Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 8αρες πιτσες 11 ευρω(πολλες επιλογες με τηγν δυνατοτητα ΜΟΝΟ αφαιρεσης υλικων)

Αξιζει τρελα,ειδικα για κανα παρτυ αλλα ειναι μονο μια φορα ανα λογαριασμο

thank me later

https://www.pizzafan.gr/el/offer/pizza2plus1web

Ουτε σκυλος δεν τις τρωει απο αυτους

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ουτε σκυλος δεν τις τρωει απο αυτους

 Νταξει καταλαβαινω οτι ειναι franchise αρα σε καποια περιοχη μπορει να ειναι καλυτερα αλλα η εμπειρια μου για την πιτσα τους απο 2 περιοχες ηταν ΑΘΛΙΑ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε σκυλος δεν τις τρωει απο αυτους

 

 

 Νταξει καταλαβαινω οτι ειναι franchise αρα σε καποια περιοχη μπορει να ειναι καλυτερα αλλα η εμπειρια μου για την πιτσα τους απο 2 περιοχες ηταν ΑΘΛΙΑ!

Αυτό ήθελα να πω κι εγώ, σίγουρα έχει να κάνει και με το κατάστημα που εξυπηρετεί τον καθένα. Για την περιοχή μου, δεν ξέρω (ή δε θέλω να φανταστώ) σχετικά με την ποιότητα των υλικών, αλλά σε γεύση είναι πολύ καλή. Από την άλλη τόσοι που συμφωνείτε με τους από πάνω κάτι ξέρετε...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/460200-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%8C%CF%82-%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1%CF%82/page-1167?do=findComment&comment=55945227

 

(για να μην βάλω πόσες ακόμα φορές έχει γίνει η ίδια ανούσια συζήτηση ανα λίγους μήνες για την pizza fan τα τελευταία 2 χρόνια)

 

οι ίδιες και οι ίδιες ανούσιες συζητήσεις, με τα ίδια τσιτάτα, απ τους ίδιους χρήστες με τις ίδιες εξυπνάδες... το κουράζετε πραγματικά κάποιοι παιδιά..

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 πόντοι

προϋπόθεση για να λάβετε τους πόντους να έχετε κάνει στα καταστήματα ΑΒ, μία συναλλαγή την περίοδο ισχύος του παιχνιδιού (18/12/2017 έως 31/12/2017)

 
  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

30 πόντοι

προϋπόθεση για να λάβετε τους πόντους να έχετε κάνει στα καταστήματα ΑΒ, μία συναλλαγή την περίοδο ισχύος του παιχνιδιού (18/12/2017 έως 31/12/2017)

 

 

το πρώτο παιχνίδι μάλλον είναι περίεργο και πήρα μόνο εξι πόντους μιας και άργησα να το καταλάβω

αν κατάλαβα καλά πρέπει να διαλέγεις 4 προϊόντα και μετά να πατάς επόμενη ερώτηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε 0,54 λεπτά βγαίνει πιο φτηνό το κάθε κουτί από το σκρουτζ, και εξακολουθεί δηλαδή να είναι πανάκριβο. Δεν το λες και προσφορά.Γνωμη μου πάρτε μια ανοξειδωτη κάψουλα και χύμα εσπρεσο και ο καφές γίνεται πολύ καλός και φυσικά πολύ πιο φτηνος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε 0,54 λεπτά βγαίνει πιο φτηνό το κάθε κουτί από το σκρουτζ, και εξακολουθεί δηλαδή να είναι πανάκριβο. Δεν το λες και προσφορά.Γνωμη μου πάρτε μια ανοξειδωτη κάψουλα και χύμα εσπρεσο και ο καφές γίνεται πολύ καλός και φυσικά πολύ πιο φτηνος

 

Έχεις δίκιο, ήταν ένα διάστημα που είχε σταθερά πάνω από τα 11€

 

Σε κάθε περίπτωση δεν εξετάζουμε αν είναι ακριβές ή όχι οι κάψουλες (που σίγουρα είναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/page-1167#entry55945227

 

(για να μην βάλω πόσες ακόμα φορές έχει γίνει η ίδια ανούσια συζήτηση ανα λίγους μήνες για την pizza fan τα τελευταία 2 χρόνια)

 

οι ίδιες και οι ίδιες ανούσιες συζητήσεις, με τα ίδια τσιτάτα, απ τους ίδιους χρήστες με τις ίδιες εξυπνάδες... το κουράζετε πραγματικά κάποιοι παιδιά..

 

Έχω φάει Pizza Fun πολλές φορές και ποτέ δεν βρήκα καμία τρίχα.

Και οι πίτσες είναι μια χαρά.

 

Τα υλικά πρέπει να είναι ίδια για όλα τα υποκαταστήματα.

 

Και το στήσιμο του μαγαζιού τυποποιημένο. Δηλαδή πίσω οι πάγκοι που φτιάχνουν τις πίτσες.

 

Μπαίνουν σε έναν φούρνο με κυλιόμενο ιμάντα για 3-4 λεπτά και βγαίνουν από την άλλη μεριά, στον συσκευαστή που τις βάζει στα κουτιά και τις παραδίδει στον ταμία. Δεν κάνει ο καθένας του κεφαλιού του.

 

Είναι σαν γραμμή παραγωγής τυποποιημένη.

 

Τώρα κάποιοι μπορεί να πετύχατε κάποιο υποκατάστημα με βρομύλους υπαλλήλους.

Σε όλα τα επαγγέλματα υπάρχουν κάποιοι που δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους.

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F2G SECRET SANTA: TO F2G ΣOY EYXETAI XPONIA ΠOΛΛA ME ΔΩPA EΠIKOINΩNIAΣ MONO ΓIA ΣENA! EΛA ΣE ENA KATAΣTHMA WIND EΩΣ KAI 31/12 KAI ANAKAΛYΨE TO ΔΩPO ΣOY!

Μου έστειλε αυτό το μήνυμα η WIND πήγα σε κατάστημα και μου είπαν να στείλω μήνυμα 2018 στο 12410

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F2G SECRET SANTA: TO F2G ΣOY EYXETAI XPONIA ΠOΛΛA ME ΔΩPA EΠIKOINΩNIAΣ MONO ΓIA ΣENA! EΛA ΣE ENA KATAΣTHMA WIND EΩΣ KAI 31/12 KAI ANAKAΛYΨE TO ΔΩPO ΣOY!

Μου έστειλε αυτό το μήνυμα η WIND πήγα σε κατάστημα και μου είπαν να στείλω μήνυμα 2018 στο 12410

 

και τι έγινε το έστειλες ???   :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...