Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα πριν λίγες μέρες από τον Ιανό Θεσσαλονίκης, με 3,20 ευρώ, το βιβλίο με τίτλο 

iCon Στιβ Τζομπς

Η εντυπωσιακότερη δεύτερη πράξη στην ιστορία των επιχειρήσεων

ISBN: 9789604104246

 

Στο Link.png Site: σκρουτζ η επόμενη καλύτερη τιμή είναι 15ευρώ.

 

Η προσφορά εδώ http://www.ianos.gr/eshop/biblia/prosfores-2/thetikes-epistimes/pliroforiki/icon-stib-tzomps/0167403pp/

(το βιβλίο είναι 581 σελίδες)

 

το πηρε καποιος απο το site του ιανου; του ηρθε κανονικα;

το παρηγγειλα την επομενη μερα απο το ποστ του φιλου και προχθες μου ηρθε μειλ που ελεγε οτι:

"δεν είναι διαθέσιμο πλέον σε προσφορά κι έτσι θα ακυρώσουμε την παραγγελία σας και θα σας επιστρέψουμε τα χρήματά σας στην κάρτα σας.

Αν σας ενδιαφέρει σε κανονική τιμή ίσως μπορέσουμε να το βρούμε"

 

απο οτι βλεπω πλεον υπαρχει στα 18 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το πηρε καποιος απο το site του ιανου; του ηρθε κανονικα;

το παρηγγειλα την επομενη μερα απο το ποστ του φιλου και προχθες μου ηρθε μειλ που ελεγε οτι:

"δεν είναι διαθέσιμο πλέον σε προσφορά κι έτσι θα ακυρώσουμε την παραγγελία σας και θα σας επιστρέψουμε τα χρήματά σας στην κάρτα σας.

Αν σας ενδιαφέρει σε κανονική τιμή ίσως μπορέσουμε να το βρούμε"

 

απο οτι βλεπω πλεον υπαρχει στα 18 ευρω

Εριξα μια ματια αλλά προτιμησα να παω απο το καταστημα του στη Μητροπόλεως 73 να δω τι εχει.

Θα σου προτεινα να κάνεις το ίδιο.

Τι θα πει δεν ειναι διαθεσιμο πλέον;;

Στο μπαζαρ βιβλιου που εχουν, εχουν βιβλια παλαιοτερων εκδοσεων και σε μεγαλο αποθεμα κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρε καποιος απο το site του ιανου; του ηρθε κανονικα;

το παρηγγειλα την επομενη μερα απο το ποστ του φιλου και προχθες μου ηρθε μειλ που ελεγε οτι:

"δεν είναι διαθέσιμο πλέον σε προσφορά κι έτσι θα ακυρώσουμε την παραγγελία σας και θα σας επιστρέψουμε τα χρήματά σας στην κάρτα σας.

Αν σας ενδιαφέρει σε κανονική τιμή ίσως μπορέσουμε να το βρούμε"

 

απο οτι βλεπω πλεον υπαρχει στα 18 ευρω

 

Ναι παρέλαβε φίλος που τον ενημέρωσα σχεδόν άμεσα μετά το ποστ του @spot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο 23/1 στα πρατήρια shell θα πωλείται η V-Power στην τιμή της απλής αμόλυβδης.Το ίδιο θα συμβαίνει κάθε βδομάδα,για μια ημέρα που θα επιλέγεται τυχαία.

Τα πρατήρια που συμμετέχουν θα τα βρείτε  εδώ .

 

Σωστός! Την τίμησα σήμερα και συμφέρει απίστευτα (εφόσον βέβαια είναι από πρατήριο που εμπιστεύεσαι)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός! Την τίμησα σήμερα και συμφέρει απίστευτα (εφόσον βέβαια είναι από πρατήριο που εμπιστεύεσαι)

 

και εγω.. 1,608 μια χαρα ειναι, ειχα βαλει και την περασμένη εβδομάδα πηγα και ξαναγέμισα και σήμερα οτι ειχα κάψει, κομπλε!

 

διαφορα παντως σε "αποδοση" δε βλεπω! :P φούμαρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβαλα v-power χθες στην κανονική τιμή,,,μη βρίζετε,ήμουν στεγνός και θα τη γύριζα στον ώμο τη μηχανή :P

Το skip(60 μεζούρες)σήμερα το αγόρασα 4,99 στο carrefour αν και μου έκανε κάτι κορδελάκια η ταμίας.Πήρα και 1,5 λίτρο(2χ750 ml)αφρόλουτρο Lux στα 3,80 από 4,80 πάλι με κουπόνι από το livesmart.Φετούλα δεν γιατί έχω 1,5 κιλό στο ψυγείο και αν πάρω κι άλλη, χαμένος θα βγω και όχι κερδισμένος!

Όσον αφορά τα βιβλία του Ιανού,παρήγγειλα την προηγούμενη βδομάδα(όταν είδα το post εδώ) δύο χρήσιμα για τη δουλειά μου βιβλία με συνολικό κόστος κοντά στα 10 ευρώ και τη Δευτέρα τα παρέλαβα κανονικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω.. 1,608 μια χαρα ειναι, ειχα βαλει και την περασμένη εβδομάδα πηγα και ξαναγέμισα και σήμερα οτι ειχα κάψει, κομπλε!

 

διαφορα παντως σε "αποδοση" δε βλεπω! :P φούμαρα

 

Εγώ 1.578. Νομίζω πως κάνει έναν κλικ καλύτερη καύση αλλά στην πράξη διαφορά δεν υπάρχει, απλά πρόκειται για την καλύτερη ποιοτικά βενζίνη και η διαφορά φαίνεται μακροπρόθεσμα πιστεύω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε ουστ!Παλιοτεντιμπόηδες  :-D

24-25_01mpires.jpg

 

 

 

Και επίσης.. http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

 

 

να τα πιούμε δηλαδή...... οκ μπύρες που να μη λήξουν μέχρι το καλοκαίρι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 1.578. Νομίζω πως κάνει έναν κλικ καλύτερη καύση αλλά στην πράξη διαφορά δεν υπάρχει, απλά πρόκειται για την καλύτερη ποιοτικά βενζίνη και η διαφορά φαίνεται μακροπρόθεσμα πιστεύω..

 

Την διαφορά θα την δείτε μετά περίπου το δεύτερο φούλ γέμισμα ;) (δηλαδή μετά από 60+ λίτρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός! Την τίμησα σήμερα και συμφέρει απίστευτα (εφόσον βέβαια είναι από πρατήριο που εμπιστεύεσαι)

 

 

 

Άστα φίλε. Επειδή ήταν προσφορά, έβαλα 45 ευρώ από κανα 20άρι που βάζω συνήθως, και ο δείκτης ανέβηκε 3 γραμμές αντί για 4 και λίγο που το έχω τσεκαρισμένο στο αμάξι μου.... Αν με ξαναδει ο συγκεκριμένος... :mad:

 

 

paylidis, on 23 Jan 2014 - 11:00 PM, said:

    και εγω.. 1,608 μια χαρα ειναι, ειχα βαλει και την περασμένη εβδομάδα πηγα και ξαναγέμισα και σήμερα οτι ειχα κάψει, κομπλε!

    διαφορα παντως σε "αποδοση" δε βλεπω! [:P] φούμαρα

 

 

Μπα φίλε, έχει. Σε φάση που και πιο ακριβή όταν είναι, ΙΣΩΣ και πάλι να συμφέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...