Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω άκουσα στην τηλεόραση αύριο -20% στα γιαούρτια στον Άλφα Βλήτα.

Και νόμιζα ότι μόνο εγώ τον λέω έτσι  :lol:

Σήμερα στα πρατήρια shell σε προσφορά η v-power diesel στην ίδια τιμή με το απλό πετρέλαιο κίνησης και -30% σε επιλεγμένα λιπαντικά.Μεθαύριο πιθανότατα και η βενζίνη v-power σε χαμηλότερη τιμή όπως συνέβη και τις τρεις προηγούμενες βδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω κι εγώ για V-Power στην τιμή της απλής για την Πέμπτη .

Συγκεκριμένα σήμερα πέρασα από ένα πρατήριο Shell (που είναι 24ωρο) και ρώτησα πότε θα βάλουν πάλι την προσφορά για την βενζίνη, και μου είπαν ότι μπορώ να πάω και από την Τετάρτη λίγο μετά τις 12 το βράδυ για να πάρω την 100άρα σε μειωμένη τιμή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παλι μου ειπαν οτι ειναι την πεμπτη ...

η διαφορα ειναι οτι μου ειπε οτι στην τιμη της απλης ειναι η 97αρα (δεν ηξερα καν οτι υπαρχει ) και οχι η 100αρα... :wacko:

 

ΥΓ υποτιθεται οτι ειναι πρατηριοπου συμμετεχει στην προσφορα συμφωνα με την πανελλαδικη λιστα που ειχε ανεβει μερικα ποστ πιο πριν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τελη η v-power τι διαφορα εχει; Εγω νομιζα οτι απλα ηθελαν να μας πασαρουν το ιδιο πραγμα με περισσοτερο γ αυτους κερδος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με το http://www.coralenergy.gr/el-gr/gia-ton-odigo/126-kaysima-shell.cmt

 

Fuelsave 95

V Power 97

V power racing 100

 

με έβαλες πάντως σε σκέψεις .. επειδή για 100άρα είπα στην κοπέλα στο ταμείο και δεν έκανε κάποια κίνηση να με διορθώσει ότι είναι 97 οκτανίων και όχι 100 . :/

 

 

αυτό που έγραψα πριν "Τετάρτη, λίγο μετα τις 12 το βράδυ" ,είναι (θεωρητικά και πρακτικά) ... πέμπτη .

η προσφορά ισχύει για την πέμπτη . επιβεβαίωσα τον συμφορουμίτη efkola .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τελη η v-power τι διαφορα εχει; Εγω νομιζα οτι απλα ηθελαν να μας πασαρουν το ιδιο πραγμα με περισσοτερο γ αυτους κερδος...

Θεωρητικά είναι λίγο καλύτερη. Πρακτικά είναι κατά είναι πάρα πολύ ελάχιστο ποσοστό καλύτερη που δεν δικαιολογεί με τίποτα την διαφορά στην τιμή.

 

Αν π.χ την βρείς 1 λεπτό το λίτρο πάνω από την απλή την βάζεις με κλειστά τα μάτια. Στην τιμή που έχει τώρα δεν αξίζει. Το ίδιο και για την 100άρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με το http://www.coralenergy.gr/el-gr/gia-ton-odigo/126-kaysima-shell.cmt

 

Fuelsave 95

V Power 97

V power racing 100

 

με έβαλες πάντως σε σκέψεις .. επειδή για 100άρα είπα στην κοπέλα στο ταμείο και δεν έκανε κάποια κίνηση να με διορθώσει ότι είναι 97 οκτανίων και όχι 100 . :/

 

 

αυτό που έγραψα πριν "Τετάρτη, λίγο μετα τις 12 το βράδυ" ,είναι (θεωρητικά και πρακτικά) ... πέμπτη .

η προσφορά ισχύει για την πέμπτη . επιβεβαίωσα τον συμφορουμίτη efkola .

Ή είναι άσχετη ή δε σε άκουσε ή απλά δεν τη χάλασε να εξακολουθείς να το πιστεύεις :) Η προσφορά αφορά την 97άρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μιας που λετε για 97 αρες  μου εχει τυχει ΑΡΚΕΤΕΣ φορες   σε βενζιναδικα shell    να πω πχ βαλε μου 20 ευρω   και ο υπαλληλος να βαζει απο την αvτλια της 97 αρας.    το λεει η στην ακρη της μανικας.  γραφει 97. 

 

καποιες φορες το πηρα χαμπαρι αφου μπηκε το 20ευρω...  και απλα εγινε  ο χαμος .  σου λενε της κλασικες δικαιολογιες τυπου  βγαζει περισοτερα χιλιομετρα με την 97 αρα   καθαριζει το μοτερ  κτλπ κτλπ..

 

 μην τσιμπατε  και μην το επιτρεπεται αυτο   η διαφορα της απλης με την 97 αρας ειναι 10  15 + λεπτα περιπου 

και με το ετσι θελω ο πρατηριουχος ξεφορτωνεται την 97 αρα  και αισχοκερδη  εισ βαρος σας .  

Επεξ/σία από christopher0016
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας που λετε για 97 αρες μου εχει τυχει ΑΡΚΕΤΕΣ φορες σε βενζιναδικα shell να πω πχ βαλε μου 20 ευρω και ο υπαλληλος να βαζει απο την αvτλια της 97 αρας. το λεει η στην ακρη της μανικας. γραφει 97.

 

καποιες φορες το πηρα χαμπαρι αφου μπηκε το 20ευρω... και απλα εγινε ο χαμος . σου λενε της κλασικες δικαιολογιες τυπου βγαζει περισοτερα χιλιομετρα με την 97 αρα καθαριζει το μοτερ κτλπ κτλπ..

 

μην τσιμπατε και μην το επιτρεπεται αυτο η διαφορα της απλης με την 97 αρας ειναι 10 15 + λεπτα περιπου

και με το ετσι θελω ο πρατηριουχος ξεφορτωνεται την 97 αρα και αισχοκερδη εισ βαρος σας .

Παπατζήδες, το έχουν κάνει 2 φορές σε εμένα στο παπί(οι αθεοφοβοι!) Και άλλες 3 φορές σε γνωστούς.

Από τότε έφαγαν Χ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι παντου το κανουν , δεν μπορω να καταλαβω τι θα κερδιζουν ... ετσι χανουν πελατες και την εμπιστοσυνη τον πελατων απεναντι στην shell   αυτο θελει  καταγγελιες σε INKA  .  μονο οι shell δλδ μας περναει για μλκες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...