Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσούτο ούτε για δείγμα σε 2 μαγαζια.

Γαλοπούλα βραστή στο σημείο που είχε το ταμπελάκι για τους πόντους δεν υπήρχε.. Σε άλλο όχι πολύ εμφανές σημείο που είχαν "ξεχάσει¨ να βάλουν το ταμπελάκι για τους πόντους υπήρχε και βρήκα μερικά κομματια χτες το μεσημέρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ που βρήκα προσούτο μπορείτε να μου πείτε πως τρώγεται γιατί δεν μπορώ ούτε να το μυρίσω όπως βγαίνει από τη συσκευασία;

Στην επαρχία το βρήκα, υπόψιν όμως ότι στο ψυγείο δεν βρίσκεται μαζί με τα υπόλοιπα όμοια συσκευασμένα αλλαντικά αλλά παρεμβάλλονται κάτι κασέρια κτλ και μετά έχει κάποια αλλαντικά του βασιλόπουλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα «συνοικιακά» έχει. Ίσως άργησε λίγο ο ανεφοδιασμός;

Σήμερα το πρωΐ στο ΑΒ Αγίου Δημητρίου (Κομνηνών 1).

Βέβαια οι γαλοπούλες «λίγες» σε σχέση με διπλανά προΐόντα

 

 

 

post-175401-0-59274800-1506668065_thumb.jpg

 

post-175401-0-82619200-1506668072_thumb.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ αξίζουν και τα ΕΨΑ κουτάκια 330ml Light (κόλα, πορτοκαλι, λεμονι)

τα είχε -30%, από 0,58-> 0,41 και δίνει και 10π στα 2 κουτάκια  (βγαίνει 0,11 το κουτάκι)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα απο το Bazaar του Intersport μεσα στο κτιριο του μεγαλου Σκλαβενιτη στην Π Ραλλη μετα τον Κηφισο.

Εχει μπουφαν ανδρικα γυναικεια με 20€ και παιδικα με 15€.

Δεν εχει πολλα κομματια (στα ανδρικα απο μεγεθη εχει S M L XL και μερικα XXL ενω στα γυναικεια απο S εως L.Παιδικα εχει πολλα) επομενως θεωρω οτι αξιζει να πατε οσοι ειστε εκει κοντα.

Εχει και αρκετα παπουτσια ρουχα και αλλα μπουφαν με 50% εκπτωση.

Τα μπουφαν με 20€ ειναι η οικονομικη σειρα της Etirel για σκι που εχει κανονικα 40€.

https://www.intersport.gr/ski/rouxa/boufan-ski/etirel-xalvador-ux_286452/

Αντιστοιχο υπαρχει και στη Θεσ/νικη.

https://www.intersport.gr/e-shop/intersport-bazaar-eos-70/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βρήκα μια συσκευασία προσούτο και τσίμπησα τους 40 πόντους, γαλλοπούλες μπόλικες. Δεν βρήκα αλεύρι 2+1 που δίνει πόντους αλλά μόνο μονές συσκευασίες. Να πω οτι συμφέρει το φύλλο κρούστας ΑΒ με 25 πόντους και η προσφορά με τα νουνου όπου στα 15 ευρώ δίνει 100 πόντους και έχουν και έκπτωση. Ως αύριο παιδιά, μετά μόνο 1 εξάευρη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πηρα γαλοπουλες γιατι χρειαζομουν τους ποντους. Εδωσα κ στην γατα που παντα τρελλαινεται για γαλοπουλα κ πολλες φορες μουγκριζει οταν την πλησιαζεις τη στιγμη που τρωει φοβουμενη μην της την παρεις..... κ σημερα...τη μυρισε μια στιγμη κ εφυγε. Ξαναπροσπαθω με το να παω εγω να της την δωσω στο στομα κανει ενα ξαφνικο πηδο κ φευγει.... 1η φορα αυτο με γαλοπουλα...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 6ευρη "καταιγίδα' θα συνεχιστεί κ τον μήνα Οκτώβριο όπως σωστά είχα αναφέρει αρχές Σεπτέμβρη ξεκινώντας η ενέργεια.

 

έχεις δει κάπου αυτή την πληροφορία;

    (προσπαθώ να "μηδενίσω" την κάρτα, κι όλο πόντους έχει.. λολ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 6ευρη "καταιγίδα' θα συνεχιστεί κ τον μήνα Οκτώβριο όπως σωστά είχα αναφέρει αρχές Σεπτέμβρη ξεκινώντας η ενέργεια.

 

Έχεις πληροφόρηση από "μέσα"? Γιατί προς τα έξω δεν έχει ανακοινωθεί κάτι ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...