Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον Σκλαβενίτη παίζουν καλές προσφορές σε σαμπουάν και αφρόλουτρα. To Pantene το έχει 3,50 από 5 ευρώ και σου δίνει δώρο και ένα μικρό μπουκάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Source.png Πηγή: Καλοριφέρ λαδιού, 2200W, 11 φέεεετες, μάρκας AEG, 24 euro.

 

Επόμενη καλύτερη τιμή στο skroutz, 53 ευρώ.

 

https://www.skroutz.gr/s/322587/AEG-RA-5522.html

Τελικά μόλις φάγαμε άκυρο.

Μου τηλεφώνησαν και μου είπαν οτι ήταν λάθος η τιμή, και οτι δικαιούμαι δωροεπιταγή ίδιου ποσού, είτε για παραγγελία του συγκεκριμένου προϊόντος (στα 69 ευρώ μείον το ποσό της δωροεπιταγής), είτε για άλλο προϊόν.

Κρίμα ρε παιδί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μόλις φάγαμε άκυρο.

Μου τηλεφώνησαν και μου είπαν οτι ήταν λάθος η τιμή, και οτι δικαιούμαι δωροεπιταγή ίδιου ποσού, είτε για παραγγελία του συγκεκριμένου προϊόντος (στα 69 ευρώ μείον το ποσό της δωροεπιταγής), είτε για άλλο προϊόν.

Κρίμα ρε παιδί μου.

 

Toυλάχιστον σωστή αντιμετώπιση! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toυλάχιστον σωστή αντιμετώπιση! 

 

Όντως.

Τελικά τους τηλεφώνησα, έπεσα στον ίδιο ευγενικό πωλητή, και παρήγγειλα ένα άλλο καλοριφέρ, το οποίο από 58.90, εκμεταλλευόμενος την δωροεπιταγή, μου βγαίνει 35 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μόλις φάγαμε άκυρο.

Μου τηλεφώνησαν και μου είπαν οτι ήταν λάθος η τιμή, και οτι δικαιούμαι δωροεπιταγή ίδιου ποσού, είτε για παραγγελία του συγκεκριμένου προϊόντος (στα 69 ευρώ μείον το ποσό της δωροεπιταγής), είτε για άλλο προϊόν.

Κρίμα ρε παιδί μου.

 

τα ίδια... εγω το σκεφτομαι για αυτό http://www.you.gr/proionta/spiti-grafeio/klimatismos,-thermansi-epochiaka/kalorifer-ladiou/kalorifer-ladiou-aeg-ra-5521-2000w

 

τιμια αντιμετώπιση πάντως σιγουρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο και εδώ. Η αντιμετώπιση είναι ανεκτή.

 

Το aeg που προτείνει ο paylidis βγαίνει κοντά στο 20αρικο κάτω από το φθηνότερο στο σκρουτζ. Καθόλου άσχημα νομίζω. Σκέφτομαι να το χτυπήσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ακομη ενδιαφερεσαι  για την oral-b trizone την εχει ο Σκλαβενιτης 15euro.

 

 

Την βρηκα, ευχαριστώ πολυ!

 

14,95-12 = 2,95€ τελική τιμή.

 

Αν δει κανένας πουθενά και το Proglide styler ας ριξει μια φωνη... ειδα σε ενα γαλαξία και ένα σκλαβενιτη και δεν το ειχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To -12 από που είναι; γιατί εδώ και 2 εβδομάδες στο επιθυμίες Δε βλέπω να έχει κουπόνια.

 

παλιο απο επιθυμιες, το ειχα και δεν ειχε ληξει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To -12 από που είναι; γιατί εδώ και 2 εβδομάδες στο επιθυμίες Δε βλέπω να έχει κουπόνια.

 

Πήρα τηλ στην εταιρία και μου είπε η κοπελιά οτι τα κουπόνια έχουν λήξει(!!!!!!!!!!!!!!) και καααάποια  στιγμή θα ξαναμπούν. Βασικά δεν κατάλαβα τίποτα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο έχει στο Μασούτη skip υγρό και σκόνη -50% στα 8.45.Μείον τρία euros το κουπονάκι από το livesmart πάμε στα 5.45.Μια χαρούλα.

Να ρωτήσω κάτι άλλο,μιας και πρώτη φορά χρησιμοποιώ κουπόνι.Πρέπει να το κόψω γύρω από τη διακεκομμένη γραμμή ή αν το αφήσω όπως είναι πάνω στο A4 περνάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...