο ποστ του efkola). Δεν υπηρχαν στον Σκλαβενιτη.  Πηρα το μελακι με τα caprice και εφυγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κι εγώ δύο σχόλια για το Σκλαβενίτη:δεν ξέρω που και πόσο χρωστάει επομένως δεν αμφισβητώ το post του Razor...πολύ πιθανό να ισχύει όπως δυστυχώς συμβαίνει και για αρκετούς άλλους Έλληνες μεγαλοεπιχειρηματίες.

Ο λόγος που τον προτιμώ συχνά-πυκνά είναι  το γεγονός ότι βλέπω πως δουλεύουν πολλοί υπάλληλοι στα καταστήματά του,περισσότεροι απ'όσους χρειάζονται.Σχεδόν όλα τα ταμεία είναι ανοιχτά τις περισσότερες φορές(και μάλιστα υπάρχουν μέρες που σε κάποια ταμεία υπάρχει και δεύτερος υπάλληλος που βοηθάει να βάλεις τα ψώνια στις σακούλες!) και στα ράφια βρίσκεις υπαλλήλους,πράγμα που σε κανένα άλλο s.market δεν έχω παρατηρήσει σε αυτή την έκταση.Το ακριβώς αντίθετο συμβαίνει στα carrefour που σε αυτόν τον τομέα είναι απαράδεκτοι.

Δευτερευόντως οι προσφορές που βάζει για μια -δυο βδομάδες όταν ανοίγει νέο κατάστημα...μεγάλο διότι τα συνοικιακά δεν έχουν πολλά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει σε πολυ καλη τιμη τις παιδικες κρεμες Γιωτης βανιλια 3.31 μπισκοτοκρεμα 3.00 φρουτοκρεμα 3.95 και την Νουνου φρουτοκρεμα με 5 φρουτα 3.58

 

 

Εχει τυχει πολλες φορες να παρω κατι απο σουπερ μαρκετ λογω οτι το εχει σε προσφορα και οταν παω στον Σκλαβενιτη το ιδιο προϊον το εχει ακομα ποιο φτηνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...