Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβος να περασει τελωνειο δεν εχει;

Η ιδια ερωτηση και για το fragrancex....

Απ' το fragrancex έρχονται με USPS/ΕΛΤΑ οπότε ο κίνδυνος είναι σχετικά μικρός. Όσες φορές έχω παραγγείλει δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα. Μόνο που κάνουν 20-30 μέρες να έρθουν.

 

Το θέμα είναι με ποιο τρόπο έρχονται από το iherb. Όποιος ξέρει ας απαντήσει γιατί με ενδιαφέρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ' το fragrancex έρχονται με USPS/ΕΛΤΑ οπότε ο κίνδυνος είναι σχετικά μικρός. Όσες φορές έχω παραγγείλει δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα. Μόνο που κάνουν 20-30 μέρες να έρθουν.

 

Το θέμα είναι με ποιο τρόπο έρχονται από το iherb. Όποιος ξέρει ας απαντήσει γιατί με ενδιαφέρει.

Για το fragranceX επειδη θα παραγγειλω πρωτη φορα και θελω 2 κολωνιες συνολο 97 ευρω , εχεις κανει παραγγελια με τετοιο ποσο γιατι αμα φαω τελωνειο τζαμπα ο κοπος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε τύχει να κάνω παραγγελία 2 αρωμάτων κοντά στο 70αρι αλλά δεν χρεώθηκα κάτι παραπάνω. Από εκεί και πέρα είναι λίγο κορώνα - γράμματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα στην παρέα ξέρετε που μπορώ να βρω και αν υπάρχουν για την gillete styler  ανταλλακτικά χτενάκι δηλαδή τα μπλε που βάζεις για ξύρισμα όχι το ξυραφάκι γτ μου έσπασε η πρώτη σκάλα και εδώ δεν παίζει να βρω την προσφορά που έχει με 9.90 ολόκληρο καινούργιο ευχαριστώ :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το fragranceX επειδη θα παραγγειλω πρωτη φορα και θελω 2 κολωνιες συνολο 97 ευρω , εχεις κανει παραγγελια με τετοιο ποσο γιατι αμα φαω τελωνειο τζαμπα ο κοπος....

To fragrance x μέχρι πριν 1-2 χρόνια αργούσε πολύ...ίσως και πάνω από μήνα κάποιες φορές.Τώρα δεν ξέρω πώς είναι..

Πάντως τα τελευταία μου αρώματα τα αγόρασα από ελληνικά καταστήματα σε περιόδους εκπτώσεων...όχι σαν αυτές που αρχίζουν αύριο,τα καταστήματα καλλυντικών έχουν δικές τους περιόδους!Τσέκαρε και εκεί τιμές,ίσως δε χρειαστεί να πάρεις απ'έξω :)

Παρεμπιπτόντως,επειδή αύριο/σήμερα ξεκινούν οι χειμερινές εκπτώσεις,όποιος δει κάτι αξιόλογο ας μας ενημερώσει από το νήμα αυτό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' το fragrancex έρχονται με USPS/ΕΛΤΑ οπότε ο κίνδυνος είναι σχετικά μικρός. Όσες φορές έχω παραγγείλει δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα. Μόνο που κάνουν 20-30 μέρες να έρθουν.

 

Το θέμα είναι με ποιο τρόπο έρχονται από το iherb. Όποιος ξέρει ας απαντήσει γιατί με ενδιαφέρει.

http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=35322&page=21  (βότανο που λενε = iherb)

 

διαβασε μερικες σελιδες απο το λινκ και θα σου λυθουν οι αποριες.. Παντως ειναι πολυ γνωστο site για αγορα συμπληρωμάτων διατροφής κ με πολυ καλες τιμες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το δεύτερo thread,το νεότερο.Υπάρχει και παλιότερο με πολύ περισσότερες αναφορές αλλά για όποιον βαριέται να διαβάζει,όλα συνοψίζονται στη λέξη ''αξιόπιστο'' που ανέφερα πιο πριν.Υπάρχουν κ εκπτωτικοί κωδικοί ανά περιόδους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είδα να τσακώνονται εκεί μέσα οπότε και το παράτησα. Η μόνη μου ερώτηση είναι με ποιον τρόπο έρχονται. Με courier (DHL) ή με ΕΛΤΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από iherb εμένα μου έρχεται με ταχυδρομείο (ΕΛΤΑ). δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα με τελωνείο μάλλον γιατί στο site αναφέρει ότι το δέμα θα είναι δηλωμένης αξίας και απ' ότι ξέρω δεν υπάρχει πρόβλημα τελωνείου με δέματα κάτω των 100 ευρώ. Επίσης δεν μπορείς να κάνεις παραγγελία πάνω από 1,8 kg. εγώ την 1η φορά παρασύρθηκα και παρήγγειλα πολλά βαριά πράγματα και δεν μπορούσα να κάνω checkout. αναφέρει όμως πόσα γραμμάρια είναι το καθένα έτσι ώστε να ξέρεις τι θα αφαιρέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά επαιξε μια διαφήμιση με προσφορά cashback notos-public για tablet, το προλαβε κανεις;

εγω την προλαβα στο τελος και δεν πολυ εβγαλα νοημα...απο χθες το απογεμα δεν την εχω ξαναπετυχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω την προλαβα στο τελος και δεν πολυ εβγαλα νοημα...απο χθες το απογεμα δεν την εχω ξαναπετυχει.

 

 τα ιδια... και στο site τιποτα atm...

 

Αν την πετυχει καποιος ολοκληρη και δει και τα μικρα γραμματα ας ενημερωσει!

 

edit

http://www.notosgalleries.com/page/default.asp?la=1&id=47&pl=530&pk=210&ap=262

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από iherb εμένα μου έρχεται με ταχυδρομείο (ΕΛΤΑ). δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα με τελωνείο μάλλον γιατί στο site αναφέρει ότι το δέμα θα είναι δηλωμένης αξίας και απ' ότι ξέρω δεν υπάρχει πρόβλημα τελωνείου με δέματα κάτω των 100 ευρώ. Επίσης δεν μπορείς να κάνεις παραγγελία πάνω από 1,8 kg. εγώ την 1η φορά παρασύρθηκα και παρήγγειλα πολλά βαριά πράγματα και δεν μπορούσα να κάνω checkout. αναφέρει όμως πόσα γραμμάρια είναι το καθένα έτσι ώστε να ξέρεις τι θα αφαιρέσεις.

 

 

Αυτό που το βρήκες;

Δεν νομίζω ότι ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...