Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι σχεση εχει ο Κοκλωνης με την ισπανικη εταιρεια;περσυ μια χαρα πηγαμε σαντορινη 10 ευρω πηγαινε ελα

 

Είναι επειδή δεν την είχα ξανακούσει γι' αυτό. Αν επιβεβαιώνεις, χώνομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι επειδή δεν την είχα ξανακούσει γι' αυτό. Αν επιβεβαιώνεις, χώνομαι!

Εγω μια χαρα πηγα κ ηρθα.Ενταξει δεν ειναι aegean αλλα για μιση ωρα πτηση δε σε νοιαζει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η volotea ειναι γνωστη εταιρεια και εχει κανει ακομα πιο φοβερες τιμες στο παρελθον...τιμες για Ιταλια με 1€ δεν ειναι αγνωστες κατα το παρελθον...ναι με 1€ (αν εισαι μελος για SuperVolotea)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος τα διαβασα και εγω για τα περσινα ταξιδια στην black friday που καναν παρα πολυς κοσμος με 5 και 1ευρω. Βλεπω οτι εχει καπως περιορισμενη λιστα με προορισμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 Νοεμβρίου μέχρι και 2 Δεκεμβρίου ο Μασούτης έχει 30% σε όλα τα παιχνίδια (και επιτραπέζια)...

Αξίζει, ειδικά για τα επώνυμα όπως playmobil και fisher price που οι τιμές τους είναι συνήθως σταθερές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

30 Νοεμβρίου μέχρι και 2 Δεκεμβρίου ο Μασούτης έχει 30% σε όλα τα παιχνίδια (και επιτραπέζια)...

Αξίζει, ειδικά για τα επώνυμα όπως playmobil και fisher price που οι τιμές τους είναι συνήθως σταθερές

 

 

Πέρσι και πρόπερσι, είχε κάνει 50% για 4-5 ημέρες πριν τα Χριστούγεννα και για άλλες 4-5 πριν την πρωτοχρονιά ... Φέτος μόνο 30% θα κάνει ή έρχεται και το 50% ??? Και πράγματι, για τα "σχεδόν διατιμημένα" παιχνίδια, η έκπτωση είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ !

Επεξ/σία από azografos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ο Κρητικός τις μπύρες ΒΑΠ (6x500) στα 3.59 - τιμή λίτρου ούτε 1.20

 

Με βάση το δικό μου γούστο, σαν μπύρα είναι ισάξια με amstel, heineken κλπ, οπότε θεωρώ ότι η τιμή είναι σούπερ :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ο Κρητικός τις μπύρες ΒΑΠ (6x500) στα 3.59 - τιμή λίτρου ούτε 1.20

 

Με βάση το δικό μου γούστο, σαν μπύρα είναι ισάξια με amstel, heineken κλπ, οπότε θεωρώ ότι η τιμή είναι σούπερ :)

Πολυ καλη, ροδιτικη και ευγεστη και κατ εμε..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ο Κρητικός τις μπύρες ΒΑΠ (6x500) στα 3.59 - τιμή λίτρου ούτε 1.20

 

Με βάση το δικό μου γούστο, σαν μπύρα είναι ισάξια με amstel, heineken κλπ, οπότε θεωρώ ότι η τιμή είναι σούπερ :)

 

Στην ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΗ στα 3,33€ η εξάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...