Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε σεις. Με αυτά τα κουπόνια από τις epithimies τι θα γίνει; έχουν να μου ανανεωθούν κανένα 2αρι μήνες. :P

Μονο εσενα; Και μας! Αφαιρουν αλλά δε προσθετουν νεα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν SMS. Ισχύει. Επίσης έχουν κάτι βαφές OLIA 2τμχ στα 9.99 ευρώ. Καλσόν 1+1.

 

p.s. όποιος ξέρει πως κάνω unsubscribe από τα κωλοsms τους ας με σώσει.

αν δεν υπαρχει φορμα στειλε email και ζητησε το.το ιδιο εκανα και εγω με μια εταιρεια που δεν υπηρχε unsubscribe.Με εσβησαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε το αυτί μου, αλλά δε πρόλαβα να ακούσω μέχρι πότε ότι τα hondos έχουν στις οδοντόβουρτσες oral b vitality έκπτωση 40%.

Είμαι Θεσσαλονίκη και δε θυμάμαι αν κάποιο σ/μ τα είχε αλλά τώρα σκέφτομαι να τη πάρω.

Αν ακούσετε κάτι πείτε πλιιιιιιζ

Ξερουμε αν ισχύουν τα κουπόνια από τις ''Επιθυμίες'' στα Hondos center;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χοντος της Αριστοτέλους έχουν εξαφανιστεί από το ράφι ΟΛΕΣ οι vitality, και την θέση τους έχουν πάρει ανταλλακτικά και κανονικές οδοντόβουρτσες. Η πωλήτρια μου είπε ότι τελείωσαν. Ναι, στάνταρ τελείωσαν, ενώ αυτά που έβαλαν είναι εκεί επιμελώς τοποθετημένα, και δεν υπάρχει χώρος για νέες vitality.

 

Χμμμμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, στο Απολλώνια Πολιτεία παω, γιατι ειμαι ανατολικα και πιο εξω.

Οταν πηγα τη παρασκευη στις 4 το μεσημερι δεν ειχε πολλές, πήρα και 3 κιολας (για μενα, για αδερφη και για μαμά), οποτε φαντασου τι αποθεμα είχαν... :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, στο Απολλώνια Πολιτεία παω, γιατι ειμαι ανατολικα και πιο εξω.

Οταν πηγα τη παρασκευη στις 4 το μεσημερι δεν ειχε πολλές, πήρα και 3 κιολας (για μενα, για αδερφη και για μαμά), οποτε φαντασου τι αποθεμα είχαν... :mellow:

Αρπακτικό...τους ''λήστεψες'' τους ανθρώπους  :P

Απορίες:1.οι κοπέλες στο ταμείο ζήτησαν ταυτότητα,2.τα τρία κουπόνια εξαργυρώθηκαν την ίδια μέρα στην ίδια συναλλαγή και αν ναι,όλα έγραφαν το ίδιο όνομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρπακτικό...τους ''λήστεψες'' τους ανθρώπους  :P

Απορίες:1.οι κοπέλες στο ταμείο ζήτησαν ταυτότητα,2.τα τρία κουπόνια εξαργυρώθηκαν την ίδια μέρα στην ίδια συναλλαγή και αν ναι,όλα έγραφαν το ίδιο όνομα;

:lol:  ναι και η αδερφη μου που ηταν μαζι μου, βγαινοντας αυτο ειπε: το ληστεψαμε το χοντος σημερα :lol:

 

1. Στο χοντος ποτέ δε μου εχουν ζητησει. Και δε παω μια στο τόσο, αλλά αρκετα συχνα.

2. Ναι στην ιδια αποδειξη κιολας. Δεν εγραφαν το ιδιο ονομα ομως. Οπως ειπα: ενα ηταν δικο μου, ενα στο ονομα της αδερφης μου και ενα της μαμάς μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΠΑιδια βρηκα για τα 3  παρακατω sites τα οποια αναλαμβανουν τη σχεδιαση καρτων προσκλητηριων κτλ εναν promo code για -20% εκπτωση.

 

PROMO20OFF

 

http://www.etsy.com/shop/DivineCharmDigital?view_type=list

 

http://www.etsy.com/shop/DivineGiveDigital

 

 

 http://www.etsy.com/shop/DivineGiveArt

 

Και απο οτι βλεπω κανει καλη δουλεια κυριως  για καποιον  ασχετο οπως εμενα.

Επεξ/σία από matrixxx
Αφαιρεση ref links/code
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια σε ολους.

1. Στο www.fragrancex.com εχει clearance sale και free shipping over $69

2. Στο www.iherb.com που ανακαλυψα προσφατα και ψωνιζω απο αιθερια ελαια για τα σαπουνια και τις αλοιφες μου μεχρι στεβια και τσαι, με τον κωδικο TPZ686 εχετε εκπτωση $5-$10 για την πρωτη σας παραγγελια.γλυτωνετε ουσιαστικα τα μεταφορικα που ειναι $4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Στο www.iherb.com που ανακαλυψα προσφατα και ψωνιζω απο αιθερια ελαια για τα σαπουνια και τις αλοιφες μου μεχρι στεβια και τσαι, με τον κωδικο TPZ686 εχετε εκπτωση $5-$10 για την πρωτη σας παραγγελια.γλυτωνετε ουσιαστικα τα μεταφορικα που ειναι $4.

 

Φαίνεται πολύ ενημερωμένο site. Δεν το γνώριζα! Ευχαριστώ.

 

Διάβασα ο,τι τα μεταφορικά είναι 4$ flatrate και έρχονται Ελλάδα με DHL (Global Priority Mail). Αν κατάλαβα καλά με courier; Πόσο καιρό κάνουν να έρθουν και δεν υπάρχει φόβος τελωνείου;

 

Το θέλω κυρίως για να ψωνίζω τσάι σε καλές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το iherb είναι αξιόπιστο κατάστημα.Περίπου 2 βδομάδες κάνει να έρθει η παραγγελία,μπορεί και λίγο παραπάνω.Υπάρχει όμως όριο στο βάρος...αν θέλετε να παραγγείλετε μικρά κ ελαφριά προϊόντα είναι μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...