Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρόνια πολλά σε όλες/όλους!

Βρήκα αυτό  και μου φαίνεται ότι έχει ''μαϊμού'' προϊόντα αλλά δεν παίρνω και όρκο.Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω;;

αν και καλοστημενο σαιτ και εμενα για μαιμου μου φαινεται, δεν ειναι κανονικο μαγαζι, στο συνδεσμο επικοινωνια αναφερει μονο ενα κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ έχουν μαϊμούδες τα goldenbrands και brandsgalaxy και δεν θα έχει αυτό το μαγαζί; αυθεντικό ρούχο στην Ελλάδα βρίσκεις μόνο από τα εξουσιοδοτημένα μαγαζιά των εταιριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ έχουν μαϊμούδες τα goldenbrands και brandsgalaxy και δεν θα έχει αυτό το μαγαζί; αυθεντικό ρούχο στην Ελλάδα βρίσκεις μόνο από τα εξουσιοδοτημένα μαγαζιά των εταιριών.

Και πάλι !! Θυμάστε τι είχε γίνει με τη μπουτίκ Louis Vuitton στο Κολωνάκι και τις μαιμουδιές που πουλούσαν εκεί ;;

Και το συγκεκριμένο, αν δείτε π.χ. τα φούτερ, F&M, DSquared, Napapijri, ΟΛΑ στα 43€ !!!! Σνιφ σνιφ, κάτι μου μυρίζει !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά σε όλες/όλους!

Βρήκα αυτό  και μου φαίνεται ότι έχει ''μαϊμού'' προϊόντα αλλά δεν παίρνω και όρκο.Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω;;

Πάντως από ορθογραφία και γραμματική δεν πάνε και πολύ καλά...(Σαν μεταφρασμένο φαίνεται)

http://www.kingoffashion.gr/king-of-fashion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ έχουν μαϊμούδες τα goldenbrands και brandsgalaxy και δεν θα έχει αυτό το μαγαζί; αυθεντικό ρούχο στην Ελλάδα βρίσκεις μόνο από τα εξουσιοδοτημένα μαγαζιά των εταιριών.

εισαι σίγουρος για αυτα τα sites? ειχα την εντύπωση ειδικά το brands galaxy, οτι ήταν πολυ εντάξει..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειναι μαιμου 10000000000% , περσι πηγα να την πατησω απο αυτους για ενα Jacket και παλι καλα που ειπα να μου στειλουν αναλυτες pic .

Ps : Οταν το napapjiri Skidoo εχει 620ε και αυτοι στο δινουν 119 ε τι πιστευετε ;  
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εβγαλε σε διαφημιση το facebook το everbuying.co m (Δεν με τιμαει και πολυ μιας και επεσα στην παγιδα) αλλα εχει πολυ καλες τιμες σε αντρικα ρουχα. Αρκετα ειναι λιγο κλαρινογαμπριατικα αλλα κατι σοβαρο θα εχει.

Εχει αγορασει κανεις απο εκει; Ειναι safe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι σίγουρος για αυτα τα sites? ειχα την εντύπωση ειδικά το brands galaxy, οτι ήταν πολυ εντάξει..

Ναι φίλε μου είμαι πολύ σίγουρος έχω αγοράσει και από τα δύο Polo Ralph Lauren μαϊμούδες καλές αντιγραφές από Κίνα, σου λένε απλά αν δεν σου αρέσει να σου επιστρέψουν τα χρήματα και αν τους ζορίσεις μετά λένε πως ο προμηθευτής τους είναι πολύ αξιόπιστος μπλα μπλα, αυτοί είναι μεσάζοντες με λίγα λόγια. Άντε να αποδείξεις εσύ μετά τι γίνεται, προσωπικά είχα απευθυνθεί στην Ralph Lauren και μου είπαν πως αυθεντικά μόνο από τα δικά τους καταστήματα. Επίσης αν θυμάσαι την ιστορία με τα Toms, είχαν φάει το κράξιμο της αρκούδας από τους αγοραστές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωπα ρε γαμωτο νομιζα ειναι γνησια.. ειδικα στο brandsgalaxy δε το περιμενα. εχω παρει ενα ρολοι guess πριν 3-3,5 χρονια στα 80 ευρω οταν στα μαγαζια επαιζε 200-220 και ειχε μαζι βιβλιαρακια της ελληνικης αντιπροσωπειας, δουλευουν ολοι δεικτες (ημερομηνια, μερα, 12ωρη-24ωρη ενδειξη) ουτε μπαταρια αλλαξα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα ίσως έχει να κάνει με τον "προμηθευτή" τους κάθε φορά όπως ανέφερα παραπάνω, δεν νομίζω να είναι όλα τα προϊόντα απομιμήσεις  αλλά σε ρούχα ειδικά να είσαι πολύ υποψιασμένος. ένα αποτελεσματικό στάδιο επαλήθευσης είναι να τσεκάρεις το προϊόν που σε ενδιαφέρει σε ebay π.χ. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη λεμε ο,τι θελουμε.

SITES σαν το Brαnds galaxy λχ ΔΕΝ πουλανε μαιμουδες.Απλα στοκ εταιρειων, promo κτλ.Αλλωστε ανηκει στον ομιλο ΑΝΤΕΝΝΑ πως ειναι δυνατον να ειναι διαφορετικα τα πραγματα.Οπως ειπε ο φιλος παραπανω πηρε ρολοι guess γνησιο και εγω οσες φορες εχω παρει κατι ειναι 100% γνησιο.

Αντιθετως site σαν το παραπανω πουλαει ΜΟΝΟ μαιμουδες.Οταν βλεπετε πολλες επωνυμες φιρμες μαζεμενες(τις οποιες και εκπροσωπει διαφορετικος εισαγωγεας) στην ιδια περιπου τιμη ε τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια?Ασε που φαινεται απο το στησιμο της ολης ιστοσελιδας το πραγμα....

Οσο για τις αντιπροσωπιες εχουν μαθει να λενε το ιδιο παραμυθι(περι του δικτυου τους) αφου αυτο τις συμφερει.

Ψωνισα το καλοκαιρι παντελονι τζην Denim&supply ralph lauren απο το ΥΟΟΧ  και σε ερωτημα προς την μητρικη γι'αυτο τα ιδια μου ειπαν.

Οποτε τι ψαχνετε??????

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...