Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το ονομα του θεου 700€ για ενα στρωμα σχεδον ολο με πολυάστερα?

Φιλε αν εισαι διατεθειμενος να δωσεις τοσα λεφτα πηγαινε και παρε απο την κοκοματ ,τουλαχιστον δεν θα κοιμασαι στην ζεστη αγκαλια του τρισδιαστατου τρεχαγυρευε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν γνωριζω το αντικειμενο μπορεις να μου προτεινεις κατι σε αυτα τα λεφτά? εννοω καποιο συγκρεκριμενο μοντελο απο την κοκοματ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για δεύτερη φορα το CARREFOUR ολες της χυμα φετες 5 ευρω το κιλο.

Καλη περιπτωση για επώνυμες  φετες.

δεν αναφέρει κάτι στο "προσφορές ημέρας", είναι σίγουρο;

Μόνο για λευκό τυρί λέει ότι έχει προσφορά.

 

5_6_02tiri.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για δεύτερη φορα το CARREFOUR ολες της χυμα φετες 5 ευρω το κιλο.

Καλη περιπτωση για επώνυμες  φετες.

 

Θα το παίξω ματσό θα τους πω φέρτε μου την ακριβότερη φέτα σας εγω πλερώνω τις φέτες που αγαπώ :P

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το παίξω ματσό θα τους πω φέρτε μου την ακριβότερη φέτα σας εγω πλερώνω τις φέτες που αγαπώ :P

Ναι αλλά όταν σου πει 10κιλά είναι να την αφήσω πρέπει να το παίξεις κι εκεί ματσό B)

Πές του ναι άσ' την... και βάλε μου ένα κιλό.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν γνωριζω το αντικειμενο μπορεις να μου προτεινεις κατι σε αυτα τα λεφτά? εννοω καποιο συγκρεκριμενο μοντελο απο την κοκοματ?

Φιλε τα μοντελα κλπ ειναι για το θεαθηναι αν ηξερες πως βγαινουν οι τιμες δεν θα ασχολιοσουν καθολου με μοντελα.

Ψαχνεις στρωμα που τα υλικα θα ειναι ενας συνδυασμός απο βαμβακι ,κοκοφοινικα ,λιναρι ,λατεξ και κατα προτιμηση ΟΧΙ ανεξαρτητα ελατηρια.Οταν ενα στρωμα εχει ενα υλικο που δεν καταλαβαινεις τι ειναι τοτε δεν ασχολεισαι αλλο.

Οποιο δεις φτηνοτερο με τα παραπανω εισαι οκ απο θεμα υγειας.

Τωρα η σκληροτητα ειναι κατι πολυ υποκειμενικο ,εγω θα σου ελεγα να πας σε στρωμα λιγο σκληροτερο απο αυτο που θα δοκιμασεις και θα σου φανει ενταξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε τα μοντελα κλπ ειναι για το θεαθηναι αν ηξερες πως βγαινουν οι τιμες δεν θα ασχολιοσουν καθολου με μοντελα.

Ψαχνεις στρωμα που τα υλικα θα ειναι ενας συνδυασμός απο βαμβακι ,κοκοφοινικα ,λιναρι ,λατεξ και κατα προτιμηση ΟΧΙ ανεξαρτητα ελατηρια.Οταν ενα στρωμα εχει ενα υλικο που δεν καταλαβαινεις τι ειναι τοτε δεν ασχολεισαι αλλο.

Οποιο δεις φτηνοτερο με τα παραπανω εισαι οκ απο θεμα υγειας.

Τωρα η σκληροτητα ειναι κατι πολυ υποκειμενικο ,εγω θα σου ελεγα να πας σε στρωμα λιγο σκληροτερο απο αυτο που θα δοκιμασεις και θα σου φανει ενταξει.

καλό θα ήταν να στήναμε μια κουβέντα για στρώματα, να γραψουμε αποψεις και εμπειρίες. πχ για ποιο λόγο ο κοκοφοίνικας είναι κάτι καλό στο στρώμα, και για ποιο λόγο τα ανεξάρτητα ελατήρια είναι κακό πράγμα; τελος οφφτοπικ, ας μην ξεκινήσουμε την κουβέντα εδώ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες (Πέμπτη) που πηγα σε ενα Carrefour - μαρινοπουλος ειχε το αλεύρι Μύλοι αγ. Γεωργίου (ζυμωτω) 1+1 δώρο, 1,59€, οποτε σου έρχονταν περιπου 0,80 το κιλό. Σχετικα καλη τιμη για επώνυμο αλεύρι. Επισης ειχε κ -40% στις επώνυμες θερμαντικες συσκευές (αερόθερμα κ καλοριφέρ λαδιού κ κατι αλλα). Δεν ξέρω αν οι παραπάνω 2 προσφορες ισχύουν και σημερα Παρασκευή κ το Σάββατο.<br> Επισης ειδα για Παρασκευή κ Σάββατο αλεύρι Carrefour discount 0,49€/κιλό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη εβδομάδα είχε ο ΑΒ το αλεύρι Μύλοι Αγ. Γεωργίου για όλες τις χρήσεις 0,67€ αν θυμάμαι καλά. Στόκαρα κάποια κιλάκια γιατί είναι πολύ καλό βάλιου φορ μάνεϊ το συγκεκριμένο αλεύρι. Εξίσου καλή τιμή και του carrefour.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφειο απο amazon μονο 38 ευρω μαζι με τα μεταφορικα. Κατα πασα πιθανοτητα ειναι ορθογραφικο λαθος η τιμη. Διαθεσιμο σε 1-2 μηνες βεβαια οποτε εχω καιρο να το σκεφτω αν θα το ακυρωσω η' οχι :) .

Λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, το ίδιο σε άλλο χρώμα έχει εξαπλασια τιμή... Και χωρίς διαθεσιμοτητα μάλλον θα "προλάβει" να πέσει το άκυρο. Άραγε να προλαβε κανένα αγγλακι να το τσακωσει διαθέσιμο;

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφειο απο amazon μονο 38 ευρω μαζι με τα μεταφορικα. Κατα πασα πιθανοτητα ειναι ορθογραφικο λαθος η τιμη. Διαθεσιμο σε 1-2 μηνες βεβαια οποτε εχω καιρο να το σκεφτω αν θα το ακυρωσω η' οχι :) .

Λινκ

Shipping Weight: 939g

Τι πατάτα έχουν κάνει? Για αυτό μάλλον βγάζει μόνο 6λιρες μτφ για Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...