Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@takjar Αν θες να δίνεις τα κουπόνια του θέματος λέγε το στο χαρίζονται και όλο και κάποιος θα μένει κοντά σου που να ενδιαφέρεται.

 

Έψαξα στο forum και βρήκα αυτό το topic "Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]"

Αυτό λες ή υπάρχει και κάποιο άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έψαξα στο forum και βρήκα αυτό το topic "Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]"

Αυτό λες ή υπάρχει και κάποιο άλλο;

 

Αυτό λέω έκια πέρα να βάλεις μήνυμα εκεί χαρίζονται τα πάντα από κουπόνια μέχρι διαστημόπλοια και από τσίχλες μέχρι υπερωκεάνεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ΑΒ έχει το τυρί Γκοργκονζόλα 50% κατω! Από 15 ευρώ 7,5.

 

Οι φίλοι των παράξενων τυριών να σπεύσουν

Μεχρι σημερα ειναι?

Συσκευασμενο ειναι ή παει με το κιλο(στο κοβουν οσο θες)?

 

Ας πει καποιος που ξερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λέω έκια πέρα να βάλεις μήνυμα εκεί χαρίζονται τα πάντα από κουπόνια μέχρι διαστημόπλοια και από τσίχλες μέχρι υπερωκεάνεια.

 

Σε ευχαριστώ πολύ και είχα βρει διάφορα μυστήρια πράγματα στην αποθήκη, παλιά ηχεία κλπ και ήμουν έτοιμος να τα πετάξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ΑΒ έχει το τυρί Γκοργκονζόλα 50% κατω! Από 15 ευρώ 7,5.

 

Οι φίλοι των παράξενων τυριών να σπεύσουν

Και τα palmolive για τα πιάτα(500 και 750 ml) -40%,Head & shoulders 1+1,pampers 1+1,corola αραβοσιτέλαιο 5λιτρο 6,94 ευρώ,ρύζι uncle Ben's(εκτός από το μπασμάτι) -50% και μερικά ακόμα στα οποία δεν έδωσα σημασία επειδή ήμουν βιαστικός  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω μέχρι πότε είναι η προσφορά. Νομίζω μέχρι το Σάββατο αλλά δεν είμαι σίγουρος.

 

Δεν είναι συσκευασμένο. Μπορείς να πάρεις όσο θέλεις.

 

Το συσκευασμένο που έχει το ΑΒ είναι χαμηλής ποιότητας και δεν τρώγεται ενώ αυτό που εχει σε προσφορά είναι καλή μάρκα και αρκετά νόστιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη μου την εσπασε θα το πω...

εψαχνα επι έναν ολόκληρο μήνα την oral-b trizone και δεν υπήρξε πουθενά, ούτε καν χώρος στο ράφι για τη συγκεκριμένη...

Πλέον που έληξε η πρωοθητική -40 % που μαζί με το κουπόνι εβγαινε 1-2€ εχουν γεμίσει τα ράφια με το ίδιο προιόν στα 25€+...

 

Η τεχνητή έλλειψη που δημιούργησαν ορισμένα "σοβαρά" σουπερ μαρκετ λοιπόν δεν ήταν τυχαία κατα τη γνώμη μου και πλέον, παρόλο που εχω κουπόνι που εξακολουθεί να ειναι σε ισχύ δε θα ασχοληθώ με την πάρτυ τους ακομα και για καθημερινά ψωνια γιατι ειναι αστειότητες αυτα απέναντι στον πελάτη... Υπάρχουν άλλες πολύ καλές αλυσίδες που γυρισαν εξαρχής και μου ειπαν δε το εμπορευόμαστε και τέλος...

 

Αν κάποιος εχει υπόψη του το προιόν κάπου φθηνά ας το αναφέρει πάντως!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, όταν πριν 5-6-7 (?) μηνες ειχαν παλι κατι ξυριστικες gilette σε τρελη προσφορα (όχι τοσο τρελη βεβαια οσο οι Oral B, ένα fusion power νομιζω με 3-4 ανταλλακτικα εβγαινε καπου 4 ευρω? όχι δηλαδή η 'μηχανη' proGlyde styler που μπηκε τελευταια) ειχε κυκλοφορησει φυλλαδιο του Γαλαξια με την συγκεκριμενη σε εκπτωση (αρα συνδιαστικα με το κουπονι που υπηρχε εβγαινε η καλη τιμη που λεω). Το φυλλαδιο κυκλοφορησε Πεμπτη ξερω γω και η 1η μερα της προσφορας του σουπερμάρκετ ηταν το Σαββατο (2 μερες μετα). Την παρασκευη το απόγευμα πηγε καποιος (γνωστος μου) και τσακωσε 4 τεμαχια από το ραφι, όλα οσα ειχε δηλαδή, και του τα αφησαν στην τιμη που υποτίθεται θα ισχυε από το Σαββατο. Η διαρκεια της προσφορας ηταν 3 εβδομάδες (από το σουπερμάρκετ, το κουπονι ειχε ισχυ για κανα μηνα ξερω γω).

