Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε  τι τιμη επαιζε τοτε απο το amazon?  παντως και του eshop η προσφορα φαινεται καλη  γιατι μονο τα εξτρα που γραφει, ( η βουρτσα το patio και το σετ αποφραξης ) που καθησα και τα υπολογισα ποσο εχουν  ξεχωριστα , κανουν πανω απο 90 ευρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε  τι τιμη επαιζε τοτε απο το amazon?  παντως και του eshop η προσφορα φαινεται καλη  γιατι μονο τα εξτρα που γραφει, ( η βουρτσα το patio και το σετ αποφραξης ) που καθησα και τα υπολογισα ποσο εχουν  ξεχωριστα , κανουν πανω απο 90 ευρω 

http://uk.camelcamelcamel.com/Nilfisk-X-Tra-Accessory-Pressure-Washer/product/B00AGD5IFI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι σκυλια μηχανιματα για ερασιτεχνικη χρηση ,,

εγω του εβαλα με πατεντα μια προεκταση γιατι με τα εξι μετρα λαστιχο που εχει δεν μπορουσα να κανω το αμαξι γυρο-γυρο χωρις να μετακινησω το μηχανιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι σκυλια μηχανιματα για ερασιτεχνικη χρηση ,,

εγω του εβαλα με πατεντα μια προεκταση γιατι με τα εξι μετρα λαστιχο που εχει δεν μπορουσα να κανω το αμαξι γυρο-γυρο χωρις να μετακινησω το μηχανιμα

 

 

αληθεια?  για πες χρειαζομαι ειδικο σωληνα για να του κανω προεκταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πάρει το μοντέλο 120.3-6 απο μια παλιότερη προσφορά απο το αμαζον,τότε που μας είχαν σε καποια υπόληψη και έστελναν δωρεάν απο Αγγλία.χθες συγκεκριμένα χρησιμοποίησα το εξάρτημα για τις αποφραξεις πρώτη φορα και καθάρισα αποχέτευση μπανιέρας,αποχέτευση νεροχύτη και νιπτηρα.εκανε άριστα την δουλεια του,καθάρισαν οι σωλήνες και το νερό τρέχει πλέον άνετα.ο σωλήνας της αποφραξης μπαίνει μπροστά,στο πιστόλι βγάζοντας το τελευταίο κομμάτι του και ως χειριστήριο παραμένει το πιστόλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε το αυτί μου, αλλά δε πρόλαβα να ακούσω μέχρι πότε ότι τα hondos έχουν στις οδοντόβουρτσες oral b vitality έκπτωση 40%.

Είμαι Θεσσαλονίκη και δε θυμάμαι αν κάποιο σ/μ τα είχε αλλά τώρα σκέφτομαι να τη πάρω.

Αν ακούσετε κάτι πείτε πλιιιιιιζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε το αυτί μου, αλλά δε πρόλαβα να ακούσω μέχρι πότε ότι τα hondos έχουν στις οδοντόβουρτσες oral b vitality έκπτωση 40%.

Είμαι Θεσσαλονίκη και δε θυμάμαι αν κάποιο σ/μ τα είχε αλλά τώρα σκέφτομαι να τη πάρω.

Αν ακούσετε κάτι πείτε πλιιιιιιζ

Μου έστειλαν SMS. Ισχύει. Επίσης έχουν κάτι βαφές OLIA 2τμχ στα 9.99 ευρώ. Καλσόν 1+1.

 

p.s. όποιος ξέρει πως κάνω unsubscribe από τα κωλοsms τους ας με σώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν SMS. Ισχύει. Επίσης έχουν κάτι βαφές OLIA 2τμχ στα 9.99 ευρώ. Καλσόν 1+1.

 

p.s. όποιος ξέρει πως κάνω unsubscribe από τα κωλοsms τους ας με σώσει.

Δεν αντεξα να περιμενω. :P  Πηρα τηλ και ρωτησα. Οντως ετσι ειναι. Το μεχρι πότε, αγνωστον :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...