Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχουμε υπ'όψιν κάποιο μαγαζί είτε ελλάδα είτε εξω για φθηνά ανταλλακτικά φιαλίδια απο Glade automatic spray?

έχω 5-6 συσκευές απο προσφορές που μου τελειώναν οι φιάλες και τις άφηνα στην άκρη....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουμε υπ'όψιν κάποιο μαγαζί είτε ελλάδα είτε εξω για φθηνά ανταλλακτικά φιαλίδια απο Glade automatic spray?

έχω 5-6 συσκευές απο προσφορές που μου τελειώναν οι φιάλες και τις άφηνα στην άκρη....

 

Καλή ερώτηση. Και για airwick αν έχουμε κάτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα Supermarket OLLA εχει τον νεσκαφε 200γρ 4ευρω

Δεν ξέρω γιατί αλλά το προιόντα του OLLA είναι απαίσια. Είχα πάει στα Γιάννινα πριν από κανά μήνα και είχα ψωνίσει αρκετά πράγματα αλλά το μετάνιωσα.

 

Οι coca cola δεν πίνονταν, τα ζυμαρικά Barilla είχαν άλλη γεύση από τη συνηθισμένη και αρκετά άλλα επώνυμα προϊόντα τα οποία παρ' όλο που είχαν την ίδια γνωστή συσκευασία η γεύση τους δεν ήταν η ίδια.

 

Εντάξει, οι τιμές είναι -20% από τα υπόλοιπα σουπερ μάρκετ αλλά κάτι παίζει.

 

ΥΓ. Το ίδιο μου είχε συμβεί και με ένα σούπερ μαρκετ στην Κατερίνη που έφερνε επώνυμα προϊόντα από Βουλγαρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί αλλά το προιόντα του OLLA είναι απαίσια. Είχα πάει στα Γιάννινα πριν από κανά μήνα και είχα ψωνίσει αρκετά πράγματα αλλά το μετάνιωσα.

 

Οι coca cola δεν πίνονταν, τα ζυμαρικά Barilla είχαν άλλη γεύση από τη συνηθισμένη και αρκετά άλλα επώνυμα προϊόντα τα οποία παρ' όλο που είχαν την ίδια γνωστή συσκευασία η γεύση τους δεν ήταν η ίδια.

 

Εντάξει, οι τιμές είναι -20% από τα υπόλοιπα σουπερ μάρκετ αλλά κάτι παίζει.

 

ΥΓ. Το ίδιο μου είχε συμβεί και με ένα σούπερ μαρκετ στην Κατερίνη που έφερνε επώνυμα προϊόντα από Βουλγαρία

 

προφανως ειναι και αυτά απο βουλγαρία/αλβανια..;

και η βουλγαρικη κοκα κολα δεν πινεται πραγματικα... μεγάλη διαφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλη μουφα αυτο....   στης συσκευασιες δεν αναγραφετε χωρα προελευσης? για δωστε μας καμοια πληροφορια ετσι ενημερωτικα  : )

 

Δεν ξέρω για τα βουλγάρικα, αλλά οι Milka Γερμανίας δεν έχουν καμία σχέση με τις ελληνικές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Πήγα σήμερα στα lidl στο κιάτο κορινθίας και είχε: silvercrest σώματα καλοριφέρ 2500 watt στα 19,90 ευρώ. 50% έκπτωση.

Είναι πολύ καλή προσφορά, ειδικά για εμάς που μας είχε ακυρώσει το you...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Πήγα σήμερα στα lidl στο κιάτο κορινθίας και είχε: silvercrest σώματα καλοριφέρ 2500 watt στα 19,90 ευρώ. 50% έκπτωση.

Είναι πολύ καλή προσφορά, ειδικά για εμάς που μας είχε ακυρώσει το you...

 

μακάρι να έπαιζε η τιμή και σε κατάστημα στην Αθήνα ! χτύπα το .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακάρι να έπαιζε η τιμή και σε κατάστημα στην Αθήνα ! χτύπα το .

 

όντως πολύ καλη περίπτωση... Αν τυχόν το πετύχει κανεις στην αθήνα ας ρίξει μια ειδοποιησαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Πήγα σήμερα στα lidl στο κιάτο κορινθίας και είχε: silvercrest σώματα καλοριφέρ 2500 watt στα 19,90 ευρώ. 50% έκπτωση.

Είναι πολύ καλή προσφορά, ειδικά για εμάς που μας είχε ακυρώσει το you...

 

Ρώτησες η προσφορά για πόσο είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για τα βουλγάρικα, αλλά οι Milka Γερμανίας δεν έχουν καμία σχέση με τις ελληνικές.

 

Θ΄άναι κι αυτές βουλγάρικες:

 

 http://www.milka.bg/milka2/page?PagecRef=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως πολύ καλη περίπτωση... Αν τυχόν το πετύχει κανεις στην αθήνα ας ρίξει μια ειδοποιησαρα...

 

να πω και κάτι άλλο ότι η silvercrest είναι ποιοτικά- brand (κατασκευασμένα από κάποια γνωστή εταιρία )στα θετικά  τα 3 χρόνια εγγύηση από Lidl έτσι για να τα λέμε αυτά! 1 φορά χρειάστηκα ένα ανταλλακτικό το έστειλαν άμεσα ...εγώ θα το χτύπαγα αλλά δεν νομίζω να παίζει εδώ , αν το βρει κάποιος βέβαια να ποστάρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...