Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άστα φίλε. Επειδή ήταν προσφορά, έβαλα 45 ευρώ από κανα 20άρι που βάζω συνήθως, και ο δείκτης ανέβηκε 3 γραμμές αντί για 4 και λίγο που το έχω τσεκαρισμένο στο αμάξι μου.... Αν με ξαναδει ο συγκεκριμένος... :mad:

 

 

Μπα φίλε, έχει. Σε φάση που και πιο ακριβή όταν είναι, ΙΣΩΣ και πάλι να συμφέρει...

 

ουτε καν, αυτη την παπατζα την εχω ακούσει πολλες φορές απο τα παπαγαλακια στα βενζινάδικα και επειδη εχει τυχει και εχω ασχοληθεί και με τεχνολογία καυσίμων δεν ισχύει, απλα...

 

με 20 € (ή αν το θες αλλιώς 12,5 λιτρα) κάνω εντός πόλης 120 χλμ αυτό ειναι, τιποτα λιγότερο τιποτα περισσότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και υγραεριοκίνητος ήθελα να βάλω το κλασσικό 20€ μιας και είναι για το ζέσταμα ... αλλά νομίζω ότι χρειάζεται και η κάρτα shell;;

Στην επόμενη αντίστοιχη ημέρα ας ενημερώσει κάποιος (να βρω και την κάρτα :P )  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και υγραεριοκίνητος ήθελα να βάλω το κλασσικό 20€ μιας και είναι για το ζέσταμα ... αλλά νομίζω ότι χρειάζεται και η κάρτα shell;;

Στην επόμενη αντίστοιχη ημέρα ας ενημερώσει κάποιος (να βρω και την κάρτα :P )  

 

οχι δε χρειάζεται, πας κανονικά και βάζεις στην τιμη της απλης...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα φίλε. Επειδή ήταν προσφορά, έβαλα 45 ευρώ από κανα 20άρι που βάζω συνήθως, και ο δείκτης ανέβηκε 3 γραμμές αντί για 4 και λίγο που το έχω τσεκαρισμένο στο αμάξι μου.... Αν με ξαναδει ο συγκεκριμένος... :mad:

 

 

 

Άστα... Όλοι την έχουμε πατήσει έτσι κατά καιρούς.. Αν είσαι σε κάποιο αστικό κέντρο κοίταξε να ξεχωρίσεις 1-2 πρατήρια που σίγουρα να μην κλέβουν και βάζε από εκεί, εγώ έτσι το έκανα και έχω δει τρομερή εξοικονόμηση στα καύσιμα!

 

 

 

Αν και υγραεριοκίνητος ήθελα να βάλω το κλασσικό 20€ μιας και είναι για το ζέσταμα ... αλλά νομίζω ότι χρειάζεται και η κάρτα shell;;

Στην επόμενη αντίστοιχη ημέρα ας ενημερώσει κάποιος (να βρω και την κάρτα :P )  

 

Δεν χρειάζεται κάρτα. Εγώ χθες αφού έβαλα βενζίνη πήγα και έβγαλα την κάρτα (δεν το ήξερα καν ότι υπάρχει και μου το είπε η υπάλληλος ότι με τη v-power έχω και τους διπλάσιους πόντους) μιας και βάζω αποκλειστικά από Shell τα τελευταία 1-2 χρόνια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρήγγειλα κι εγώ πριν το ποσταρει ο φίλος και μπήκα να ενημερώσω αλλά με πρόλαβε. Θεωρώ πως όντως δεν υπάρχει δικαιολογία και είναι καλή τιμή.

έχει κάποιος καμία ενημέρωση από το κατάστημα?

παρήγγειλα και εγώ αλλά προς το παρών πέρα από την αυτόματη επιβεβαίωση δεν έχω κάποια απάντηση από το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κάποιος καμία ενημέρωση από το κατάστημα?

παρήγγειλα και εγώ αλλά προς το παρών πέρα από την αυτόματη επιβεβαίωση δεν έχω κάποια απάντηση από το κατάστημα.

 

οχι ακομα κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Άστα... Όλοι την έχουμε πατήσει έτσι κατά καιρούς.. Αν είσαι σε κάποιο αστικό κέντρο κοίταξε να ξεχωρίσεις 1-2 πρατήρια που σίγουρα να μην κλέβουν και βάζε από εκεί, εγώ έτσι το έκανα και έχω δει τρομερή εξοικονόμηση στα καύσιμα!

 

 

 

 

Δεν χρειάζεται κάρτα. Εγώ χθες αφού έβαλα βενζίνη πήγα και έβγαλα την κάρτα (δεν το ήξερα καν ότι υπάρχει και μου το είπε η υπάλληλος ότι με τη v-power έχω και τους διπλάσιους πόντους) μιας και βάζω αποκλειστικά από Shell τα τελευταία 1-2 χρόνια..

ισχυει ακομηη η προσφορα της vpower στην τιμη της απλης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άλλη προσφορά που ήτανε 2 προιόντα μαζί στην τιμή του ενός μου εξαργυρώσανε και το κουπόνι.

Θεωρώ ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. 

Θα πάω το απόγευμα και θα σας πω

 

όλα οκ το δεχτήκανε κανονικά... 4.99 τελική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη μου την εσπασε θα το πω...

εψαχνα επι έναν ολόκληρο μήνα την oral-b trizone και δεν υπήρξε πουθενά, ούτε καν χώρος στο ράφι για τη συγκεκριμένη...

Πλέον που έληξε η πρωοθητική -40 % που μαζί με το κουπόνι εβγαινε 1-2€ εχουν γεμίσει τα ράφια με το ίδιο προιόν στα 25€+...

 

Η τεχνητή έλλειψη που δημιούργησαν ορισμένα "σοβαρά" σουπερ μαρκετ λοιπόν δεν ήταν τυχαία κατα τη γνώμη μου και πλέον, παρόλο που εχω κουπόνι που εξακολουθεί να ειναι σε ισχύ δε θα ασχοληθώ με την πάρτυ τους ακομα και για καθημερινά ψωνια γιατι ειναι αστειότητες αυτα απέναντι στον πελάτη... Υπάρχουν άλλες πολύ καλές αλυσίδες που γυρισαν εξαρχής και μου ειπαν δε το εμπορευόμαστε και τέλος...

 

Αν κάποιος εχει υπόψη του το προιόν κάπου φθηνά ας το αναφέρει πάντως!

 

 

Aν ακομη ενδιαφερεσαι  για την oral-b trizone την εχει ο Σκλαβενιτης 15euro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ακομη ενδιαφερεσαι  για την oral-b trizone την εχει ο Σκλαβενιτης 15euro.

 

απο ποτε; το περασμένο σαββατο την ειχε 23 περιπου...

σε ποιο καταστημα την ειδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ποτε; το περασμένο σαββατο την ειχε 23 περιπου...

σε ποιο καταστημα την ειδες;

Σημερα την ειδα.Αρα αν εχεις κοντα σου προλαβαινεις πριν κλεισουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα την ειδα.Αρα αν εχεις κοντα σου προλαβαινεις πριν κλεισουν

 

ευχαριστώ για την ενημέρωση, απο Δευτερα θα παω να δω μιας και δε τα προλαβαινω σήμερα..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...