Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Ουσιαστικά στο supermarket το barcode του κουπονιού δεν scanάρουν? 
  • Οπότε θεωρητικά εάν εγώ πάρω μία εφημερίδα και δω ότι δεν χρειάζομαι κάποιο κουπόνι, δεν μπορώ να ανεβάσω εδώ την φωτογραφία (να το εκτυπώσει και) να το  χρησιμοποιήσει κάποιος άλλος;

επί παράδειγμα:

 

post-90460-0-99040100-1390216637_thumb.jpg

 

post-90460-0-26417300-1390216645_thumb.jpg

 

 

απλώς εάν θεωρήσει κάποιος ότι είναι καλή ιδέα, αλλά δεν ταιριάζει με το συγκεκριμένο topic (ή χρειάζεται ξεχωριστό), μπορεί να με κατευθύνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  • Ουσιαστικά στο supermarket το barcode του κουπονιού δεν scanάρουν? 
  • Οπότε θεωρητικά εάν εγώ πάρω μία εφημερίδα και δω ότι δεν χρειάζομαι κάποιο κουπόνι, δεν μπορώ να ανεβάσω εδώ την φωτογραφία (να το εκτυπώσει και) να το  χρησιμοποιήσει κάποιος άλλος;

επί παράδειγμα:

 

attachicon.gifDoxie 0002.jpg

 

attachicon.gifDoxie 0003.jpg

 

 

απλώς εάν θεωρήσει κάποιος ότι είναι καλή ιδέα, αλλά δεν ταιριάζει με το συγκεκριμένο topic (ή χρειάζεται ξεχωριστό), μπορεί να με κατευθύνει.

 

 

και ρωταω εγω...

Ποιος ταμιας (εξαιρουνται οι τυφλοι και με προβλημα στην αφη...) θα δεχθει να παρει κουπονι εφημεριδας το οποιο θα φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι απο οικιακο εκτυπωτη (χρωματικα αλλα και ποιοτητα χαρτιου);

 

Εσυ τους πηγες εκτυπωμενο κουπονι και το δεχτηκαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ιδέα αν μπορεί να γίνει και να βοηθηθεί κάποιος, αλλά χωρίς παρεξήγηση και συγγνώμη και για το off topic, ποιος θα αγοράσει εφημερίδα για άλλο λόγο εκτός από το να χρησιμοποιήσει το κουπόνι;

Άντε και για προσάναμμα στο τζάκι/σόμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ρωταω εγω...

Ποιος ταμιας (εξαιρουνται οι τυφλοι και με προβλημα στην αφη...) θα δεχθει να παρει κουπονι εφημεριδας το οποιο θα φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι απο οικιακο εκτυπωτη (χρωματικα αλλα και ποιοτητα χαρτιου);

 

Εσυ τους πηγες εκτυπωμενο κουπονι και το δεχτηκαν;

 

Μόλις παρατήρησα κάτι περίεργο... Ότι και τα τρία κουπόνια που έχω στα χέρια μου της Q έχουν ακριβώς τον ίδιο barcode. Ακόμα και ένα της προηγούμενης εβδομάδας. Οπότε από ότι καταλαβαίνω ουσιαστικά είναι έκπτωση 30% που κάνουνε, απλώς την κάνουν για λόγους διαφήμισης και κινητοποίησης με κουπόνια. Δεν καταχορούνται κάπου τα κουπόνια κλπ. Καθώς δεν θα είχε και κάποιο νόημα με το ίδιο barcode να καταχωρούνται. 

 

 

Καλή ιδέα αν μπορεί να γίνει και να βοηθηθεί κάποιος, αλλά χωρίς παρεξήγηση και συγγνώμη και για το off topic, ποιος θα αγοράσει εφημερίδα για άλλο λόγο εκτός από το να χρησιμοποιήσει το κουπόνι;

Άντε και για προσάναμμα στο τζάκι/σόμπα.

 

Μία εφημερίδα εξού ότι δίνει 5-6 κουπόνια που πολλά κάποιος δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει. Πολλές φορές προκύπτουν κουπόνια που δεν προλαβαίνει ή δεν θέλει να χρησιμοποιήσει. Το σκεπτικό ήταν γιατί να μην τα χρησιμοποιήσει κάποιος άλλος.

Αλλά τώρα από την στιγμή που βλέπω ότι όλοι οι barcode είναι ίδιοι, δεν έχει πολύ νόημα. Θεωρητικά μπορείς να πας και σε ένα κατάστημα Wind και να ζητήσεις την έπτωση, εάν είναι συνεργάσιμος ο υπεύθυνος θα στην δώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@takjar Αν θες να δίνεις τα κουπόνια του θέματος λέγε το στο χαρίζονται και όλο και κάποιος θα μένει κοντά σου που να ενδιαφέρεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ΑΒ έχει το τυρί Γκοργκονζόλα 50% κατω! Από 15 ευρώ 7,5.

 

Οι φίλοι των παράξενων τυριών να σπεύσουν

 

Συσκευασμένο; Αν θυμάμαι καλά δεν έβρισκα χύμα στον ΑΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ΑΒ έχει το τυρί Γκοργκονζόλα 50% κατω! Από 15 ευρώ 7,5.

 

Οι φίλοι των παράξενων τυριών να σπεύσουν

 

Για πόσο μόνο για σήμερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...