Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να πω και κάτι άλλο ότι η silvercrest είναι ποιοτικά- brand (κατασκευασμένα από κάποια γνωστή εταιρία )στα θετικά  τα 3 χρόνια εγγύηση από Lidl έτσι για να τα λέμε αυτά! 1 φορά χρειάστηκα ένα ανταλλακτικό το έστειλαν άμεσα ...εγώ θα το χτύπαγα αλλά δεν νομίζω να παίζει εδώ , αν το βρει κάποιος βέβαια να ποστάρει.

 

 

Το έχω ξαναπεί και με την ευκαιρία το επαναλαμβάνω.

 

Δύο φορές είχα κάποια προβλήματα με συσκευές της SilverCrest που αγόρασα από το Lidl.

Και στις δύο, μετά την αποστολή της απόδειξης στη Γερμανία, πιστώθηκε αμέσως ο λογαριασμός μου με το ποσό της αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα παίξει η προσφορά.

Δεν είναι στο site τους με τις προσφορές. Τα είχα ξαναδεί τα σώματα προς τα Χριστούγεννα και έκαναν όντως 40 ευρώ.

Είχε αρκετά κομμάτια, 30 σίγουρα. Θα ξαναπάω τη δευτέρα και αν μπορέσω θα βγάλω φωτογραφία. Θα το έκανα και σήμερα αλλά ήταν οι securiτάδες... Θα με έβλεπαν και θα έλεγαν, τι μ@λακίες κάνεις άνθρωπέ μου.... αλλά που να καταλάβουν και εμάς τους κυνηγούς προσφορών... hahaha

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα παίξει η προσφορά.

Δεν είναι στο site τους με τις προσφορές. Τα είχα ξαναδεί τα σώματα προς τα Χριστούγεννα και έκαναν όντως 40 ευρώ.

Είχε αρκετά κομμάτια, 30 σίγουρα. Θα ξαναπάω τη δευτέρα και αν μπορέσω θα βγάλω φωτογραφία. Θα το έκανα και σήμερα αλλά ήταν οι securiτάδες... Θα με έβλεπαν και θα έλεγαν, τι μ@λακίες κάνεις άνθρωπέ μου.... αλλά που να καταλάβουν και εμάς τους κυνηγούς προσφορών... hahaha

 

Εμένα καμιά φορά μου την λένε με τις φωτογραφίες και συνήθως νομίζουν οτι είμαι απο εταιρεία όπως μια φορά που κρατούσα ντοσιέ άλλα οταν λέω οτι είμαι ιδιώτης και σημειώνω την τιμή για να την θυμάμαι αντί να κάθομαι να την γράψω με αφήνουν ήσυχο.

Δωρεάν ξεναγήσεις σε αρχαιολογικούς χώρους και γειτονιές της Αθήνας

 

http://entertainment.in.gr/html/ent/364/ent.159364.asp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Πήγα σήμερα στα lidl στο κιάτο κορινθίας και είχε: silvercrest σώματα καλοριφέρ 2500 watt στα 19,90 ευρώ. 50% έκπτωση.

Είναι πολύ καλή προσφορά, ειδικά για εμάς που μας είχε ακυρώσει το you...

 

τσαμπα ολε!! εαν σκεφτεις οτι τα ηλ. καλοριφερ ξεκινανε απο 50 και πανω!        

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώρα να αθληθούμε και να χασουμε κανενα κιλό

http://www.cosmossport.gr/cosmos/el/catalog/brands/run-fun-1715.html

 

η προσφορά που ειναι;

σε αμαρκα μπλουζακια που κάνουν 7-8 € ;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφημιζε η τηλεοραση στο AB βασιλοπουλο για αυριο lenor απορρυπαντικο 1+1 δωρο , μαζι με το κουπονι απο τις επιθυμιες πιστευω θα αξιζει

Μονο για αυριο;

Το κουπονι παντως το εκτυπωσα γιατι εξαφανιζονται μυστηριωδως αυτά απο μερα σε μέρα :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10_11_02panes.jpg

 

θυμίζω ότι μπορούμε να τυπώσουμε και κουπόνι έκπτωσης 3 ευρώ στο pampers.gr αλλά γράφει πάνω ''για όλες τις οικονομικές συσκευασίες'' ενώ εδώ λένε μικρές συσκευασίες...δεν ξέρω αν ισχύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφημιζε η τηλεοραση στο AB βασιλοπουλο για αυριο lenor απορρυπαντικο 1+1 δωρο , μαζι με το κουπονι απο τις επιθυμιες πιστευω θα αξιζει

Μονο για αυριο;

τελικα μεχρι τις 15 ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...