Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ θα τους πω ενα κομμάτι ήθελα κόψτε την κεφαλή σας :P  μας έχουνε τρελάνει όπως με τα αντί 10-9,99 δεν είναι Γιάννης είναι Γιαννάκης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω. Βασικά είπα να το έβαζα στις αντιπροσφορες επειδή στην περιγραφή/φωτογραφία υπάρχουν πολλά και διάφορα "καλα", αλλά μια που από τα παραπάνω ποστς εδώ οδηγηθηκα και το είδα το έβαλα εδώ. Σαν τιμές για 1 έως 3 τεμάχια ξέρω γω με δωρεάν μεταφορικά για κάποιον που δεν θέλει 10+ δε νομίζω να είναι άσχημη πάντως (αν και ξαναλέω γιατί τα προφανή ίσως δεν είναι και τόσο προφανή τελικά ότι το ανέφερα για οποιον έχει όρεξη να "παίξει" λίγο με το κατάστημα... Νομίζω ότι υπάρχουν αρκετοί πρόθυμοι εδώ)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που θα βρούμε τα βενζινάδικα;

 

Τα έχει και στο app της Shell (link για android)

 

Δεν ξέρω όμως αν είναι απαιτούμενο να συνδεθείς με λογαριασμό Shell Smart Club για να τα δεις (γιατί εγώ έβαλα κατευθείαν λογαριασμό). Επίσης στο app αναφέρει και την ημ/νια της προσφοράς κάθε εβδομάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εψαχνα να αγορασω στρωμα αυτη την περιοδο διασταση 1.40 με budget εως 600-700 eyro. Χωρις να το εχω ψαξει τρελα βρηκα ενα μαγαζι στην αχαρνων που πουλαει το Linea sensitive στα 695 ευρω απο 993 που ολοι τοσο λενε οτι εχει αρχικη τιμη με την διαφορα οτι στο Internet που εψαξα λιγο η καλυτερη τιμη που βρηκα ειναι 795 . Πρωτον πιστευω οτι ειναι προσφορα για αυτο το γραφω κιολασ + αν καποιος εχει καλυτερη αποψη να με καθοδηγησει αλλου

 

http://epiplo-siaxos.gr/sensitive-%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AC-high-quality-p-483.html

 

η τιμη τουλαχιστον απο γρηγορο ψαξιμο στο ιντερνετ ειναι η καλυτερη. Τωρα δεν ξερω αν υπαρχει πουθενα φτηνοτερα η καλυτερο στα ιδια λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...