 

Με το που πηγα το Σαββατο το πρωι εγω μου λεει το 'χθεσινο' σκηνικο ενας υπάλληλος και ότι δεν υπαρχει πλεον, αλλα και ότι επειδή η προσφορα μολις ξεκινησε θα ξαναφερουν σιγουρα από Δευτερα-Τριτη κλπ κλπ κλπ.... ε λοιπον στις 21 μερες της προσφορας αυτό το προϊον δεν ξαναματαπερασε από εκεινο το σουπερμάρκετ. Οποτε ο ορος "τεχνητη ελλειψη" είναι τουλάχιστον "απλα ορθός" για να περιγραψει την κατασταση αυτή ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, όταν πριν 5-6-7 (?) μηνες ειχαν παλι κατι ξυριστικες gilette σε τρελη προσφορα (όχι τοσο τρελη βεβαια οσο οι Oral B, ένα fusion power νομιζω με 3-4 ανταλλακτικα εβγαινε καπου 4 ευρω? όχι δηλαδή η 'μηχανη' proGlyde styler που μπηκε τελευταια) ειχε κυκλοφορησει φυλλαδιο του Γαλαξια με την συγκεκριμενη σε εκπτωση (αρα συνδιαστικα με το κουπονι που υπηρχε εβγαινε η καλη τιμη που λεω). Το φυλλαδιο κυκλοφορησε Πεμπτη ξερω γω και η 1η μερα της προσφορας του σουπερμάρκετ ηταν το Σαββατο (2 μερες μετα). Την παρασκευη το απόγευμα πηγε καποιος (γνωστος μου) και τσακωσε 4 τεμαχια από το ραφι, όλα οσα ειχε δηλαδή, και του τα αφησαν στην τιμη που υποτίθεται θα ισχυε από το Σαββατο. Η διαρκεια της προσφορας ηταν 3 εβδομάδες (από το σουπερμάρκετ, το κουπονι ειχε ισχυ για κανα μηνα ξερω γω).

 

Με το που πηγα το Σαββατο το πρωι εγω μου λεει το 'χθεσινο' σκηνικο ενας υπάλληλος και ότι δεν υπαρχει πλεον, αλλα και ότι επειδή η προσφορα μολις ξεκινησε θα ξαναφερουν σιγουρα από Δευτερα-Τριτη κλπ κλπ κλπ.... ε λοιπον στις 21 μερες της προσφορας αυτό το προϊον δεν ξαναματαπερασε από εκεινο το σουπερμάρκετ. Οποτε ο ορος "τεχνητη ελλειψη" είναι τουλάχιστον "απλα ορθός" για να περιγραψει την κατασταση αυτή ;)

 

και με το proglide styler το ιδιο σκηνικό αλλα δε με εκαιγε τόσο να το βρώ, απλα το ήθελα λόγω τιμής... :P

 

ας μη βγαίνουμε άλλο off οι τυποι ειναι γελοιοι απλα ψάχνω μηπως ξέρει κάποιος που παίζει ακόμα καλη τιμή για να το πάρω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη μου την εσπασε θα το πω...

εψαχνα επι έναν ολόκληρο μήνα την oral-b trizone και δεν υπήρξε πουθενά, ούτε καν χώρος στο ράφι για τη συγκεκριμένη...

Πλέον που έληξε η πρωοθητική -40 % που μαζί με το κουπόνι εβγαινε 1-2€ εχουν γεμίσει τα ράφια με το ίδιο προιόν στα 25€+...

 

Η τεχνητή έλλειψη που δημιούργησαν ορισμένα "σοβαρά" σουπερ μαρκετ λοιπόν δεν ήταν τυχαία κατα τη γνώμη μου και πλέον, παρόλο που εχω κουπόνι που εξακολουθεί να ειναι σε ισχύ δε θα ασχοληθώ με την πάρτυ τους ακομα και για καθημερινά ψωνια γιατι ειναι αστειότητες αυτα απέναντι στον πελάτη... Υπάρχουν άλλες πολύ καλές αλυσίδες που γυρισαν εξαρχής και μου ειπαν δε το εμπορευόμαστε και τέλος...

 

Αν κάποιος εχει υπόψη του το προιόν κάπου φθηνά ας το αναφέρει πάντως!

 

Οπότε δεν ήταν ιδέα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο 23/1 στα πρατήρια shell θα πωλείται η V-Power στην τιμή της απλής αμόλυβδης.Το ίδιο θα συμβαίνει κάθε βδομάδα,για μια ημέρα που θα επιλέγεται τυχαία.

Τα πρατήρια που συμμετέχουν θα τα βρείτε  εδώ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...